Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
14. jún 2013

@speranza1
@nelly3 Baby nebojte sa prednisonu. Aj tak davaju max. 5mg a to je davka, ktoru si telo vyprodukuje denne aj samo. To su fakt malicke davky. keby ste mali brat viac uz by ste sa mohli obavat vedlajsich priznakov. Ja som ho tolerovala velmi dobre, doktorka z imunologie mi poradila, aby som ho brala hned po jedle, lebo na lacny zaludok by mohol sposobit mierny vykyv nalady(ze by som bola vztekla 😀 😀 😀 ) A na dalsi KET mi ho Koudelka ani nedal, ale mam predpisane nejake infuzie, co by mali tie moje protilatky utlmit, tak asi preto. A dr. v Prahe mi povedala, ze prednison je iba taka barlicka, ze sa ho nemam bat.

lienka_1
14. jún 2013

@speranza1 Ja mam obcas chutky na nase slovenske dobroty a najblizsia sk. cukraren je 2000km daleko, tak si musim pomoct sama 😀 😀 😀 😀

speranza1
14. jún 2013

@lienka_1 aha.. ja sa neviem rozhodnut, ci mam ist na tie testy do Prahy, alebo nie... neviem, ci davaju aj ine lieky, ked nieco zistia, alebo predpisuju naozja len ten prednison

speranza1
14. jún 2013

@lienka_1 ja peciem pre radost inych..ja sama zakusky velmi nemusim... 😀 😀 😀 ..zjem zakusok..to ano..ale nevyhladavam ich 😉 🙂

melisska
14. jún 2013

@speranza1 len prednison...

melisska
14. jún 2013

@lienka_1 tak si to uzi 🙂

Ja nemôžem byť veľmi na slniečku , je mi potom spatne, akoby som sa prehriala

melisska
14. jún 2013

@sarasota 😵
@nelly3 blahoželáme, uzite si tento krásny deň 😵

speranza1
14. jún 2013

@melisska a ty mas testy na imuno? a brala si prednison?

sarasota
14. jún 2013

ako sa ziada o priatelstvo?

melisska
14. jún 2013

@speranza1 nie nemám, raz som brala prednison, ako pokus , asi mesiac pred et, ale he to velke svinstvo, vysadila som to, rozhadze to cely organizmus, a meni sa an tvar na taku mesiacikovu, fuj, aj tak som vtedy neotehu

natali225
14. jún 2013

@nelly3 ahoj, ja beriem prednison 5, nič mi to vôbec nerobí, cítim sa ok

speranza1
14. jún 2013

@melisska tak predsa asi len pojdem na tie testy, aby to svinstvo zbytocne do seba nepchala, ked mi ho netreba....ci? co by si povedala na to ty?

melisska
14. jún 2013

@sarasota klikni na meno, ked sa to otvori blog, kliknes priatel

speranza1
14. jún 2013

@natali225 ahojky draha... a ty si bola na tie imuno testy? alebo kto ti ho predpisal?

melisska
14. jún 2013

@speranza1 asi tak urobis najlepsie, naozaj nieje Dobre ho zbytocne brat

natali225
14. jún 2013

@speranza1 áno moja 😉 bola som na imuno, tam som mala všetko ok, ten prednison mi predpísal Štelcl, myslela som si, že to berie skoro každá 🙂

natali225
14. jún 2013

@melisska ahoj, ty si ho brala tiež?

melisska
14. jún 2013

@natali225 ano tax v roku 2009 hematologicka, ze skusime uz dva mesiace pred et,ale nic

natali225
14. jún 2013

@melisska ja ho beriem od vkladu

melisska
14. jún 2013

@natali225 no ten prednison....radsej o nom nic necitajte

ria191
14. jún 2013

do rici dneska sa mi total že nedá, ale vám je hej ste všetky spolu

sarasota
14. jún 2013

ja beriem tiez prednison mne ho predpisali v Prahe a mozno aj kvoli nemu esom teraz otehotnela.Ja som sa informovala u viacerych odbornikov ohladom prednisonu pretoze mam 2 imunitne ochorenia a uistili ma ze ta davka je neskodna.

sarasota
14. jún 2013

@ria191 chybas nam tu 😢

mimika1973
14. jún 2013

@speranza1 tak toto je spravna rec! 😀

melisska
14. jún 2013

@ria191 chybas, ale super, ze si sem mrkla jednym ockom
@sarasota ked ti vyjde imuno, tak ho musis brat, ale ten liek je hnus, a ked ho clovek nemusi brat, nech ho radsej neberie

sarasota
14. jún 2013

@melisska to mas pravdu ked nemusi tak radsej nie 😉

mimika1973
14. jún 2013

@lienka_1 to sme na tom rovnako Lienka! 😀
Tak si musime vyrabat slovenskie kolacky len doma! 😀 😉 Budem akurat robit bublaninu alebo hrncekovy kolac s broskynami a tvarohom! Robim vam uz chutky? 😀 😀 😝

mimika1973
14. jún 2013

@lienka_1 ja som brala Solupred (cortison) 25mg! Je to vela myslite? a aj tak prd z toho, neotehotnela som! 😒

mimika1973
14. jún 2013

@melisska Kuk melisska! Ako sa mas? Uz nevolnosti presli, je uz lepsie casom? 😉

mimika1973
14. jún 2013

@melisska ved ani ja! tehu po coritisone, u nas je to solupred, ale asi je to to iste

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre