• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. augusta 2017 
@dafy a ty kedy ides moja do Brna?
7. jún 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska vyspinkaná do ružova??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tancik no toto tu riešim celý čas ze kedy :grinning: :grinning: mala by som začať cca 23juna a odber by bol cca 4 jula :slight_smile: no v tom prípade ked sa rozhodnem ze idem do toho aj bez marcelka :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy no mne bol Marcelko pri OPU a vydoloval zo mna 6 vajec z toho tri boli super.......ale pri KET mi bola Kurecova aj pri UTZ...a pritom mam Otevrela...
7. jún 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tancik ja odber stíham pri Stelclovi :slight_smile: akurát vklad nie
7. jún 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy aha tak......
7. jún 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska super,tesim sa,ze je vsetko v poriadku:slight_smile:
7. jún 2013 o 13:46  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 - bude aj lepsie, uvidis. Ozaj nam neostava nic ine len trpezlivost.
A u nas su na pravidelnom poriadku otazky malej, kedy uz konecne bude mat surodenca a ze je to nespravodlive ze takmer vsetky deti v triede maju surodenca/ov a ona nie. No a bud trpezliva a pekne vysvetluj :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@natali225 - pojdes na sono do Brna? ci iba u nas k svojmu dr.?
7. jún 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin k svojmu dokimu, keďže do Brna to mám za 500 km :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tancik ovšem ked ma mrcha nesklame :slight_smile: prípadne prekvapí a urobí pre mňa výnimku a dorazí skor stačili by hádam také 4 dni :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy - dafy moja nezatazuj sa tym tolko, aj tak sa stane to co sa stat ma a nezalezi ci bude pri vklade Marcelko alebo niekto ini :wink: Vsetci su suprovi, neboj
@natali225 - jasnacka. Netusila som ze si z takych dialav :sunglasses:
@dafy tak drzim palce....ja tiez uvidim na com som buduci tyzden....a uvidi sa ci idem na KET ci ne
7. jún 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ved ja viem :unamused: :slight_smile:
7. jún 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy - ved vyskusaj stare stredoskolske recepty - varene vino a horuci kupel :grinning: :grinning: :sunglasses: mozno pride milostiva skor
7. jún 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby nech uz je fajront, ja uz ani na PC nevidim :confounded: vsetky prispevky musim kontrolovat po sebe, lebo take preklepy co narobim, ach jooo :confounded:
7. jún 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy - tak usmev na tvar, v lete budeme obe tehulky, ok? dohodnute? :sunglasses:
7. jún 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@falin žeby som začala chľastať už od dnes ? :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin jasné beriem ta za slovo :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy - len pozor aby si neskoncila na Prednej hore :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy - to sa mi paci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ja som presunula stimulku na jul. Definitely
7. jún 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy dneska je to na chuja moc nemôžem nooooo ja ti to hovorím už od začiatku, že úspech nezáleží od MUDr. :grinning: :grinning: :grinning: , ale ak mu povieš, že chceš na transfér Koudyho tak ti ho Marcelko vybaví ach jooo tuším ti to aj závidím :confused: :confused: :confused: Kouďák má neskutočnú charizmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin no hej moja, čista východniarka ďalšiaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy dafča vyprdni na sliznicu ja som mala 12mm a h....o z toho ja by som tomu až taký význam neprikladala =- jedine, že by ťa to vínko hodilo do pohodičky vtedy by to malo význam
7. jún 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak zeny... 02-09-13.. imuno Praha... :wink: :slight_smile:
7. jún 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@speranza1 a kam? do Podolí????? Pôjdem s tebou nechceš. Ja som sa zamilovala do Prahy. Už som navrhla mm že tam ideme bývať :grinning: :grinning: :grinning: . Ako sa cítiš???. Dúfam, že si utroš nevysadila. Písala si už Marcelovi?
7. jún 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 a chces ist s nami? ja idem aj s mm.... ty uz mas to vysetrenie s mm? a este som nepisala Dr... napisem az v nedelu po poslednom teste, kt. urobim.... inak myslim si ze u nas bude problem aj s krvnou skupinou a RH faktorom... lebo ja som + a mm -
7. jún 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ano Praha Podolí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. jún 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 - super rozhodnutie moja. A dohodni si aj tu hematologiu, aj tam moze byt zadrhel

@ria191 - ahoj riusik? ako, moja? Ci uz tak piatkovo, rozmyslas co budes cez vikend robit? Praha je uzasna, mne sa tam velmi pacilo, musim nahovorit mm na repete :wink:
7. jún 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin uz mi to dohaduje dafy :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....tu hematologiu.....dakujem za vsetko :slight_smile:
7. jún 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok