Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
12. jún 2013

@strapula27 no to teda po tom vsetkom si treba aj užívať a nestresovať sa a potom po nemocniciach behat..takže este ako kopanceky necitis?

strapula27
12. jún 2013

@tinkatinulka citim take male bublinkovanie v brusku a dr hovoril,ze to je uz ono,nie su to klasicke kopanceky,len tak motylikovanie🙂 a hlavicky maju pri sebe,tak ak sa vypucia,normalne to vidim na brusku,aj citim🙂

tinkatinulka
12. jún 2013

@strapula27 jeeej užasné, moj drahy sa boji mat dvojičky že by sme sa asi nevedeli postarat o dve naraz ale on je trdlo..dve vkladat ani nemozme pre moj tlak..moja mamina je z dvojiciek tak Machac boji aj variantu mutacie na 3-4 kusy haha to by sme aj v telke boli.

strapula27
12. jún 2013

@tinkatinulka 😀 😀 bola by si hviezda🙂 je to urcite narocne mat dvojicky,ale snad s bozou pomocou to zvladneme.-)

tinkatinulka
12. jún 2013

@strapula27 sak o rok nam možno napišeš že idete po dalšieho nanuka 🙂

strapula27
12. jún 2013

@tinkatinulka nemyslim 😀

ria191
12. jún 2013

@manita ty si aká dobrá bohovský 😀 😀 😀 . Ja ho celý deň hľadám ale márne 😝 😝 😝

melisska
12. jún 2013

@strapula27 krásne 🙂. Tešíme sa s vami 😵

melisska
12. jún 2013

@manita kraaaasny 🙂

skaredekacatko
12. jún 2013

Baby mate niekto skusenosti z pgd v reprofite? Kolko sa zato plati, lebo na stranke nemaju cennij.

nelly3
12. jún 2013

baby takze dnesna konzultacia: operacia-laparka tazko, ako som si aj myslela lebo ked mi robili tu laparotomiu (rez cez brucho) tak pozeral do tych papierov a ze vela zrastov, prirastene crevo hrube k niecomu - to som ani nevedela, co sa dozviem po 9 rokoch, takze najst si na SK dobreho odbornika nato a ist sa dat operovat - jasne ze laparotomiou 😠 no ale koudelka je skor zato aby som dala dalsi softik, ze ked sa to podarilo skoro teraz, len budem pichat menopur vo vyssich davkach a clostyl nebudem brat, ze som mala krasne embryjka, ze fak kvalitne (co z toho) 😢 ze ta moja cysta tam nevadi, sice je velka, ale ze najlepsie je otehotniet - to viem, ale nie je to take lahke 😝 imunologia - zbytocne, ze len prednison sa dava, ze aj mne teraz ak pojdem na soft da, hematologiu si mam dat urobit - idem nato hned zajtra volam gyn. nech mi napise odporucanie, takze zaver - ist na softik a musim byt tehulka 😵 boze co som komu urobila, ach jo, ale nevadi, ja to zvladnem opat, fakt uz niekedy mam toho vsetkeho dost 😠 ved to poznate, kazda jedna 😝 takze tehulky ak vam ostal menopur, surne kupim, poprosim IP, dakujem 😉

nelly3
12. jún 2013

@sally2401
uzijes si dovolenku a sup na dalsi boj a pokusime sa to dotiahnut do uspesneho konca 😉

melisska
12. jún 2013

@nelly3 moja budem siiiilne držať palce aj na nohách, koudelka vie čo robí 😉

melisska
12. jún 2013

@strapula27 ja este necítim babulko, ani neviem ako to je, ale už sa nato teším 🙂 asi mám hrosiu kožu 🙂

bergalm
12. jún 2013

caute koceny,tak 1konzultacia za nama Stelcl ja pohodak,ale chcem sa spytat podarilo sa niektorej otehotniet pri IUI?nam to odporucil nikdy sme to neabsolvovali a dal mi len clostilbegit 1-0-1 dik za odpoved

tinka9075
12. jún 2013

@bergalm ahoj mne sa podarilo otehotnieť po iui to nám navrhol hneď 🙂 🙂 a tiež som chodila k Štelclovi on mi aj robil iui a ako dobre ma oplodnil čakám dvojičky 😀 😀 😀 na tvojom mieste by som na iui šla 🙂 🙂

tinka9075
12. jún 2013

@nelly3 držím veľmi palce nech si rýchlo tehulka 🙂 🙂

bergalm
12. jún 2013

@tinka9075 fakt?gratulujem ideme do toho hned ako pride mrska si ma povzbudila dakujem 😉

bergalm
12. jún 2013

@tinka9075 a ake lieky si mala?a kolko vajok?

tinka9075
12. jún 2013

@bergalm ďakujem ja som brala clostilbegit 1-0-0 a podarila sa prvá iui 🙂 🙂 mala som dve vajká a obe spermoše oplodnili,,,

bergalm
12. jún 2013

supeeer ja mam 1-0-1clostilbegit tak verim,ze aj na nas sa stasticko usmeje 😎

tinka9075
12. jún 2013

@bergalm jasné že sa usmeje nad iným ani nepremýšľaj 🙂 🙂 keď som prišla na sono a Štelcl mi povedal že sú tam dve miminá som ani nedýchala s tým som nerátala a on tiež nie 🙂 🙂

lienka_1
12. jún 2013

@nelly3 jasne, ze sa podari! Drzim palce! 😉
@bergalm Dr. Stelcl tu ma povest "kanca" 😀 😀 😀 😀 Skoro kazda, co k nemu chodi je tehula, alebo velmi skoro bude 😉 Ved pozri ako sa onho @ria a @dafy biju 😀 😀 😀

tinka9075
12. jún 2013

@lienka_1 to je dobré že ,,kanec,, 😀 😀 😀

lienka_1
12. jún 2013

@tinka9075 To nie ja, to copane 😀 😀 😀 , ja len odpisujem. Mne sa velmi paci ako ich tu volaju.....ze Marcelko.....fesi.... xixixi

lienka_1
12. jún 2013

@tinka9075 Vam sa to uz naozaj krati. Drzim palce na porod. Budes rodit asi sekciou, vsak?

tinka9075
12. jún 2013

@lienka_1 to áno ved ja to tu sledujem čo babenky píšu ešte kým sa dá o mesiac už ani nebudem vediet ako sa volám pri dvoch drobcoch 🙂 🙂áno sekcia dohodnutá na začiatok júla,,

lienka_1
12. jún 2013

@tinka9075 Ja ich chodim potajomky spehovat, lebo niekedy sa v praci inak neda 😀 😀 😀 A sulam sa tak, ze si o mne myslia, ze hulim, alebo nieco podobne 🙂
Uz sa urcite nevies dockat. 😉 Nech Vam vsetko dobre dopadne a nech si po sekcii rychlo fit!

bergalm
12. jún 2013

baby mam este 1 otazku ked Vam kontrolne sono vyslo na vikend ako ste to riesili?mam to dohodnute s mojim gyndosom skusala som to teraz ratat ako to cca vychadza a hop vikend co on nerobi ☹ tak mam volat a ist do Brna?

bergalm
12. jún 2013

@lienka_1 videla som skoro kazdy den som tu len som tolko neprispievala,ale poctivo citala 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre