Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
10. jún 2013

@speranza1 moje krsniatko malo 1 rok tak sme boli u nasich a piekla som tortu a hlavne behala stale okolo domu, som unavena ako pes normalne som rada že som už doma a včera ked sme došli tak na vsetkej zelenine mušky tak som postrekovala vo velkom vsetko.mam v kvetinacoch papriky rajciaky a tak takže zabava velka a konečne som si nakreslila kupelnu.chceli by sme na jesen prerobit.ale kedže som sama dizajnerka tak sama na seba neviem najst cas, iným navrhujem byvanie ale sebe ee..drahy sa smeje že až vtedy sa pohnem ked mi obkladacka do vane spadne 😀 😀 😀

speranza1
10. jún 2013

@tinkatinulka 😀 😀 😀 byvate v dome? alebo v byte? ja som mala po ine roky na balkone prekrasne muskaty, ale bolo mi luto susedovcov, pretoze staaale tie lupienky padali..aj ked som ich stale zametala.... no co uz... ja som tak pred 2-3 tyzdnami mala musky na kvetoch...ale tiez som ich "zlikvidovala"😀DDD

tinkatinulka
10. jún 2013

@speranza1 my sme v dome ale mame malinkou pozemku takže kvetinky a travnicek mame trosku.chceme kupit od susuedy ale hra formu 🙂

speranza1
10. jún 2013

@tinkatinulka jaaj dom je moj sen... my sme v byte.. 😀 😀 😀 😀

speranza1
10. jún 2013

@tinkatinulka a inak draha zahajila som taku jemnejsiu upravu stravy..takze zacinam..len este musim nabrat odvahu a odvazit sa😀... a ked skonci mrcha, tak sa zacnem aj poriadne hybat...jupiiiiik tesiiim sa...

tinkatinulka
10. jún 2013

@speranza1 no ja teraz stagnujem kedže nemožem cvicit ale už iba tyzden a zase zapijjim aj to a pojde to dole, stranu dodržujem myslim celkom fajn, cez vik som dostala kompliment od mladeho uchana tak som lietala akoby som robila reklamu na vložky..že ako dobre som schudla že aka kočka..hah drhy lel kukal ako puk 😅 😅 😅 no my sme v dome este len 2 roky ale mame k tomu bonus SVOKRU 🙂 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
10. jún 2013

@tinkatinulka 😀 😀 😀 to je bonus ako trest??? ako ako??? 😀 😀 😀 😀 a kolko si uz dala dole? a ako si upravila stravu? mozes aj IP..aby nas nestopli, ze nepiseme v tejto teme k veci😀

ria191
10. jún 2013

čaute copane 😀 😀 😀

ria191
10. jún 2013

@melisska asi musím požiadať o priateľstvo, lebo tam nič nevidím 😕

ria191
10. jún 2013

@speranza1 to je za trest nech je akákoľvek 😝 . Ja mám veľmo dobrú, len ja som ako čert 😀 😀 😀. Skrátka to súkromie a pohodička nie je také orechové 😔 😔 😔

tinkatinulka
10. jún 2013

@ria191 ahoj rius tak ako ? kde mas sefstvo?

ria191
10. jún 2013

@speranza1 a čo moja láska ako sa mi máš? Keď tak čítam medzi riadkami tak sa ti už rozbehli potvorky či ako to je teraz s tebou? Aj si ešte robila ďalší test?

ria191
10. jún 2013

@tinkatinulka ešte nedorazilo ale už čochvíľa zd......m z koňa 😠 😠 😠

ria191
10. jún 2013

@tinkatinulka a inak žiť v domčeku je úžasné 😀 😀 😀 😀 😀 ty brďo ja si to tak užívam neskutočná pohoda. Sedieť na teraske a pozerať západ slnka 😀 😀 😀 . Aj my máme pozemok ako pľuvanec, ale teraz je taká doba, že chcú čo najviac predať tak preto sú také maličké 😠 😠 😠 ale na robotu to veru stačí 😝

speranza1
10. jún 2013

@ria191 ahoooooooj kraska blondava😀, modrooka😀... hej uz sa mi rozbehol menzes...to je dobre ... chcem si uz planovat dovcu, chcem cvicit a dat sa do poriadku 😉 😉 😉 porobim si vysetrenia a sup do posledneho kola a potom daaame asi predlhu pauzu.... 😀 😀 😀 😀

speranza1
10. jún 2013

@ria191 ja vam troska zavidim tie domceky... taku kavicku si dat na terase to je zuzo😀

tinkatinulka
10. jún 2013

@speranza1 aké potom???? už žiadne potom teraz pekne obehneš vysetrenia daju ti liečky a juhuu ides až do finale.

ria191
10. jún 2013

kde stééééééééééééééééééééééééééééééééééé copanôčky moje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
10. jún 2013

@ria191 no veru stačí, som pokosila pre víkendom trávnik a akedže pršalo tak už je zase velka, jew to moje hobby behať s kosaškou ale otrhavanie buriny okolo krikov eeee

ria191
10. jún 2013

@speranza1 Marcelkovi si písala???? Mňa by zaujímalo aký ma na to názor ovšem ak mu vždy nenapíšeš iba stroho negatívne hm ????? Vie vôbec o tom, že sa to na malú chvíľočku uchytí a potom ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ??????

ria191
10. jún 2013

@tinkatinulka pošlem ti svokru 😀 😀 😀 tá mi otrhá aj čo nemusí taká je akčná 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

melisska
10. jún 2013

@ria191 už sa stalo🙂

ria191
10. jún 2013

@melisska "kua" zase budem za blondínu 😀 😀 😀 ja to nemôžem nájsť ☹ ☹ ☹

melisska
10. jún 2013

@ria191 tukni na moje meno a otvorí sa ti

ria191
10. jún 2013

@melisska čumím oči pučím a nič nevidím hm ???? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

speranza1
10. jún 2013

@ria191 nie este som nepisala...ale dnes mu napisem taky "kratsi" roman😀

melisska
10. jún 2013

@ria191 albumy 🙂

ria191
10. jún 2013

@melisska tam som už bola 100 krát a malú copkaňu tam nevidím fakt

speranza1
10. jún 2013

@ria191 klikni na jej meno, potom najdi album a v albume ma fotky a preklikaj si vsetky fotky a tam ich uvidis😀

melisska
10. jún 2013

@ria191 ten album kde mám testy otvor

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre