• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

25. marca 2017 
Chýbaju mi pracujúce .......:grinning:
14. jún 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska
presne, neznasam to vytekanie bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska
ja som tu, citam vas, ale zase nieco porobim a zase nakuknem, neboj ked budem tehulka mozno budem ako ty doma a budem vas otravovat, sice teba uz nie, ty uz budes mat ine starosti a radosti :wink:
14. jún 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ofrah
zbytocne je takto skoro testovat a zbytocne sa stresovat potom. fakt, ja skor ako na 11 den som nikdy netestovala. trpezlivost ruze prinasa :dizzy_face:
14. jún 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 Ďakujem polepším sa :slight_smile:
14. jún 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inna74
@melisska
tak ja idem do lekárne s fúrikom po zásobu utrošu, keď po ET sa dáva dvojnásobná dávka oproti IUI... ach, jaj...
14. jún 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 aj mňa :slight_smile:)) otravuj budem rada :slight_smile:
14. jún 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita len choď, hlavne nech pomôže :wink:
14. jún 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ahoj a zelam krasny slnieckovy dnik :slight_smile:
14. jún 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
MILUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM ZIVOT :grinning:
14. jún 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@sarasota tak uz sme dve... :grinning: a co ta tak potesilo dnes? :slight_smile:
14. jún 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 proste som sa tak dnes zobudila a je mi krasne mam skveleho manzela , rodinu a vas babenky.Na babetku popracujeme co viac si priat zacalo pozitivne myslenie.A verim ze Tomasko nam zosle drobciatko za seba. :grinning:
14. jún 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Dobre rano okolo obeda! :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sarasota presne tak sa ma brat zivot..tesit sa z toho co mame a nesmutit nad cim co este nemame :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
p.s.: ale vsetky vieme, ze nie stale sa nam to dari :grinning:
14. jún 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 no a ty kde si bola doteraz???? :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 V posteli :grinning: :grinning: a potom som si dala fajne ranajky a kavicku a kedze uz mam dostatocne rozlepene oci, tak som si zapla PC, ze vas idem "skontrolovat" :grinning: :grinning: Joooj, presne toto som potrebovala po dlhom pracovnom tyzdni :slight_smile:
14. jún 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 jeeej to je žuuužo... paradicka... mne sa dnes rano nechcelo velmi vstavat:grinning:
14. jún 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Ja velmi zle spavam a dnes som ako babatko spala :slight_smile: Obcas mi tak dobre padne prazdny dom, mozem si pustit muziku na plne pecky a robit si co chcem....dnes kaslem na vsetky povinnosti :slight_smile:.....az zajtra...zajtra budem mat ja piatok :confounded:
14. jún 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 tak to sme na tom podobne..aj ja veeelmi zle spavam... ale dufam, ze zajtra sa pekne vyspim...pretoze ked pride vikedn..prave vtedy som uz hore od 06.00 :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
tak sme uz tri :slight_smile: normalne ste ma pozitivne naladili, nie zeby som nebola, dneska mam s manzelikom 5 vyrocie svadby, strasne ho milujem, je to moje vsetko :dizzy_face:
14. jún 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 tak si ted dnesny den uzi :slight_smile:
14. jún 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 ahooj... moja tak vam gratulujeeem.... dufam, ze to dnes spolu kraasne oslavite...
Citala som ako si dopadl v RF... tak super, das si urobit vysetrenia take ako ja a ideme do toho, co ty nato? :wink:
14. jún 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 gratulujem a nech vam to vydrzi cely zivot je to krasne ked si milovana a mozes milovat :slight_smile:
14. jún 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1
jasne, ze ano,ideme, ja idem len na hematologiu, imunologiu, ze aj tak mi da teraz prednison, tak asi zbytocne si to davat robit. no dufam, ze teraz to uz vyjde, MUSI :wink: manzelik mi vcera povedal, ze uz som na rade (byt tehulka), mily :dizzy_face:
14. jún 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelly3 aj ja si dam hematolku a este sa poradim s Dr. ci potrebujem aj tu imunitu, alebo mi len nasadi prednison... Booze, ked som citala o tom lieku, tak sa mi zatmelo pred ocami..uf...
14. jún 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Ja som pred poslednym IVF skusila melatonin a fungoval perfektne. Teraz nejako nezabera, asi podvedome este stale pracuje stres z posledneho IVF, vzdy po dalsom neuspesnom kole sa to zhorsi. Ale dnes obalim nervy cukrom :grinning: :grinning: :grinning:...idem skusit spravit laskonky, uz mam na ne dlho zalusk :slight_smile:
14. jún 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 ja som piekla vcera a budem aj dnes...a mne melatonin voooobec nefunguje.. :frowning2: ... nevadii....a ano je to pravda, za vsetkym treba hladat stres (alebo zenu) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. jún 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
ja som si to tiez citala, ale vyhodila som to z hlavy radsej, baby , ktore to beriete, ako ste sa citili? ja akoze tiez nemusim taketo lieky, celkovo mne aj estrofem aj utros vadi, ale ved prezijem to nejako :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 vsetko prezijeme..lebo sme zeny a sme silne bojovnicky :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a NEVZDAVAME SA :wink:
14. jún 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok