Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
10. jún 2013

@melisska u nas to iste, jak november! 😀

mimika1973
10. jún 2013

@melisska super fotecky, bambulo je zlatunke, len nech takto pekne rastie do krasy! 🙂 😵 😵

tancik
10. jún 2013

@tlucka moja je mi to luto....nabuduce to musi vyjst

daska32
10. jún 2013

@tlucka to mi je luto ☹ posielam silne objatie a zelam vela sil bojovat dalej 😉

melisska
10. jún 2013

@mimika1973 ďakujeme 🙂 rastie, lebo papame, aj bruško je väčšie 🙂
Tie dve fotky som fotila mobilom z videa 🙂
Asi tak...november, pritom včera bolo krásne

mimika1973
10. jún 2013

@melisska a dnes co papame? 😉 nech si narobim znovu chutky! 😀

melisska
10. jún 2013

@mimika1973 dnes máme kuriatko, zemiakovú kašu, utorkový šalát 🙂

sarasota
10. jún 2013

@melisska nie nahodou pondelkovy salat 😀

dafy
10. jún 2013

ahojte kozičky 😀 ...tak mne sa zase objavila tá hnusná koprivka aj ked este nie v takom štádiu ako minule 😒 ale asi mi to robí naschvál kedže som sa rozhodla ze začnem stimulovat teraz v juni 😝 .....pozná z vás niektorá hlavne kto je z Prešova pána Slanského?dostala som odporučanie aby som sa obrátila na neho a odporučila mi ho hlavne doktorka takze asi zrejme nebude nejaký šarlatán 😕 vraj aj sa o nom písalo 😅

speranza1
10. jún 2013

@dafy konecne ... to kde sa ty tuuuulas???? nechala si ma tu samuuuu 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀

speranza1
10. jún 2013

@melisska mel a co myslis..bude to bambulka ci bambulko? 😉 😵

dafy
10. jún 2013

@speranza1 som si pospala troška ale uz som tuuuuu 😀 😀 včera sme si spravili poriadnu tuuru pešo s deťmi cez les az na Bukovec z Pereša tak som sa vykončila😀 😀

speranza1
10. jún 2013

@dafy do teraz si spala???? a my pracujuca inteligencia musime na teba robit???????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zartujeeem.... lebo ti zavidim, ze sa mozes tak pekne vyspat..ach jaj... nerozpravala si s lekarkou? (len IP)

dafy
10. jún 2013

@speranza1 nie až do teraz ale iba do pol desiatej 😀 😀 😀 😀

speranza1
10. jún 2013

@dafy ahaaaaaaaaaaa ta to je uz ina rec ze "len" do pol desiatej 😀 😀 😀 😀 😀

falin
10. jún 2013

@speranza1 - ahojky, suprovy bol, pekne teplucko, na paradu. A uz zasa zarezavam v robotke. A ty ako? Mrsina prisla, potvora. Ale neboj, porobis si vysetrenia uvidis ze na nieco nove sa pride, nasadia lieky a potom to bude uz to prave 😉

speranza1
10. jún 2013

@falin aj ja tomu velmi verim...skoda, ze to vysetrenie mam az v septembri...ale, ked uz cakame tolko rokov, tak tie 2-3 mesiace nie su nic..aspon sa dam do poriadku..hoci tentokrat som si velmi "papulu" nenabila... nepolozil ma tento neuspech tak ako ine... dobre som sa pripravila a potom paraaaadne vyplakala... 😀 😀 😀 😀 ... hej mrsina prisla...dnes ratam 1DC, lebo az dnes krvacam...pred tym som len spinila....

dafy
10. jún 2013

@speranza1 ale asi ani ty sa nepretrhneš v práci ked máš čas koníkovať 😀 😀 😀

speranza1
10. jún 2013

@dafy pssst ja som taka ze sikovna 😀 😀 😀 😀 😀

dafy
10. jún 2013

@speranza1 ja som ani na chvílu nezapochybovala ved východniarky stíhaju aj 5vecí naraz nie ako iná strana že??Riuška 😀 😀 😀 😀

speranza1
10. jún 2013

@dafy 😀 😀 😀 😀

dafy
10. jún 2013

@speranza1 no idem aj ja troška popracovat potom nakuknem 😀 😀 aby nebolo ze my vychod vycuciavame ten náš západ 😝 😀 😎

speranza1
10. jún 2013

@dafy asi tak aj ja sa odpojim aby som stihla este viac prace urobit...packo koceny... 🙂 😉

ria191
10. jún 2013

@dafy
@speranza1 "potvorky" jedny východniarske 😀 😀 😀 človek tu chvíľku nie je a už si ho berú do "papule" keď sa nemôže brániť 😀 😀 😀 no počkajte keď si nájdem chvíľku čas 😕 😕 😕 😝 😝 😝 😀 😀 😀

ria191
10. jún 2013

@speranza1 ty "šikovnica" dneska si ešte nič neobliala??? 😀 😀 😀

melisska
10. jún 2013

@speranza1 teraz som prišla z kuchyne, a to nemám este šalát urobený, kuriatko scibulkovo sampionovou omáčkou v rúre🙂
@speranza1 myslím bambulko 🙂
Svieti slniečko 🙂))

ria191
10. jún 2013

@dafy a ja sem naschvál nechodím, lebo som si myslela, že tú koprivku máš zo mňa 😀 😀 😀

ria191
10. jún 2013

@melisska 100% bambuľka

melisska
10. jún 2013

@ria191 vidíš moja, oni nepracujú, ale tu ohovárajú 😀

melisska
10. jún 2013

@ria191 prečo myslíš? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre