Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
12. jún 2013

@tinkatinulka mnam aj ja ich milujem... 😉 🙂

ofrah
12. jún 2013

dobré ránko všetkým....tak dnes 5.deň po ET...bolia ma bradavky jak hrom 😒 buď príde MS alebo ja neviem čo...máme takého kolegu ktorý furt čumí babám na prsia a tie čo ich majú poriadne vždy povie, že idú do mlieka 😀

speranza1
12. jún 2013

@ofrah to je dobreee znamenie 😀 😀 😵 😵 😵 ..suupeeer

ofrah
12. jún 2013

prosím chcem sa ešte spýtať ako reagovalo vaše telo na tie hormóny? ja som bola na softe a z clostilu som priberala, teraz beriem utrogrstan 4-0-4 som ako vzducholoď brucho ako v 4 mes. a nervóoooozna som ako šľak, plačem a depky a furt voľačo riešim......no des

tinkatinulka
12. jún 2013

@ofrah u mnaa boli bradavky znak tehu..

ofrah
12. jún 2013

@speranza1 Ďakujem, bodaj by tvoje slová boli sväté 🙂

ofrah
12. jún 2013

@tinkatinulka Ďakujem ..a tvoje tiež 🙂 tie slová aby boli sväté 😀

speranza1
12. jún 2013

@ofrah ano aj so mnou takto mavaju hormony.... a plet ako sa mi zhorsila... neskutocneee to bolo... ale je to normalne..musis to vydrzat 😉

ofrah
12. jún 2013

@speranza1 ano ano ano a o tej pleti ani nehovorííííím puk na puku ako v rozpuku 😀 nikdy ani v puberte som nemala taký ksicht, vždy mi kozmetička chválila pleť, že jak babatko riťku....no by si mala vidieť dnes, každé ráno počítam nové a nové pučiská

speranza1
12. jún 2013

@ofrah no a keby si videla mna... mne sa robili take neprijemne vyrazky ako keby podkozne, bolave..ze sa s nimi nedalo nic robit a teraz, ked som uz vysadila vsetky lieky, tak ako keby mavnutim carovneho prutika...plet mam krasnu.... 😉 🙂 ..takze neboj... po 10 tich mesiacoch budes jak ruza kraasna 😉

ofrah
12. jún 2013

@speranza1 🙂

speranza1
12. jún 2013

@inna74 cavles...vcera si sa pytala na pocity po ET... no zlaticko moje..nezamyslaj sa ty nad pocitmi..niekto neciti nic a je tehu..niekto ma vsetky pseudopriznaky o ktorych si mysli, ze je to tutovka, ze to vyslo a nakoniec nic z toho...a niekto aj ma priznaky a aj je tehotny..takze..hlavu hore, nezamyslaj sa nad tym, co citis alebo necitis..je to velmi individualne naozaj... preco si sa vlastne pytala??? ty sa citis volajako "inak"????

falin
12. jún 2013

dobre ranko kocenky 🙂

@speranza1 - dakujem moja, si velmi zlata 🙂

@stastenka42 -vdaka, podobne drzim palce. Mne zaciatok stimulky vychadza cca na polovicu jula. Taktiez podla milostivej panicky 😎

@rachel36a -tak silno stiskam palce, aby sa podarilo.

falin
12. jún 2013

@ofrah - to je dobry znak moja 😉 len tak dalej

speranza1
12. jún 2013

@falin cavles moja, tak co pracujes pracujes??? zvysujes HDP??? 😉 🙂 ...

ofrah
12. jún 2013

@falin Ďakujem zo srdiečka 🙂

rachel36a
12. jún 2013

@falin ďakujem , aj ja tebe silno držím palčeky nech to vyjde...

sarasota
12. jún 2013

Dobre ranko dievcata 🙂
@falin tak ty pojdes prva a my naskocime na tvoju tehu vlnu 😉

sarasota
12. jún 2013

@ofrah je to na dobrej ceste drzim paluchy 🙂

ofrah
12. jún 2013

@sarasota Ďakujem, naozaj všetkým veľmi ďakujem

sarasota
12. jún 2013

skapal pes

speranza1
12. jún 2013

@sarasota ja som tuuuuuu 😀 😀

lienka_1
12. jún 2013

@speranza1 aj ja, ale iba na tajnasa 😀

ria191
12. jún 2013

chýbam vám ???? Dneska makám

speranza1
12. jún 2013

@lienka_1
@ria191 no to je uroven..clovek ani na MK nemoze ist pokojne popri pracovnej naaaplni 😀 😀 😀 😀 😀 cmuky dievcata...

sarasota
12. jún 2013

@ria191 a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi 😀

inna74
12. jún 2013

@speranza1 ďakujem ,no ja sa cítim od dnes už lepšie včera ma bolelo podbruśie a strašne sa mi chcelo spať,tak som si aj cez deň tvrdo pospala.Dnes ma opať bolí brucho,ale je to lepšie,nie ako včera.Myslím,že je to z toho Utrogestanu ta spavosť a možno aj s počasia.

falin
12. jún 2013

@speranza1 - jasnacka 😀 , ty taktiez, ze? a prave sa chystam na obed

@sarasota - moja, to je sice krasne, ale pri mojom "stasti" neviem, neviem, radsej sa na mna nespoliehajte 😝

inna74
12. jún 2013

@ofrah Ahoj chcem sa spýtať tiež ta bolelo brucho po transfere?diky.

sarasota
12. jún 2013

@falin terazky to bude tutovka ja to vim 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre