Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
10. jún 2013

@speranza1 ďakujem za pomooooc 😀

ria191
10. jún 2013

@melisska a
@speranza1 😀 😀 😀 no veď hovorím, že blondína 😀 😀 😀 jasné, že ma nenapadlo preklikať všetky fotky keď že album je z marca 😕 😕 😕

ria191
10. jún 2013

@speranza1 inak pozor na dafču @dafy tá je "žárlivá" na Marcelka nie že mu budeš vypisovať skopičiny 😀 . Stručne jasne a výstižne 😀 😀 😀 . Kočule musím padať tak si to tu užite 😀 😀 😀

speranza1
10. jún 2013

@ria191 😀😀 ... aale my s @dafy sa radi podelime, ze?????? 😀 😀 😀 😀

melisska
10. jún 2013

@speranza1 asi áno, už začala pozerať za koudelkom 😀

falin
10. jún 2013

dobre ranko dievcence 🙂
sup do noveho tyzdna pracovneho 😎

speranza1
10. jún 2013

@melisska 😀 😀 😀
@falin krasne ranko falinka, tak aky bol vikendik?

abcklara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sarasota
10. jún 2013

@dobre ranko babulky 🙂 ranna kavicka na cerstvom vzduchu za mnou a ide sa trosku pracovat ale fakt iba trosku 😀

speranza1
10. jún 2013

@sarasota kraasne ranko moja.... tak komu je lepsie ako tebe.... ajajaj..taka ranna kavicka na cerstvom vzduchu... to je suproveeee 🙂 😵

tinkatinulka
10. jún 2013

@ria191 hehej aj ta moja je akcna, vzdy jej musim vymysliet daku robotu aby som mala pokoj

tinkatinulka
10. jún 2013

@speranza1 možeš dojst na kavu svokra je az do obeda prec, ja poprate zavesene a umyte a možme na našu uplne novu terasku, aj kavovar novy.. 😀 😎 slniečko krasne svieti ..prida s aniekto?

speranza1
10. jún 2013

@tinkatinulka do Prievidze???? ajajaj kym by som ja dosla...tak to by trvalooo 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
10. jún 2013

@speranza1 ale nie až tolko do Ke to mame iba 4 hodky spodnou cestou 😝

tlucka
10. jún 2013

Ahojte kočky, včera som nemala síl vám napísať. Robila som si test, samozrejme negatívny, a hneď som aj dostala mrchu, takže 2IVF neúspešné. No dnes mi je už lepšie, vyplakala som sa a ideme bojovať ďalej 🙂 Raz sa aj my dočkáme detičiek 😉

speranza1
10. jún 2013

@tinkatinulka 😀 😀 😀 😀 😀
@tlucka ach jaj tlucka..nevadi... som si na 100% ista, ze v dalsom kole budeme uz bodovat my a budeme mat na testikoch dialnice ako svet... uvidis..... mas vysetrenia ako imunita a hemato? daj si ich pre istotku urobit tak ako ja...aby sme uz mali vysetky vysetrenia za sebou a vedeli sa zariadit do nasho posledneho vitazneho kola😀...

melisska
10. jún 2013

@tinkatinulka ja sa pridám🙂 unas zatiahnuté, chladnejsie ako včera

mimika1973
10. jún 2013

Dobre ranko!
Tak hlasim, tu zasa dazd! 😒 Uz si zaciname pomaly aj zvykat....
Moj cyklus tento mesiac bol tiez volaky cudny, mrcha prisla o tyzden skor a trvala len 1 den! Potom to uz bolo len take spinenie, t.j. mala kvapka na slip vlozke a nic! Robila som aj testik 10-kovy, tiez taky "duch" tam bol, tak som urobila znova po 3.dnoch, lebo mi to nedalo, a zas taky len ten duch, ale akoby len pod pasikom a nie na nom, take ako presvitanie to bolo skor, tak urcite nic! Kedze som 1x uzila tie Femi kvapky, asi mi to cele rozhadzalo, tak uz ich radsej neberiem, aby som to nepobabrala s tym Brnom potom!
Stresujem trosku takto na dialku, lebo neviem ako mi vyjde datumovo este stimulka a prva kontrola! Na Sk mame prist len po 2.auguste....dufam, ze to bude klapat, a stihneme to vsetko, ach jajjj! 😕
Po tolkych neuspechoch sa mi moc nechce do toho znovu ist, ale Brno=posledna nadej! 😉
A dost ma povzbudili vase prispevky a skusenosti a pozitivne vysledky, tak este VERIM !!!! 😵
Juj, uz nech to mam za Sebou, lebo sa zblaznim!!! 😀

sarasota
10. jún 2013

@tlucka ahojcek posielam silne objatie ☹ .To si pis ze sa dockame 🙂

tlucka
10. jún 2013

@speranza1 ahoj speri, myslí, že utorok pre nás asi nebol šťastný deň ☹
Nevadí, ideme ďalej. Tiež nemám hemato ani imunologické vyšetrenie urobené. Ale idem si ich dať urobiť tiež. Dnes napíšem Marcelkovi, že nemal šťastnú ruku pri oplodňovaní 😀 a spýtam sa ho, čo všetko si mám dať urobiť.

speranza1
10. jún 2013

@tlucka ja som mu uz napisala..ale dosla mi automaticka odpoved zue je pracovne mimo az do 10-06 a ze odpovie neskor🙂... ale isto iste si daj urobit tie testy...aby sme s kludnym svedomim mohli ist do dalsieho kola spolu a uz len a len uspesne... 🙂

speranza1
10. jún 2013

@mimika1973 nic neboj, nezufaj.. tento dalsi pokus uz bude tutovka... 😉 🙂

melisska
10. jún 2013

@speranza1 ja som mu tiez písala a automatická správa neprišla 😠 no veď počkaj zajac 😀

mimika1973
10. jún 2013

@tinkatinulka a ja pridem letecky rovne pristatie na vasu terasu! 😀 😀 😀

mimika1973
10. jún 2013

@speranza1 dobre, ale budeme dve, oki? 😉 🙂

tinkatinulka
10. jún 2013

@mimika1973 máme velku terasuuuu 🙂 a prave kvitnu frezie tak aj s aromou 😝

mimika1973
10. jún 2013

@tlucka 😢 to fakt? pffff....
Nevzdavame a ide sa do dalsieho tentokrat uspesneho boja!!! 😉 🙂

mimika1973
10. jún 2013

@tinkatinulka prenajmen taky maly jet a som tam! To musi byt krasa, kvety, farby a aroma! 🙂 🙂

melisska
10. jún 2013

@tinkatinulka jaaaj, mi iba balkón, a pn 😀 keby s bola s vami hneď by mi bolo veselšie 🙂 😉

mimika1973
10. jún 2013

@tlucka mala si 2 ivfka v Brne ci len jedno tam?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre