• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. septembra 2017 
@speranza1 do trojky :grinning: :grinning: :grinning: a ešte aj v Prahe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: wow noooo porozmýšľam :grinning: :grinning: :grinning: . No musím sa priznať, že to kompletné imunologické kvôli ktorému chodia kočule do Prahy to nemám iba základné čo robia v Heliose protilátky proti spermiám a trofoblastu. Ale uvažovala som silno o tej Prahe, ale keďže mám aj tak nasadený prednison tak som to zavrhla :confused:
7. jún 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy a ku komu chodis na hematku v Ke?tiez tam hladam niekoho, tak neviem kam ist...
7. jún 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 odkedy uzivas prednison...??
7. jún 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin veru veru tak piatkovo a ak sa mám priznať tak mám naplánované všetky víkendy až do jesene :grinning: :grinning: :grinning: a potom budem oddychovať a v kľude tehuľkovať no a jasné ty a dafča @dafy mi (nám) budete posielať riadne tehu vírusy jafné :grinning: :grinning: :grinning:. Inak aj ja by som mala ísť na preventívku, ale som tam častejšie ako by som chcela, tak teraz na to veru prdím :confounded:
7. jún 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 až od vkladu (ale to chce MUDr. a ja si to vždy prispôsobím, ale pssst :confused: asi 3 týždne pred ET alebo KET-om) :grinning:
7. jún 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin tebe o chvíľku padla čoooooo?????? ty sa máš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ale ak mám byť úprimná, keď teraz ten KETík nevýjde tak sa veru zase a s radosťou potrepem do Prahy. MM bude rád :grinning: :grinning: :grinning: a MUDr. tak isto :grinning:
7. jún 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tancik Dr Hulíková :slight_smile:
7. jún 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy to je super meno ja som bola ale fakt u Drakulky :grinning: :grinning: :grinning: hematologička s tak výstižným menom (MUDr. Drakulová :grinning: :grinning: :grinning: )
7. jún 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191 až od vkladu?? mne povedala DR ze aspoň 6 tyzdnov pred stimulkou aby to malo zmysel :confused:
7. jún 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy aha ano pocula som o nej je super
7. jún 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. jún 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy dobre že hovoríš tak teraz si ho dám skôr :grinning: :grinning: :grinning: . Ale áno v RF až od vkladu čo sa aj mne zdá málo tak si to jasné prispôsobujem, len dúfam že sa niekomu z toho nepostavia vlasy dupkom :confused: a nech je mi to jedno nech si myslí kto chce čo chce.
@tancik ja chodím k tej mladsej staršia je jej mama či svokra?? :confused:
@ria191 mna uistila ze to ublížiť nemože iba dopomocť :wink:
7. jún 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ano starsia ma labak svoj a mladsia je tiez Hulikova?
7. jún 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 pokial len vlasy sa postavia tak dobre..horšie by to bolo pri OPU na sále :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: keby sa nieco niekomu postavilo
7. jún 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tancik ja tak viem ze spolu robia :confused: no nechcem to zase domotať :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 - to je super. Za malo moja, kebyze sa a spravit viac ... :wink:
7. jún 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ja tiez nie som si ista
7. jún 2013 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 - jasnacka uz baliiiim :wink: , ty kedy koncis?
ja si teraz chcem tiez prednison nasadit uz 6 t pred, ale oficialne mam od zaciatku stimulky
A samoska ze budeme s dafy posielat virusiky, ked uz nie tehu, tak pre teba nejake zozenieme :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin také nechcem zháňajte iba tehu :grinning: :grinning: :grinning: ja končím až okolo 16:00 :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ale myšlienkami som aj tak tu pri vás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jún 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy očúvaj tebe sa stále o čom sníva :grinning: :grinning: :grinning: pri OPU by ti to aj tak bolo jedno veď spinkáš Marcelko môže mať postavené aj chlpy na ruke a ty o tom nebudeš ani vedieť :grinning: :grinning: :grinning: a propo na fotke vyzeráš tak nevinne :grinning: :grinning: :grinning:
7. jún 2013 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dafy doruzova nie, ale vydržím niejako:slight_smile:
7. jún 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27 ďakujeme:slight_smile: čakáme od vás spravicky :slight_smile:
7. jún 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ja ku staršej hulikovej:slight_smile:
7. jún 2013 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 to až taky daleky termin??? neukecala si sestricku??? skus este hodit do fora ci baby nemaju skorsi termin free
7. jún 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy áno robia spolu u mamky, je to jej dcéra
7. jún 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 o čom naša Dafy sníva :grinning: tichá voda brehy myje :slight_smile:
7. jún 2013 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska no volala som dnes na to číslo čo si mi dala včera ale dvihla to dajaká pani a že je to omyl a čo mám z netu pevnú linku bola obsadená :frowning2: minule tu niekto písal že má iné číslo na doktora ale neviem kto :angry:
7. jún 2013 o 15:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok