• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. októbra 2017 
@lienka_1 veru niekedy už ich chcem mat pri sebe ale ešte musia dorást aby mali peknú váhu :slight_smile: :slight_smile: ako sa poznám druhý den po sekcii budem behat ja nevydržím len tak ležat :slight_smile: :slight_smile:
12. jún 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 A budes mat spinal alebo celkovu? Oni dorastu az sa stam tlacit budu :grinning: . Segre sa v marci narodil chlapcek a tyzden pred porodom mal 2890g a porodnu vahu mal 3180g a to sa narodil v 37. tyzdni
12. jún 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 asi celkovú ja chcem spat aj primár je za :slight_smile: :slight_smile: mne to tiež vychádza v 37 týždni lebo podla sona som teraz v 34tt a ked bude tlak dobrý tak ich tam podržíme ešte týžden :slight_smile: :slight_smile:
12. jún 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 fuha to by sme brali vsetkymi desiatimi :dizzy_face: zo srdca zelam
12. jún 2013 o 20:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm ja som bola chvílu v šoku ale potom už bolo dobre :slight_smile: :slight_smile:
12. jún 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Po spinalke tusim nesmies chodit. Ja si myslim, ze celkova je lepsia varianta, aj ked prespis ten nadherny moment zrodenia :slight_smile: Ked som bola na zdravotnej, mala som stastie vidiet cisarak a bol to teda zazitok. Gyndosi si navzajom stopuju cas, za aky to stihnu. Cim skor je babo von, tym vacsi frajer :grinning:
12. jún 2013 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to verim sok by to bol pre kazdu,ale pravdu povediac taky sok by sme s mm brali :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 20:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 ved to že 8 hodín ležat no ja som ten typ čo ležat bude určite :grinning: :grinning: aj muž môže byt pri sekcii síce bude pozerat cez okno ale povedal že pôjde a uvidí ich skôr ako ja aké nespravodlivé :slight_smile: :slight_smile: mne primár povedal že do dvoch minút je najlepšie vytiahnut bábo tak som mu povedala že pri dvoch máte na to 4 minúty tak sa smial že sa bude velmi snažit :slight_smile: :slight_smile:
12. jún 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 ani sa inac nedivim ,ze sa biju velky fesacik to je a este aj mily no a na koniec este aj sikovny tak dufam,ze sikovnost mu ostane pri nas dalsich a Ty k nemu nechodis?
12. jún 2013 o 20:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm ja som niekedy aj teraz ked chodím na sono lebo doki bábo pomerá a ja sa už chcem odíst a on mi povie že ešte druhé idem merat :grinning: :grinning:
12. jún 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inna74 ano, tie bolesti som mala pri prvom ivf
12. jún 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ďakujem a Ty si na tom ako?
12. jún 2013 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Ja som tiez pozerala cez okno a vedla mna umyty a prichystany druhy gynekolog meral cas. Som sa ho pytala, ci to sutazia, ta sa rehnil. ALe ze je pripraveny, keby boli komplikacie a hned by isiel na salu. Bol to pre mna velky zazitok, asi vacsi ako klasicky porod, to bol masaker :grinning:
12. jún 2013 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm Poznam ho iba z videnia. Furt tam lieta hore dole. My chodike ku Koudelkovi. Vybral ho moj muz, ze tak seriozne nanho posobil. A ze Stelcl este taky zobak sa mu zdal :grinning:
12. jún 2013 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 ja som fakt zvedavá ako to bude prebiehat muž už má kameru nachystanú aspon budem vidiet lebo ja to hlavné prespím :slight_smile: :slight_smile:
12. jún 2013 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 Sa zobudis a budes mama :slight_smile: A uz to bude(vlastne je) laska na cely zivot :wink:
12. jún 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 na to sa najviac teším konečne budem mama :slight_smile: :slight_smile:
12. jún 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 Mna vie vzdy poriadne zaboliet, ked mi niekto sem tam povie, ze zo mna by bola dobra mama :pensive: Z nejakeho neznameho dovodu ma deti dost pocuvaju :grinning: (mozno sa ma boja :grinning: :grinning: :grinning: )
12. jún 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 my to máme podelené muž už povedal že on sa bude starat o dievčatko aj v noci bude stávat no uvidíme :grinning: :grinning: a ja o chlapčeka ja som vždy len chlapca chcela a on dievča takto budeme mat obaja to po čom sme túžili :slight_smile: :slight_smile:
12. jún 2013 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 Ked som teraz bola mesiac doma na Sk a videla svagra ako s malym pochoduje v noci po kuchyni, lebo ma koliky a dost place, tak to bolo take pekne. Svagor strasne falosne spieva, ale malemu sa to asi paci, lebo hned stichne, ked tak usi piliaco zatiahne :grinning: :grinning: :grinning: A teta mala dvojky a tiez to mali podelene. Kym nakrmila jedneho, tak toho druheho ujo vozil v aute, aby nereval :grinning: :grinning: :grinning: esteze benzin bol vtedy za babku.
12. jún 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 môj muž povedal že načo sme kúpili kočík ved ked budú plakat zoberie ich do auta a povozí :slight_smile: :slight_smile:
12. jún 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1
@tinka9075 :grinning: x
Dobré ranko :slight_smile:
Dnes bude vonku krásne, už aj je :slight_smile:
13. jún 2013 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobre ranko..
@melisska
13. jún 2013 o 05:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@inna74
@ofrah držíme palceky, už sa zahryzkavaju, ak už nie su :slight_smile:
13. jún 2013 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka aj ty nespis?
13. jún 2013 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27 bože ty si to tak krásne napísala že "užívam si to" to sa mi fakt páči. Aj ja mám presne takú istú predstavu o tehuľkovaní čo prežívaš zrovna ty, ale ako sa poznám museli by mi dávať dithiaden alebo melatonín čo berú teraz kočeny :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2013 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1
@bergalm ale mne sa páči Kouďák nie Štelcík
13. jún 2013 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Dobré ránko dievčatá. Raňajšia kávička za nami
13. jún 2013 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ale už držím hubu a idem makať
13. jún 2013 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@tinkatinulka melatonín vyprchal?
13. jún 2013 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok