Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
16. jún 2013

@berglam muz ma translokaciu chromozomov. Prve ivf neuspesne nepreslo pigd.

bergalm
16. jún 2013

@skaredekacatko Toto sa inac stalo aj nam 😢 ale my s mm sme sa potom na tom smiali,pretoze ich mame radi a zelame im to 🙂

bergalm
16. jún 2013

@skaredekacatko neviem co to znamena my mame cisticku fibrozu vo dvoch mutaciach coz je dost na prd ku komu idete?my sme boli u Stelcla a sam nam povedal ze urcite spravne rozhodnutie myslim,ze aj pre Vas by to bolo lepsie 😅

skaredekacatko
16. jún 2013

@bergalm mi ideme k otevrelovi. To znamena ze muz ma zameneny chromozom ma kusok trinasky v deviatke a opacne, on ma teda vsetky chromozomy a vsetko znich preto je zdravy ale dieta keby dostane dajme tomu tu 13 a vnej kusok chromozomu z 9 tak ta trinastka bude chybat a dieta je pistihnute, fibrozu ma aj on ale ja nie takze tam to nevadi.

bergalm
16. jún 2013

aha no ja tiez nemam a ani nie som nosic len tym ze ma 2formy tak u nas je to jasne,ale tentoraz nam odporucil IUI takze uvidime este sme to nemali a na sone som mala 2vlastne vajicka z toho 1bolo veeelmi dobre a sliznica 9,5mm takze sme mohli ist na to hned ne druhy den,ale nechceli sme nic unahlit kolko mas rokov?

bergalm
16. jún 2013

@bergalm mozno to odporucia aj Vam

skaredekacatko
16. jún 2013

@bergalm Ja mam 32 a ty? Ja nemozem iui mam nepriechodny vajecnik a jeden nevyvinuty

bergalm
16. jún 2013

sranda ja mam tiez 32 aha no ja nastastie obidva priechodne ale vidis tiez bojujeme v BA nam dali hned IVF a moj mm bol s nimi nespokojny vobec nam nenavrhli toto IUI co sa cudoval aj moj gyndos,ze preco hnedIVFI?kedze ja som uplne zdrava 😝 takze u Vas len IVF a manzel my aky nazor na darcu?

skaredekacatko
16. jún 2013

On je za. Nam praveze navrhli iui aj som bola a zbytocne to som este nebola na laparke az pi nej son sa rozhodla, ze brno to iui boli zbytocne vynodene peniaze.

bergalm
16. jún 2013

vidis urcite mas super muza no mne robili priechodnost ale len pod ltrazvukom a doki mi povedal,ze uplne priechodne obidva takze laparku nepoznam a navrhol IVF s darcom a mm hned povedal,ze im ide hlavne o prachy preto sme sa rozhodli pre Brno a hlavne ze tam robia aj ten softIVF co sa mne zapacilo ,ale to som nevedela ,ze nam navrhne IUI mysleli sme ,ze nam da IVFa vidis tak uvidime ako to bude mam predpisane len lieky aj to len rano a vecer tak cakam na mrchu

skaredekacatko
16. jún 2013

@bergalm a to hned na prvej konzultacii ste sa dohodli ci ako?

bergalm
16. jún 2013

@skaredekacatko a uz idem do postele rano vstavam musim ist k lekarke na krv mi kazal doki,ze na stitnu zlazu v papieroch THS a to mi moze zobrat aj obvodacka v Brne by som za to platila okolo250cz a takto zadarmo takze dobru noc a budem na Teba mysliet napis potom ako ste dopadli

skaredekacatko
16. jún 2013

Ja tiez rano vstavam dam ti vediet co ako akurat sa chystam do postele.

bergalm
16. jún 2013

@skaredekacatko ano spravil mi sono a navrhol IUI vyskusat par krat keby sa to nepodarilo a je len na nas kolko krat chceme vyskusat a az potom IVFsoft tak sme sa hned dohodli s mm na IUI a on mi dal recept na lieky ,ktore sme tam hned vybrali dal mi papier kde mam napisane od kedy mam zacat lieky a kontrol.sono a volat mu a potom sa dohodneme co dalej

skaredekacatko
16. jún 2013

@bergalm vdaka maj sa pekne

bergalm
16. jún 2013

@skaredekacatko no a akurat si mam to THSkrv dat zobrat a este nas zaviedol k anrologicke kvoli darcovi kde sme vyplnili formular ako ma darca vyzerat a aku krv.skupinu my sme dali po muzovi takze je dobre ak vies krv.skupinu muza a to bolo vsetko komunikovat budeme mailom alebo tel.nam to je aj jedno my to mame cca100km kedze som zo Zahoria

bergalm
16. jún 2013

@skaredekacatko aj TY pa

skaredekacatko
16. jún 2013

@bergalm este posledna a ty si tam mala ake vsetky papiere zo sebou

jomini
16. jún 2013

@manita aj mne sa to stalo, mala som 4 foliky a nijeke vajko..sice v repromede, preto som sa do soft ivf uz nepustala, dr. vravel, ze kazdej zene sa to stane, proste je to anovulacny cyklus, ktory mavame niekolko raz za zivot.. Drzte sa 🙂

melisska
17. jún 2013

dobré ranko 🙂

melisska
17. jún 2013

Tu nikto...kde ste moje lásky??? 😀

natali225
17. jún 2013

@melisska dobré ránko 😉 😀

melisska
17. jún 2013

@natali225 ahoj moja, ako sa máš ? Musíme to tu udržať nad vodou 😀 😀 😀 kým prídu strigule 😀 na metlách 😀

natali225
17. jún 2013

@melisska ide to, dúfam, že je všetko ok, v stredu prvé sono, sa teším 🙂, o chvíľočku sú tu 😀 😀 😀

manita
17. jún 2013

@tancik
@mimika1973 39
@jomini tiež mi povedali, že to môže byť zlá reakcia na clostil (clostil stimuluje hypofýzu, zatiaľ čo injekcie priamo vaječníky, tak nejako), proste oničom cyklus, tebe sa potom podarilo normálnou stimuláciou injekciami dosiahnuť vajká na ďalšiu OPU?

ofrah
17. jún 2013

dobré ráno aspoň vám keď ja už ho mám pos... Skúsila som dnes testovať som 10.deň po ET 3-dňová kultivácia a test ako inak-negatívny....mám depku jak sviňa až takú,že by som najradšej vysadila utroš, ľahla na zem a makala brušáky lebo neverím, že by sa to do piatku zmenilo ☹

natali225
17. jún 2013

@ofrah moja, ešte nezúfaj 🙂 piatok ešte ďaleko 😉

ofrah
17. jún 2013

@natali225 ale ja už neverím... ☹

ofrah
17. jún 2013

baby prosím vás, ak mi to nevyjde asi zmením doktora v reprofite, chodím k Otevřelovi a asi ho vymením za Koudelku...alebo kto tam má naj meno a úspešnosť? poradíte?

melisska
17. jún 2013

@natali225 držíme palceky v stredu aj my máme poradňu 😉
@ofrah buď trpezlivá, žiadne brusaky 😉 uvidíme v piatok, no v rf su všetci odborníci, koľko maď za sebou? Et, ket

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre