Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

amali
17. jún 2013

@natali225 ja už nie....už som profík 😀

natali225
17. jún 2013

@amali tak poraď, ja mám asi už veľmi zriedenú krv, keď mám samé modriny 😀

amali
17. jún 2013

@natali225 to nezáleží od toho....ja som si začala pichať do ruky....lebo z bruška začínam akosi krvácať ked si pichnem..je asi veľmi už prekrvené

natali225
17. jún 2013

@amali tak sa opýtam nato na hematke

melisska
17. jún 2013

@amali nie nepokazis, práve stelcl mi povedal, ze len pomôžu babetku 🙂

melisska
17. jún 2013

@amali to ti je 🙂ja si pichnem až poobede 🙂

melisska
17. jún 2013

@amali pichas si do ramena? Sama?

amali
17. jún 2013

@natali225 ok..... 😀

amali
17. jún 2013

@melisska ano našla som si systém ako na to.....nemám stále niekoho po ruke tak som musela. 😉

melisska
17. jún 2013

@amali porad 😀 injekciu mad v puse kym urobis riasu na ramene ?

amali
17. jún 2013

@melisska nie v tej istej ruke medzi 2a 3 prstom....a riasu robím 1a 4 prstom 😉

melisska
17. jún 2013

@amali dobrá si 😀 no neviem či sa to mne podarí, mám 0,4 clexan a je dosť hrubá injekcia, mne mm povedal,ze mi bude pichať, len či bude doma

melisska
17. jún 2013

@amali ja nemám také dlhé prsty 😀

amali
17. jún 2013

@melisska joj clexane je hrubý to by si tak nepichla...ked som bola v nemocnici tak si jedna pichala clexane..ja si pichám fragmin a tie injekcie majú v priemere okolo 1cm tak sa s nimi dobre manipuluje 😉

amali
17. jún 2013

to som prehnala nie 1cm ale menej 😀

melisska
17. jún 2013

@amali myslela som si, môžeme jesť ráno pred krvou? Vsak,tripltesty

amali
17. jún 2013

@melisska to by aj mna zaujímalo 😨

natali225
17. jún 2013

@amali ešte otázka a ten fragmin čo si picháš je 0,2 ml? Ja si tiež pichám clexane 0,4 ml ako melisska, a ihli také tupééé, do ruky som si pichla raz a mám tam modrinu už 1,5 týždňa, teraz pichám len do nôh.

amali
17. jún 2013

@natali225 áno pichám si 5000IU/2ml....aj tu sú občas tupé ihli 😉

jomini
17. jún 2013

@manita momentalne stimulujem, takze este cakam na vysledok

vrabcek24
17. jún 2013

Ahojte, som aj nie som tu nová, mala som tu dlhú pauzu.
Aktuálne som po 6.IVF a ako inak neúspešne. ☹

Držím palce snažilkám aj budúcim mamám. 🙂

melisska
17. jún 2013

@vrabcek24 ak mas mrazacika ket to istí 😉 nebuď smutná 😔

speranza1
17. jún 2013

@vrabcek24 ahoj vrabcek a mas urobene testy na imuno a hemato?

vrabcek24
17. jún 2013

ahojte, mám aj imuno aj hemato, a mrazáčikov sme nikdy nemali, vraj sme ten prípad kedy ani lekári nevedia ako ďalej.

vrabcek24
17. jún 2013

a máme aj genetiku, ja hovorím, že to chce zázrak 🙂

speranza1
17. jún 2013

@vrabcek24 aj my sa chystame na 6 IVF..ale az niekedy koncom septembra, v oktobri... zatial si musime dat vysetrit hematku a imuno... a krasne si to napisala, ze to chce z a z r a k ..... a kto neveri v zazraky, tak by mal zacat, pretoze aj my, to ze sme sa narodili, to ze sme tu, to, ze tuzime po niecom...aj toto je ZAZRAK.... VELMI TI DRZIM PALCE....

vrabcek24
17. jún 2013

@speranza1 ďakujem, keďže viem čo to znamená, ďakujem a držím palce

speranza1
17. jún 2013

@vrabcek24 napodobne... budete bojovat aj dalej? alebo ako ste sa rozhodli?

vrabcek24
17. jún 2013

@speranza1 jasné, že chcem bojovať ďalej, len manžel je teraz v depke, tak sa to musí zase trochu utriasť a ide sa ďalej, Štelc povedal, že je to len o tom dokedy sme ochotní to skúšať, lebo mal také páry, ktoré si dali strop počtu IVF a potom išli do darovaných

speranza1
17. jún 2013

@vrabcek24 ani si nevies predstavit ako rozumiem aj tebe aj mm.... mozno si teraz oddychnite, nacerpajte energiu, zotavte sa, chodte na dovolenku, budte k sebe laskavi a potom sa pustite do dalsieho boja... velmi vam budem drzat palce... z celeho srdiecka vam prajem vsetko len a len dobreee... 😵 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre