Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
12. jún 2013

@ria191 - ahojky, teba tí smailici nejako bavia 😀 Podareni su 😉 Ty si ten vacsi a ja ten mensi, ci? 😀

falin
12. jún 2013

@sarasota - beriem ta za slovo 😉 😵

ria191
12. jún 2013

@falin bavia ako vieš? 😀 😀 😀 a inak jasné, že tutovka 😕 😕 😕 a propo ešte som nenašla tehotného smajlíka, ale aj toho niekde vyčmuchám

melisska
12. jún 2013

Dnes si idem pobalit veci z kancelárie, je mi to trošku ľúto

melisska
12. jún 2013

@speranza1 spala som do 9:30, potom raňajky, krížovky, pár telefonátov a už je elektrika 🙂 von som nešla prší a je zima

speranza1
12. jún 2013

@melisska draha pozri si fotecky z UTZ a luto ti uz nebude zlaticko... 😉 😉 ..hoci presne viem o com hovoris..ale ved sa tam este vratis neboj..
tak u vas je chladno? to sa fakt to pocasie zblaznilo... a vraj od dnesneho dna malo byt krasne a teplo 😲 😎

melisska
12. jún 2013

@speranza1 už som pozerala video 😵
Vonku je len 13℃

ofrah
12. jún 2013

@inna74 ahoj...ano bolelo a dosť miestami až kŕče, myslím, že drvivá väčšina tu prítomných snaživých žienok je po et alebo ket má...ale si predstav, že mňa teraz nebolí brucho ale bradavky celkom ako pred mrchou 😒 ale nezúfam....uvidíme...Ty si koľký deň po transfere?

inna74
12. jún 2013

@ofrah ahoj ja som dnes po transfere 2hý deň ak transfer nepočítam.Ja mám tiež citlivé bradavky myslím,že je to z toho Utrogestanu,lebo ja ho beriem aj tak a mávam to aj inokedy.Ako dlho ta bolelo brucho?Aj mna boleli kríže a spať sa mi chce s tých liekov.Držím ti paste.

ofrah
12. jún 2013

@inna74 držím palce aj ja tebe, brucho ma bolelo do 9.teho dňa po et a potom nič....vôbec nič ☹ mrcha prišla až po vysadení utroša

inna74
12. jún 2013

@ofrah aha myslela som,že ćakáš na test.

ofrah
12. jún 2013

hej čakám ale test si dám robiť tak ako mám naplánovaný a to 21.6. ale pôjdem na krv

inna74
12. jún 2013

@ofrah som z toho pomýlená,to čo popisuješ tie bolesti atď... sa asi udialo v iný mesiac že?Ja mám tiež testovať až 22.6.

falin
12. jún 2013

@ria191 - asi som Sherlock 😀
Ja uz radsej nepisem ze rozbehnem vlnu a budete ma vsetky nasledovat, lebo to by bolo velmi netehotne forum 😖
Ale toho tehotneho smaila hladaj, to bude bomba 😀

falin
12. jún 2013

@melisska - mel, ja viem, to pride luto, ale uvidis ze vstupis do krasneho obdobia zivota a za robotou ti luto nebude. To teraz, lebo si doma , mas kopec casu, ale ked sa drobciatko narodi, zamestna ta na plny uväzok 😵 a ty budes ta najstastnejsia mamina

falin
12. jún 2013

@ofrah @inna74 - kočky to cakanie vam veru nezavidim, prajem nech to rychlo a v pohode prejde a nech si najdete krasnucke //

inna74
12. jún 2013

@falin ďakujem prajem krásny deń.

sally2401
12. jún 2013

@melisska jaaaaaaaaj keby som si mohla ja tak pobaliť veci z práce, ako ty. Dnes je to 2 týždne čo som sa dozvedela zlú správu, zamlklý potrat na začiatku 9 tt. Prvý krát čo sa mi po 12 rokoch podarilo vôbec otehotnieť. Čo už.......

falin
12. jún 2013

@sally2401 -to mi je luto ☹ ☹ ☹ , ja som to prezivala v decembri. Posielam ti kopu sily a energie, aby si sa s tym co najskor vysporiadala. je to tazke .....

cicussa21
12. jún 2013

Ahojte babulky, mozem mat otazku? urcite sa to tu uz preberalo a mozno nie raz, ale citat vsetky prispevky... by som tu sedela asi tyzden.. preplaca vszp umele oplodnenie v cechach? rozmyslam nad reprofitom a mam este 2 pokusy na preplatenie od poistovne, ale neviem, ci by to preplatila.. ci to nepreplaca len slovensku.. a ak preplaca i v cechach, tak ake ukony, vsetky alebo je to nejake limitovane..?? mate skusenosti?
DAKUJEM 🙂

sally2401
12. jún 2013

@falin ďakujem za podporu, ešte že v nedeľu ideme na dovolenku do HR na 2 týždne, trocha sa dám snáď do poriadku, a v júli na konzultáciu do reprofitu, čo povie Dr. Machač.

melisska
12. jún 2013

@falin ďakujem 🙂
@sally2401 viem moja, ja som aj to prezila.. posielam objatie...to prídu také chvíľky, ked si dlho sama doma, vonku zima, tma od zamračeného neba, ale to prejde rýchlo 😵

melisska
12. jún 2013

@cicussa21 preplatia, ale najskôr musis ty zaplatiť v brne, a faktúru dáš so žiadosťou preplatiť do poisťovne 🙂

strapula27
12. jún 2013

ahojte babulky, hlasim sa z kontroly v 16 tt, vsetko je v poriadku, obaja drobci su poriadne culi, rastu tak ako maju..bolo nadherne opat ich vidiet🙂 vsetkym drzim palce a myslim na vas!!!!!!!!

tinkatinulka
12. jún 2013

@strapula27 to užžž jjuj ale ti to letííí, tak sa držte takto pekne ešte aspon 20tt pokope a nevies co cakate??? 😝 😝 😝 mooc držim palčuky

manita
12. jún 2013

Tehotný smajlík:

strapula27
12. jún 2013

@tinkatinulka dakujem🙂 este nebolo vidiet co to je,snad v tom 20 tt🙂 ja som pripravena na baby😀

tinkatinulka
12. jún 2013

@strapula27 tak tutu variantu by brala asi každá mamina len čo na to manžel ? 😀 nenudiš sa doma?

tinkatinulka
12. jún 2013

@strapula27 co som tu tak postrehla tak po IVF ak su dvojicky su skor rovnakeho pohlavia 😉

strapula27
12. jún 2013

@tinkatinulka manzel chce tiez baby🙂 my budeme prekvapeni,ked budu nakoniec chalani🙂 vobec sa doma nenudim, prave naopak,uzivam si to..mam svoj rezim,rano v pohode vstanem,naranajkujem sa,chystam obed a potom chodim na prechadzky,citam,pozeram telku a zacinam vyberat vecicky pre drobcov..stres v robote mi vooooobec nechyba a myslim,ze ani malickym🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre