• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. novembra 2017 
@melisska u nas to iste, jak november! :grinning:
10. jún 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska super fotecky, bambulo je zlatunke, len nech takto pekne rastie do krasy! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jún 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka moja je mi to luto....nabuduce to musi vyjst
10. jún 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka to mi je luto :frowning2: posielam silne objatie a zelam vela sil bojovat dalej :wink:
10. jún 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 ďakujeme :slight_smile: rastie, lebo papame, aj bruško je väčšie :slight_smile:
Tie dve fotky som fotila mobilom z videa :slight_smile:
Asi tak...november, pritom včera bolo krásne
10. jún 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska a dnes co papame? :wink: nech si narobim znovu chutky! :grinning:
10. jún 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 dnes máme kuriatko, zemiakovú kašu, utorkový šalát :slight_smile:
10. jún 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska nie nahodou pondelkovy salat :grinning:
10. jún 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte kozičky :grinning: ...tak mne sa zase objavila tá hnusná koprivka aj ked este nie v takom štádiu ako minule :unamused: ale asi mi to robí naschvál kedže som sa rozhodla ze začnem stimulovat teraz v juni :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....pozná z vás niektorá hlavne kto je z Prešova pána Slanského?dostala som odporučanie aby som sa obrátila na neho a odporučila mi ho hlavne doktorka takze asi zrejme nebude nejaký šarlatán :confused: vraj aj sa o nom písalo :sweat_smile:
10. jún 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy konecne ... to kde sa ty tuuuulas???? nechala si ma tu samuuuu :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska mel a co myslis..bude to bambulka ci bambulko? :wink: :dizzy_face:
10. jún 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 som si pospala troška ale uz som tuuuuu :grinning: :grinning: včera sme si spravili poriadnu tuuru pešo s deťmi cez les az na Bukovec z Pereša tak som sa vykončila:grinning: :grinning:
10. jún 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy do teraz si spala???? a my pracujuca inteligencia musime na teba robit???????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zartujeeem.... lebo ti zavidim, ze sa mozes tak pekne vyspat..ach jaj... nerozpravala si s lekarkou? (len IP)
10. jún 2013 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 nie až do teraz ale iba do pol desiatej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ahaaaaaaaaaaa ta to je uz ina rec ze "len" do pol desiatej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 - ahojky, suprovy bol, pekne teplucko, na paradu. A uz zasa zarezavam v robotke. A ty ako? Mrsina prisla, potvora. Ale neboj, porobis si vysetrenia uvidis ze na nieco nove sa pride, nasadia lieky a potom to bude uz to prave :wink:
10. jún 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin aj ja tomu velmi verim...skoda, ze to vysetrenie mam az v septembri...ale, ked uz cakame tolko rokov, tak tie 2-3 mesiace nie su nic..aspon sa dam do poriadku..hoci tentokrat som si velmi "papulu" nenabila... nepolozil ma tento neuspech tak ako ine... dobre som sa pripravila a potom paraaaadne vyplakala... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... hej mrsina prisla...dnes ratam 1DC, lebo az dnes krvacam...pred tym som len spinila....
10. jún 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ale asi ani ty sa nepretrhneš v práci ked máš čas koníkovať :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy pssst ja som taka ze sikovna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 ja som ani na chvílu nezapochybovala ved východniarky stíhaju aj 5vecí naraz nie ako iná strana že??Riuška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
10. jún 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 no idem aj ja troška popracovat potom nakuknem :grinning: :grinning: aby nebolo ze my vychod vycuciavame ten náš západ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
10. jún 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy asi tak aj ja sa odpojim aby som stihla este viac prace urobit...packo koceny... :slight_smile: :wink:
10. jún 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy
@speranza1 "potvorky" jedny východniarske :grinning: :grinning: :grinning: človek tu chvíľku nie je a už si ho berú do "papule" keď sa nemôže brániť :grinning: :grinning: :grinning: no počkajte keď si nájdem chvíľku čas :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 ty "šikovnica" dneska si ešte nič neobliala??? :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 teraz som prišla z kuchyne, a to nemám este šalát urobený, kuriatko scibulkovo sampionovou omáčkou v rúre:slight_smile:
@speranza1 myslím bambulko :slight_smile:
Svieti slniečko :slight_smile:))
10. jún 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy a ja sem naschvál nechodím, lebo som si myslela, že tú koprivku máš zo mňa :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska 100% bambuľka
10. jún 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 vidíš moja, oni nepracujú, ale tu ohovárajú :grinning:
10. jún 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 prečo myslíš? :grinning:
10. jún 2013 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok