Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
13. jún 2013

@nelly3 ale myslím si, že Koďák dobre rozhodol. Mohla by si prísť o vaječník a to by nebolo dobre. Táto verzia čo ti navrhol sa mi páči viacej. 😀 😀 😀

ria191
13. jún 2013

@melisska dobré ránko mamča 😀 😀 😀 . Čo bude dneska na obed??????

melisska
13. jún 2013

@ria191 a načo máš chuť ? Bryndzové halušky alebo ku strukovej polievke palacinky 🙂 😉

melisska
13. jún 2013

@inna74 samo , ze aj vám držíme palceky 🙂)))

melisska
13. jún 2013

Hurá slniečko 🙂)))) jupiiiii 😀 😀 😀

ria191
13. jún 2013

@melisska strukovú potom bryndzové a nakoniec dezert palacinky 😀 😀 😀 mňam

ria191
13. jún 2013

a kde ste "šaľenočky"?????

melisska
13. jún 2013

@ria191 dobre, bude 🙂 😉 😀

melisska
13. jún 2013

No kde su ???? Spia....dafy 😀 alebo pracujú 😀

nelly3
13. jún 2013

ahojte krasky 😵 ja poslusne hlasim, ze pracujem 😀 tak baby co mi radite? idem do softiku? asi ano vsak co ine mi ostava, rezat sa ja nechcem dat 😝
@falin som sa aj koudelku pytala na ten nosifol a ze no ako aj elias co povedal, takze asi zbytocne vyhodene money.
a konecne mame leto, jupiiii. chcem sa opytat, ze tu hematologiu, to potrebujem odporucanie od gyn. vsak? kolko trvaju vysledky?

ria191
13. jún 2013

@nelly3 jednoznačne ani neváhaj softík to istí a kam chceš ísť na tú hematológiu do Ba Drakulovej sa ti nechce je fakt super a orientuje sa na kočky ktoré podstupujú IVF

melisska
13. jún 2013

@nelly3 jasné, že softik 😉
Prvý krát som čakala 3 tt

ria191
13. jún 2013

@melisska dafču @dafy asi zožrala už tá koprivka chúďatko naše 😝 😔 😕 a sperča @speranza1 na nás prdí 😀 😀 😀

nelly3
13. jún 2013

@ria191
ved neviem, asi kam ma posle gyn. ci to si mam ja vybrat? ty si bola u nej? aj sa plati? aj nieco zistili? ten prednison predpise aj gyn. ci? lebo, ze ten budem teraz brat.

ria191
13. jún 2013

@melisska ty choď variť nech to stihneš 😀 😀 😀

ria191
13. jún 2013

@melisska ale som vtipná hneď z rána 😀 😀 😀

ria191
13. jún 2013

@nelly3 áno ja som bola u nej mohla som si vybrať a neplatí sa za to. Nooo zistili ale nič závažné to nie je iba jednu mutáciu ale teraz neviem ktorú a prednison ti predpíše gynďák. Ona je fakt super keď chceš nájdem ti kontakt, len neviem či sa chceš trepať do BA

tinkatinulka
13. jún 2013

@ria191 no vyprchal nejak skoro..vcerajsie cvicenie a cvičenie 😝 dopadlo tak že mi zakrvacala ranka trošku, a ešte aj mrcha svina asi už príde..všetko dokopy.. 🙂

melisska
13. jún 2013

@ria191 jasné, ze stihnem, len či ty stihnes prísť , kým to zjeme 😀
@nelly3 ja som neplatila nič 🙂 , mňa k nej poslala moja gynekologicka

tinkatinulka
13. jún 2013

@melisska už budem ako ty..drahy išiel do prace a ja hore aako straka a potom som ešte zapala 🙂

melisska
13. jún 2013

@tinkatinulka neprehanaj to s cvičením, zachvilku budeš tehu a začnes priberat naspäť 😀

ria191
13. jún 2013

@tinkatinulka ty si teda inakší cvičiaci maniak ja som včera dala 200 brušákov, ale tie zo srdca nenávidím, ale čo už mám robiť keď chcem rysung 😝 😝 😝 . Bruško si ešte šetri 😀 😀 😀

melisska
13. jún 2013

@tinkatinulka zvykaj si 😀

ria191
13. jún 2013

@melisska žhavím metlu 😀 😀 😀 nemá probléma

ria191
13. jún 2013

@melisska inak máš pravdu načo sa ja trápim??? veď za chvíľku budem mať pimpelo aj ja 😀 😀 😀

melisska
13. jún 2013

@ria191 som zvedavá 🙂 brusaky môžeš posilnis maternicu 😀 a to pimpelo bude🙂

tinkatinulka
13. jún 2013

@ria191 no cviky na brucho som len tak skusila a už nehoda..no tak iba stroj dam a cviky vypustím na pár dní..som myslela že jazva je už fix a trrrttt..no učím sa na vlastných chybách.

tinkatinulka
13. jún 2013

@melisska no dufam že ani moc nie..babatko si bude brat moje dlhorocne zasoby..sak to stalo tolik penez 😝

nelly3
13. jún 2013

@ria191
no ak je dobra, mne je jedno, ja blavu nemam daleko (cca 50 minut) ja tam chodim aj na endokrinologiu. a mas kontakt? potrebujem aj odporucanie od gyn. ci?

tinkatinulka
13. jún 2013

@ria191 radsej skus mojzisovej cviky na panvu..makacka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre