Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzla80
30. okt 2009

Pozdravujem vás zlatíčka 🙂

Tak ja som späť z utz, a teda mám potvrdené, že sme tehotný, ale to ste asi všetky tušili 😀 No a neviem, babulky moje, ale asi ste veľmi dobre stískali všetky palce, lebo u nás to vyzerá, že sa uchytili obidve embryjka a my čakáme dvojvaječné dvojičky 😀 😀 Rozmerovo sme 0,74 a 0,76 čo vyzerá na 4+5tt, utz mi robil Dankovčík, no a na srdiečká ideme 16.11. Od pondelka ostávam na PNke, a mám OHSS 1.stupňa, ale to je u mňa normálka. Dankovčík ma poslal ešte za jednou dokinou, aby sa vyjadrila k tomu hyperstimulačnému, lebo vraj sa to môže skomplikovať, ale po mojích toľkých skúsenostiach sa už poznám, tak nemyslím, že by mohol hyperstimulák prepuknúť. Cítim sa podstatne lepšie ako ten týždeň po ET.

Takynka držím palce, myslím na teba a verím, že hcg bude krásne pozitívne 😵

Ešte som vás neprečítala, lebo som vám musela hneď napísať našu novinku 🙂

mirinda10
30. okt 2009

zuzik super moc gratulujem, tak jednou ranou dve muchy parada 🙂 , teraz sa len pekne setri a vies co mas robit ved si skesena tak teba ziaden OHSS nemoze prekvapit
vidis prisiel TVOJ CAS 😵 😵

julietka
30. okt 2009

zuzlicek, ja sa tak tesim to je krasne 🙂 asi preto to doteraz to jedno embryjko co sa ti vzdy uchytilo vzdalo, lebo nechcelo byt same..aspon takto som to ja vysvetlovala muzikovi ze sa nam nedarilo 🙂 to je uuuzasneee 😵
vravela som ze si nedovolim tipovat ci je jedno alebo dve, lebo gabika mala nizke hcg pri dvoch drobcoch, vsak gabi? 😉to si este snad dobre pamatam
ale teraz len vela vela pi aby sa ti nerozbehol ten OHSS

tinucha
30. okt 2009

Jeeeeeeeeeeej Zuzlik, tak toje krááááááááááááááááásne prekvapko.takže dvojičky????? Paráááááááááda. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Príď sa pochváliť aj k nám. 😉

bobjan
30. okt 2009

Zuzli, gratulujem a nech všetko dobre pokračuje 😉 To ju super, že sú dve 😎

OHSS hádam neprepukne, veď už sa poznáš a už si toho veľa preskákala...držkajte sa a pekne si to na PN užívaj 😉

Miri, ďakujem, už mi nič iné nezostáva, tak idem do toho 😉

zuzla80
30. okt 2009

Ďakujem babuľky - no aj pre nás je to prekvapko, ale veeeľmi príjemné. Ja viem, že sme ešte len na začiatku, ale veľmi, veľmi verím v úspešný koniec.

Tinušik už som začala písať mailik pre vás na bab@tku, ale zmrzol mi počítač, tak môžem od znova. Ale o chvíľku som tam - musím ísť pochváliť Zajkov nádherný testík 😉

Juliček veď ja pijem, pijem, lebo ma aj dosť smädí, takže o vodu nemám núdzu. Inak dokina mi odporúčila kúpiť si Femibion. Ty ho tiež užívaš, však? Skúsim zájsť do lekárne, pokukať 😉

Mirindik už by sme si zaslúžili po toľko trápeni, no nie - len nech to dotiahneme do zdarného konca, všetky 😉

zajacik...
30. okt 2009

Zuzlik gratulujem a strasne sa teskaaaam ze budu dvojciatka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

A pozdravujem vsetky Reprofitacky, sem-tam vas tu smirujem 😀 A samozrejme vsetkym drzim palce 😉

zuzla80
30. okt 2009

Zajulko jedno veľké jupíííííííííííííííí aj pre teba - vieš, ako sa veľmi teším, že sa stretneme v júlovkách 🙂 🙂

zajacik...
30. okt 2009

A teraz uz mozes prist do Juloviek 😵 😵 😵

zajacik...
30. okt 2009

Zuzlik normalne mam chut ta vyobjimat 😵 😵 😵

zuzla80
30. okt 2009

prídem, prídem 😵 😵 😵

Inak Juliček si chcela fotku, ale tú som nevyfasovala, možno na budúce 😉

zuzla80
30. okt 2009

Zajulko tak ti aspoň takto na diaľku posielam jedno obrovské virtuálne objatie 😵

zajacik...
30. okt 2009

Opatujem 🙂 🙂 🙂

juja
30. okt 2009

Zuzlííííík no jupííí ,...tak to bude isto párik nooo tipujem podľa minulého HCG..."prispatý"chlapček sa prebral tiež, len mu to trošičku trvalo 😀 😉 ..krásne...bude to už len dobé hlavné je, že si psychicky v pohodičke, to je dôležité a ak to cítiš, že je to "iné", tak to je presne to "pravé" 🙂 🙂 🙂 ..júúúj mám radosť ..konečne...a ako "bolestné a odškodné" hneď dvojky...no úžasnééé..moc Vám držíme palce a krásne a bezproblémové tehuľkovanie želáme 😵 😵

tanitta
30. okt 2009

ahooojte...
Zuzla ... co to moje oci citaju??? 😵 ... to je nadheraaa velka gratulacia 🙂 ....teraz uz len nech rychlo tie tt naskakuju a krasne bezproblemove tehu;)...
pozdravujeeeem kockyy

julietka
30. okt 2009

zuzlicek ano ja som ho uzivala asi pol roka pre otehotnenim, to je tusim ten Femibion 800 a uziva sa do konca prveho trimestra, ale k nemu mi este kazala kupit zvlast kyselinu listovu, pretoze v tom prvom trimestri jej telo resp.drobci potrebuju ovela viac ako inokedy a to som si kupila od fy Jamieson ich kyselinu listovu, lebo maju bio vyrobky. Po 13tt mozes uzivat Femibion 400. On je sice o dost drahsi ako tie ostatne prenatalne vitaminy,ale co sa tyka zdravia nasich deticiek pre mna peniaze nemaju ziadnu hodnotu

julietka
30. okt 2009

zuzlik nevadi, nabuduce bude fotecka este krajsia, uz nebudu len dutinky, ale aj bublinky 😉

katy2
30. okt 2009

Ahojte 🙂
zuzlik, strasne ti gratulujem 😵 😵 😵 😵 a dvojansobne... hlavne, aby ste to teraz vydrzali do stastneho konca... myslim na teba a drzim palce nadalej 🙂
taky, drzim palce na krvicku... nech je to krasne hcg 🙂 😵
pozdravujem vsetky tehulky aj stimulantky, tehulky aj maminky... ved je tu stara znama partia 🙂

zuzla80
30. okt 2009

Jujik, Táni prekvapko čo, aj pre nás, ale príjemné, podľa hcg by som ani ja nepovedala, že budú dvojky, ale niekde vo vnútri som to akosi cítila, taký zvláštny pocit - no keby už sme mali za sebou aspoň ten 12tt, ale najskôr teda srdiečka 😉

Juliček ja kys. listovú mám na predpis od hematologičky tú 10mg - takže tú papam 2x1 už teda riadne dlho, no len neviem, či k tomu ešte pridať Femibion. Ale rozmýšľam nad ním, peniažky nehrajú rolu a tie calibrumi nechcem, lebo ja mám problém so štítnou žľazou a vraj sa v takom prípade neodporúčajú. Tak rozmýšľam preto nad femibionom.

julietka
30. okt 2009

zuzlik, ja som tiez uzivala od hematologicky ale Aktiferin, to je zelezo spolu s kyselinou listovou, plus ten Femibion a plus zvlast este kys.listovu mi kazala kupit..teraz uzivam uz len aktiferin a femibion
zuzlik dnes si to s muzikom asi pekne oslavite, vsak? 😉

takyna
30. okt 2009

Ahojte kočky, je to pozitívne HCG 429 , ale idem ešte na sono aby doktor nás od začiatku podchytil 😝 😀 , ozvem sa vám, ahojky

katy2
30. okt 2009

taky, krasne hcg 😉 drzim palce na sono a na kazdy dalsi den 😵 😵 😵

gabika24
30. okt 2009

taky, srdečne gratulujem 😉 tešíííííííííííííííííííííííííím sa 😵 😵 😵

juja
30. okt 2009

Taky no supeeer teším sa 😵 😵 ..a pán doktor nech poriadne pohľadá a nájde krásne dve dutinky 😉 ..držím palec 🙂

gabika24
30. okt 2009

zuzlik, aj tebe gratulujem z celého srdiečka, hneď som si myslela, že budú dvojky 😉 . a vieš, že ja som mala hcg minimálne - že ledva - ledva na jedno mimi a dnes nám tu behajú po dome dvaja loptoši 😀 😀 😀

zajacik...
30. okt 2009

Taky gratulujeeeem, krasne hcg 😵

maahuliena
30. okt 2009

ahojte babulkyyy 😵
... booožinku ja sa taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak tešííímmmmm 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵
zuzlik 😵 juj opatruj sa 😵 nech je všetko ok, moooc na teba myslím 😵 😵 😵

taky moja 😵 aj s teba mám radosť 🙂🙂 také pekné čisielkoooo 😵 😵 😵 😵 jupiiii 🙂

tanitta
30. okt 2009

Takynecka... zeby dalsie dvojecky 😀 srdecna gratulacia tehulka 😵 ... na vysku hcg uz nemozme kukat 😵 ... je to tu same prekvapenie 🙂 ....ze zuzlicek ? 😉 ....

babulka123
30. okt 2009

zuzlik. takyna.. paraaada.. velmi sa s vami tesim.. velmi .. sledujem vas.. nepisem ale citam a naozaj , az mi srdiecko poskocilo.. zuzlik.. dvojky.. uzasne.. noremalne sa neviem vynadivat na tie tvoje 6tt.. juuuj

zuzla80
30. okt 2009

Taky no vitaaaaj tehuľka - kráááááásne hcg, super super super. Tento týždeň je tak krásne pozitívny 🙂 😵

Ďakujem vám všetkým baby, ste strašne zlaté, že nám držíte palce. Mne sa niekedy do IP ozývajú také kočky, čo ani nepoznám, ale len tým, že nás čítajú, tak sme si ich získali a fandia nám 😵 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre