Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tancik
7. jún 2013

@izzie27 dakujem moja a ty tam budes lezat?.....ku komu chodis?

melisska
7. jún 2013

Som od pol štvrtej hore, mohla by som trošku zaspať

sincerity
7. jún 2013

@nelly3 k machacovi.... no dopadli sme tak... ze pujde to 😅 tak snad to teda pojde..... a dal mi predpis na tabletky, ziadne injekcie chvalabohu, uz toho bolo dost, ze on to skusi takto.... tak snad vie co robi 😀

nelly3
7. jún 2013

@sincerity
to fakt? takze budes mat asi nativ stimulku, super, drzim moc palce 😵

manita
7. jún 2013

@sincerity držím palce, a aké máš dávkovanie?

izzie27
7. jún 2013

@tancik nie, iba pridem a po zakroku polezim a pojdem domov. Ja chodim k Stelclovi 🙂
Mm uz moc nechcel nikam ist a ked som ovedala, ze do Brna, tak prevratil oci 😕 ale po prvej konzultacii je spokojny, hlavne ze tam nemusi tak casto chodit 😀

sincerity
7. jún 2013

@nelly3 a @manita dakujem za opytanie.... dal mi clostilbegyt tusim 3-2-3 alebo tak nejak 😅 nepamatam presne.... ja som nikdy nemala moc vajok ani po injekciach ... a pri poslednom ivf s konskymi davkami hormonov len jedno, tak povedal, ze to dosiahneme aj tabletkami taky vysledok.... tak uvidime.... chceli by sme ist niekedy v lete, jesen... tazko povedat, ako sa budeme na to citit

mimika1973
7. jún 2013

Ahojte koceny! Vidim, ze ste sa tu rozpisali, nestacim Vas ani citat, lol! 😀
Idem ja vonku, mame krasne dnes tu, konecne, tak beriem casopis, slnecnaky a bezim na lavicku k jazeru nachytat daky bronz! 😀 😎 😎 😎
Treba to rychlo vyuzit, lebo samozrejme cez weekend uz znovu DAZD a mozno aj burky, pffff! 😒
Takze upratovanie a pod. si pocka, he he.... 😀
Budem tu konikovat neskor, majte sa babulky a posielam vam trochu zo slniecka na tento den! 🙂 😵
Speranza moja, urcite si tehu, aj zajtra urob testik este, a potom krvicka, oki? Drzim palcoky!!!! 😵

mimika1973
7. jún 2013

@sincerity Ahoj sincerity! aj clostyl moze zaberat sam, a dat pekne vajka, jedna babenka to tak mala tu a bolo to jej posledne IVF a je tehula! Tiez bola v Brne na to, tak verime!!!! 😉

tancik
7. jún 2013

@izzie27 a ty si zo zapadu alebo odkial cestujes?

speranza1
7. jún 2013

dievcata nemate niektora kontakt na imunologiu v Prahe
@dafy... ta tvoja kamoska je lekarka na hematologii? mohla by som ist k nej ako samoplatca? skus sa opytat.... dakujem

speranza1
7. jún 2013

nikto???

falin
7. jún 2013

caute baby, clovek tu 1,5 dna nie je a nestiham vas precitat, tak som iba utrzkovite, ale isla som sa popucit, vy ste teda esa 😀 😀 😀

@ria191 - tu soooom, vcera som bola u gyndosa a nemaju tam wifi 😀 😀 😀 . Teda niezeby som tab bola cely den, ale k pc som sa nejako moc nedostala 😖

@annetty @speranza1 - mne obvodak povedal ze na hcg mi zobrat nemoze 😖 a teda on ochotny je, v tom problem nie je, ale ze s poistovnou, zeby mu to nepreplatila

@speranza1 - speri ako dnes? este som sa k dnesnym prispevkom nedostala, ale musim aj trochu makat v praci. Idem poslat srdiecko pre teba

speranza1
7. jún 2013

@falin dnesny test este slabsi ako vcera... ☹ asi vysadim lieky..nech sa to spusti naplno.... 🙂

amali
7. jún 2013

@speranza1 moja nezúfaj, urob si genetiku, hematologiu, imunologiu a uvidíš že nakoniec tam bude uplne nejaký banálny problém..........držím prsty a potom sa to už podarí určite........ 😉

nelly3
7. jún 2013

@speranza1
nie, chod na krvicku este moja 😉

nelly3
7. jún 2013

@speranza1
inac sa mi zda, ze uz aj v myslim blave ci niekde robia imunologiu? ci? 😕 je tu na konovi aj tema o tom, pokukaj. ja idem na obedik 🙂

bambina75
7. jún 2013

@speranza1 ahoj, obcas sem nakuknem, lebo sa koncom juna chystame na 1.konzultaciu do Reprofitu. Pytala si sa na imunologiu, ja som bola minuly rok u pani Dr.Malickovej, viem ze este reprodukcnu imunologiu vysetruju v Prahe Podoli, ale tam to vraj dost dlho ttrva. ja som mala vysledky za dva tyzdne tusim, bola som ako samoplatca a vyslo ma to okolo 200 eur. tu je kontakt 😉 :
http://ulbld.lf1.cuni.cz/ambulance-klinicke-a-r...

dafy
7. jún 2013

@speranza1 áno hematologička je moja suseda 🙂 ja si myslíím ze by nemal byt ziadny problém a nemá to s tým nič spoločné ze ty si samoplatca IVF tak si to myslela??či nemáš zdravotnu poistovnu? 😕
Ešte nezufaj moja to ze bola slabšia ešte neznamená koniec 🙂 niekedy maju dievčata silnejsiu ciarku poobede ako ráno fakt 😉 možno iny test si kupila aj to vela robí...ja viem ze sa bojíš lebo uz to tak viackrát dopadlo ale este treba dufať 🤐
a ty si vlastne odkial?? priamo z Košíc?? ona je v novej nemocnici spýtam sa na teba ..vcera mi len poslala sms lebo bola dakde na kongrese

speranza1
7. jún 2013

@bambina75 jeeej si strasne zlata... dakujem... hned v pondelok tam zavolam...nevies kolko si cakal na vysledky a bola si len na jednej konzultacii? alebo viac krat? bola si aj spolu s mm?

speranza1
7. jún 2013

@nelly3 nehcem ist na krv

speranza1
7. jún 2013

@dafy nie mam poistovnu ...samozrejme ze ano... ale nieked yje to rychlejsie ked si zaplatis vsetko sama a hned...

speranza1
7. jún 2013

@bambina75 a ta Dr. by mi urobila aj hematologiu? alebo robia len imunitu?

speranza1
7. jún 2013

@nelly3 do BA nechcem ist

dafy
7. jún 2013

dievčatá keby že som sa rozhodla ísť na ET teraz v juni napriek tomu ze tam moj Marcelko nebude! 😠 😀 ...tak kedy mám začať piť to vínko aby mi narástla tá moja sliznica??..alebo co este by pomohlo?? 😵

speranza1
7. jún 2013

@dafy poharik mozes si dat kazdy vecer uz ked stimulujes....

dafy
7. jún 2013

odpísal mi marcelko 😀

sincerity
7. jún 2013

@mimika1973 dufam, ze to tak bude a v Brne sa im to podari .... skusime to teraz touto cestou, uvidim ako bude zaberat ten clostyl. Vy ste v akom stadiu?

bambina75
7. jún 2013

@speranza1 🙂 nie je zac..ja som bola aj s manzelom, no Dr.povedala, ze jeho vysetrovat nepotrebuje, ona skumala moju imunitu, na spermijky, vlastne embryo, bunkovu imunitu, dokonca aj ci nemam nahodou celiakiu. Vysledky som mala rychlo, do 2 tyzdnov urcite. Ale ked jej zavolas, ona ti vsetko vysvetli 😉 je mila a je to Slovenka zijuca v CZ..

bambina75
7. jún 2013

@speranza1 jaj a bola som len raz, lebo mi nic nezistila 😀 nakoniec u nas je problem v manzelovych spermiach..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre