Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
13. jún 2013

Krasne slnieckove rano dievcata 🙂

sarasota
13. jún 2013

@nelly3 cislo je 02 59542448 Drakulova

sarasota
13. jún 2013

@horalka79 cakame na krasnu spravicku 🙂

tinkatinulka
13. jún 2013

@sarasota a ešte maly stale nie je na svete????

sarasota
13. jún 2013

@tinkatinulka Vcera boli v nemocnici sem tam kontrakcie otvorena na 2 prsty tak sa malo rozhodnut ci si ich tam uz nechaju alebo nie

sarasota
13. jún 2013

@tinkatinulka mozno je uz na svete dalsi malicky reprofitacik 🙂

nelly3
13. jún 2013

@sarasota
a potrebujem odporucanie od svojho gyn.? ci si zavolam a da mi termin? dlho sa caka na termin? lebo by somrada isla asi v auguste na soft ak budem mat vsetky vysledky. dikes 😵

tinkatinulka
13. jún 2013

@sarasota nooo mam pocit že covhilka sa to tu rozbehne ved jesene tehulky budu rodit ako na pase..a my si pekne počkáme až pekne všetky porodia a pojdem tehulkovat my.cochvílka pojdeme do dalsieho kola a teda posledneho a 2014 bude naš rok 😝

sarasota
13. jún 2013

@nelly3 Nebola som zatial u nej tiez sa estelen chystam.Skus zavolat a uvidis co ti povie.Mne dala kontakt na nu rienok bola velmi spokojna.

sarasota
13. jún 2013

babenky poradte ako to chodi u Drakulovej

ria191
13. jún 2013

@nelly3 je to Synlab slovakia s.r.o., Limbová 5. Ba je to na Kramároch a vygooglila som toto číslo 02 32660750 to by malo byť priamo na Drakulku. A ja som tuším nemusela mať odporúčanie, lebo to bolo minulý rok, ale ona ti pri objednávke povie či potrebuje priniesť odporúčanie 😀 😀 😀

ria191
13. jún 2013

@nelly3 neviem či to stihneš, lebo ja som na výsledky čakala aj mesiac teda určite´a za koľko ťa objedná to veru neviem. Skús jej zavolať a ona ti povie či potrebuješ odporúčanie. Aj mne dala kontakt rienok, ale zdá sa mi že sa zmenilo číslo lebo ja som mala úplne iné.

karinuska22
13. jún 2013

@nelly3 Doktorka Drakulova je uzasna osobka. Velmi rada k nej chodim. Vie uzasne povzbudit a dodava mi energiu.

karinuska22
13. jún 2013

@nelly3 Mne dal odporucanie na hematologiu gynekolog.

sarasota
13. jún 2013

@ria191 bolo to uz davnejsie. Dikes za cisielko 🙂

nelly3
13. jún 2013

@karinuska22
aha a termin ti dala za aky cas? vysledky boli za kolko dni?

karinuska22
13. jún 2013

@sarasota Objednas sa u nej telefonicky a da Ti termin. Ak je to prvy krat, tak rano prides na 8.hodinu, popyta sa Ta, aky je problem a da Ti papier na vysetrenie krvi, s ktorym pojdes do ambulancie, kde Ti zoberu krv. Daj si vysetrit vsetko mozne, co by mohlo robit problem s otehotnenim. Na kompletne vysledky sa caka zhruba 3 tyzdne. Dohodne si s Tebou termin, ze kedy prides pre vysledky.

karinuska22
13. jún 2013

@nelly3 Termin mi dala do 7 dni. A tie kompletne vysledky trvali zhruba 3 tyzdne.

nelly3
13. jún 2013

@karinuska22
dakujem, idem tam volat 😉

sarasota
13. jún 2013

@karinuska22 dakujeme velmi pekne.Zelam pekny dnik 🙂

sarasota
13. jún 2013

@nelly3 daj vediet ako si dopadla

daska32
13. jún 2013

ahojte.bohuzial nemam pozitivnu spravu, dnesny testik 12.den po ET je negativny ☹ .....

dafy
13. jún 2013

@ria191 akurat idem do nemocnice na kožné 🙄 ma šlak trafí z tej koprivky 😠 😠 😠 ..nič mi nevychádza 😠

cicussa21
13. jún 2013

@melisska ahojky, dakujem.. to mi je jasne, ze najprv musim zaplatit ja a potom az oni.. ale ci preplacaju vsetky ukony alebo alebo len nejake.. a tlacivo si stiahnem z vszp - ziadost ? lebo tam su veci, ktore vyplnuje centrum...

sarasota
13. jún 2013

@daska32 je mi to velmi luto posielam silne objatie ☹ Kolke Ivf to bolo?

daska32
13. jún 2013

dakujem.uz 6. a tak silno som verila, ze aj posledne....

ofrah
13. jún 2013

dobré ráno dobrý deň 🙂 tak dnes 6. deň po et...bruško zatiaľ nebolí ale tie bradavky dosť jauuu

melisska
13. jún 2013

@daska32 je mi to ľúto, ale podarí sa, máte mrazacika?

ofrah
13. jún 2013

@daska32 je mi to strašne ľúto...a to ani jeden z tých pokusom ani chvíľku nebol pozit.? a ku komu chodíš? a aké si mala príznaky?

daska32
13. jún 2013

@melisska aj mne, ale co narobim.len ma trapi, ze neviem, kde je problem ☹ a ani lekari. vzdy vsetko vyzera ok a nakoniec to takto skonci

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre