• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@strapula27 no to teda po tom vsetkom si treba aj užívať a nestresovať sa a potom po nemocniciach behat..takže este ako kopanceky necitis?
12. jún 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka citim take male bublinkovanie v brusku a dr hovoril,ze to je uz ono,nie su to klasicke kopanceky,len tak motylikovanie:slight_smile: a hlavicky maju pri sebe,tak ak sa vypucia,normalne to vidim na brusku,aj citim:slight_smile:
12. jún 2013 o 15:36  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@strapula27 jeeej užasné, moj drahy sa boji mat dvojičky že by sme sa asi nevedeli postarat o dve naraz ale on je trdlo..dve vkladat ani nemozme pre moj tlak..moja mamina je z dvojiciek tak Machac boji aj variantu mutacie na 3-4 kusy haha to by sme aj v telke boli.
12. jún 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka :grinning: :grinning: bola by si hviezda:slight_smile: je to urcite narocne mat dvojicky,ale snad s bozou pomocou to zvladneme.-)
12. jún 2013 o 15:41  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@strapula27 sak o rok nam možno napišeš že idete po dalšieho nanuka :slight_smile:
12. jún 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jún 2013 o 15:54  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@manita ty si aká dobrá bohovský :grinning: :grinning: :grinning: . Ja ho celý deň hľadám ale márne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27 krásne :slight_smile:. Tešíme sa s vami :dizzy_face:
12. jún 2013 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita kraaaasny :slight_smile:
12. jún 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mate niekto skusenosti z pgd v reprofite? Kolko sa zato plati, lebo na stranke nemaju cennij.
12. jún 2013 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby takze dnesna konzultacia: operacia-laparka tazko, ako som si aj myslela lebo ked mi robili tu laparotomiu (rez cez brucho) tak pozeral do tych papierov a ze vela zrastov, prirastene crevo hrube k niecomu - to som ani nevedela, co sa dozviem po 9 rokoch, takze najst si na SK dobreho odbornika nato a ist sa dat operovat - jasne ze laparotomiou :angry: no ale koudelka je skor zato aby som dala dalsi softik, ze ked sa to podarilo skoro teraz, len budem pichat menopur vo vyssich davkach a clostyl nebudem brat, ze som mala krasne embryjka, ze fak kvalitne (co z toho) :cry: ze ta moja cysta tam nevadi, sice je velka, ale ze najlepsie je otehotniet - to viem, ale nie je to take lahke :stuck_out_tongue_closed_eyes: imunologia - zbytocne, ze len prednison sa dava, ze aj mne teraz ak pojdem na soft da, hematologiu si mam dat urobit - idem nato hned zajtra volam gyn. nech mi napise odporucanie, takze zaver - ist na softik a musim byt tehulka :dizzy_face: boze co som komu urobila, ach jo, ale nevadi, ja to zvladnem opat, fakt uz niekedy mam toho vsetkeho dost :angry: ved to poznate, kazda jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze tehulky ak vam ostal menopur, surne kupim, poprosim IP, dakujem :wink:
12. jún 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401
uzijes si dovolenku a sup na dalsi boj a pokusime sa to dotiahnut do uspesneho konca :wink:
12. jún 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 moja budem siiiilne držať palce aj na nohách, koudelka vie čo robí :wink:
12. jún 2013 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@strapula27 ja este necítim babulko, ani neviem ako to je, ale už sa nato teším :slight_smile: asi mám hrosiu kožu :slight_smile:
12. jún 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
caute koceny,tak 1konzultacia za nama Stelcl ja pohodak,ale chcem sa spytat podarilo sa niektorej otehotniet pri IUI?nam to odporucil nikdy sme to neabsolvovali a dal mi len clostilbegit 1-0-1 dik za odpoved
12. jún 2013 o 19:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bergalm ahoj mne sa podarilo otehotnieť po iui to nám navrhol hneď :slight_smile: :slight_smile: a tiež som chodila k Štelclovi on mi aj robil iui a ako dobre ma oplodnil čakám dvojičky :grinning: :grinning: :grinning: na tvojom mieste by som na iui šla :slight_smile: :slight_smile:
12. jún 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelly3 držím veľmi palce nech si rýchlo tehulka :slight_smile: :slight_smile:
12. jún 2013 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 fakt?gratulujem ideme do toho hned ako pride mrska si ma povzbudila dakujem :wink:
12. jún 2013 o 20:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 a ake lieky si mala?a kolko vajok?
12. jún 2013 o 20:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm ďakujem ja som brala clostilbegit 1-0-0 a podarila sa prvá iui :slight_smile: :slight_smile: mala som dve vajká a obe spermoše oplodnili,,,
12. jún 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeeer ja mam 1-0-1clostilbegit tak verim,ze aj na nas sa stasticko usmeje :sunglasses:
12. jún 2013 o 20:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm jasné že sa usmeje nad iným ani nepremýšľaj :slight_smile: :slight_smile: keď som prišla na sono a Štelcl mi povedal že sú tam dve miminá som ani nedýchala s tým som nerátala a on tiež nie :slight_smile: :slight_smile:
12. jún 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 jasne, ze sa podari! Drzim palce! :wink:
@bergalm Dr. Stelcl tu ma povest "kanca" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Skoro kazda, co k nemu chodi je tehula, alebo velmi skoro bude :wink: Ved pozri ako sa onho @ria a @dafy biju :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 to je dobré že ,,kanec,, :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 To nie ja, to copane :grinning: :grinning: :grinning: , ja len odpisujem. Mne sa velmi paci ako ich tu volaju.....ze Marcelko.....fesi.... xixixi
12. jún 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Vam sa to uz naozaj krati. Drzim palce na porod. Budes rodit asi sekciou, vsak?
12. jún 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 to áno ved ja to tu sledujem čo babenky píšu ešte kým sa dá o mesiac už ani nebudem vediet ako sa volám pri dvoch drobcoch :slight_smile: :slight_smile:áno sekcia dohodnutá na začiatok júla,,
12. jún 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Ja ich chodim potajomky spehovat, lebo niekedy sa v praci inak neda :grinning: :grinning: :grinning: A sulam sa tak, ze si o mne myslia, ze hulim, alebo nieco podobne :slight_smile:
Uz sa urcite nevies dockat. :wink: Nech Vam vsetko dobre dopadne a nech si po sekcii rychlo fit!
12. jún 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam este 1 otazku ked Vam kontrolne sono vyslo na vikend ako ste to riesili?mam to dohodnute s mojim gyndosom skusala som to teraz ratat ako to cca vychadza a hop vikend co on nerobi :frowning2: tak mam volat a ist do Brna?
12. jún 2013 o 20:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 videla som skoro kazdy den som tu len som tolko neprispievala,ale poctivo citala :wink:
12. jún 2013 o 20:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok