Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

karinuska22
18. jún 2013

@marverka Ja som platila za SOFT 920 eur a v tom som mala predlzenu kultivaciu a 5x ISCI, takze niekoho to moze vyjst aj menej. Keby som nemala vycerpane pokusy a prekroceny vek, tak si to dam preplatit v poistovni.

falin
18. jún 2013

@tinkatinulka -to je super. Ja som niekedy cvicila poctivo kazdy den, ale terz akosi mi nezostava cas 😖
@speranza1 - ahoj speri, dalsia cvičiaca, wow.
Baby super 😉

@tancik - drzim palceky, ty ides teraz na transferik, parada 😉
@nelly3 - cau nelus, to by so mbrala aj ja, nam radsej namontovali klimy 😝 . A zehlila som vcera, skoro som sa uvarila 😀

falin
18. jún 2013

@nelly3 - si zlata, no bodaj by si mala pravdu 😎

karinuska22
18. jún 2013

@nelly3 A mas urobene imunologicke testy??? Alebo Ti chcu Prednison nasadit len tak preventivne??? Ja som si dala urobit imunologiu, aby som nemusela brat ten Prednison. Inak v den vkladu som ho sice aj tak zacala brat len tak preventivne avsak po 4 dnoch som ho vysadila kvoli chorobe, lebo som sa bala, ze mi priebeh choroby iba zhorsi.

ria191
18. jún 2013

@mimika1973 jedno srdiečko aj odo mňa, ale iné nemám

tinkatinulka
18. jún 2013

@falin no som nakazila speri 🙂 ale sak k dobremu..my vytrvale snažilky už skušame aj zbrane tažkého kalibru, teda cvicenie je v tomto teple des tak ako aj žehlenie 😝 😝 😝

falin
18. jún 2013

@karinuska22 -mne dali prednison preventivne, imuno nemam zatial robene

ria191
18. jún 2013

kočule aj ja som včera žehlila a budem aj dnes asi ma picne

falin
18. jún 2013

@tinkatinulka - aj ja hovorim ze treba vyskusat vsetko. Ked som cvicila mojzisku, tak som mala super vypracovane brusko aj zadok, ale k otehu my to nedopomohlo 😖 Ale to cvicenie by sa mi zislo tak ci tak.

ria191
18. jún 2013

@tinkatinulka aj mňa, ale ja veru nemám čas každý deň

ria191
18. jún 2013

@falin pri tvojich kilách by som iba precvičovala biceps pri podávaní čokoládky do hubičky 😀 😀 😀

ria191
18. jún 2013

@nelly3 prednison je v poho, to iba tinča má takú reakciu ani nezbadáš, že niečo užívaš nemaj boja a hlavne nečítať príbalový letáčik v tomto prípade 😎 😕 😔

ria191
18. jún 2013

@tancik tfuj tfuj tfuj veľa šťastíčka 😀

ria191
18. jún 2013

@amali parádička to sú už normálne "veľký fešáci"

amali
18. jún 2013

@ria191 to áno, dakujem....len si musím teraz zistiť ten 3d/4d ultrazvuk kedy je vhodné ísť pri dvojičkách 😉

nelly3
18. jún 2013

@karinuska22
nemam urobene, len preventivne mi ho nasadi koudelka, hematologiu si idem dat urobit, ved uvidime ako to vsetko dopadne, dufam, ze len dobre.

tinkatinulka
18. jún 2013

@ria191 juj to som si myslelal aj ja že nemam cas niekdy cvicim o 17,00 niekedy až 20,00

nelly3
18. jún 2013

@ria191
ved ja viem, pre bejby vsetko, jasne, ze netreba citat pribalove letaky, takisto aj estrofem, utros atd. keby citam uffff.

tinkatinulka
18. jún 2013

@ria191 veru nečítať letáčik.. 😝

tinkatinulka
18. jún 2013

@ria191 no pockaj ij ine baby nadavali na prednison a apropo od vkladu nestačí brať, mne povedal dr.Madar ze aby ucinkoval tak min od zaciatku stimulky papať !!! a podla výsledkov až 6tt pred vkladom..

ria191
18. jún 2013

@tinkatinulka to je asi dosť blbá výhovorka, že 😔 😔 😔 ?????? jasné keby som chcela tak si čas nájdem vždy, len som asi lemra lemravá 😀 😀 😀 ale sľubujem, že sa polepším 😀 😀 😀

ria191
18. jún 2013

@tinkatinulka to máš pravdu teraz si ho nasadím 6 týždňov pred to som sa už poučila, ale ja ani neviem, že ho beriem ale je možné, že na každého účinkuje inak.

ria191
18. jún 2013

@speranza1 kde si copaňa ??? a dafča hm????? @dafy

vrabcek24
18. jún 2013

@mimika1973 ja 😵

falin
18. jún 2013

@ria191 😎 😀 😎 , kondičku mi treba zvysovat 😉

ria191
18. jún 2013

kočule neblbnite kto by makal v takomto teple ???????, kde ste ?????????????

ria191
18. jún 2013

@falin fúha a kde chceš podávať také výkony, že potrebuješ kondičku zvyšovať hm?????? mm bude asi rád 😀 😀 😀

vrabcek24
18. jún 2013

no makať v takom teple môže byť zdraviu škodlivé 😉

falin
18. jún 2013

@ria191 - inac ani ja neviem ze ho beriem, nic so mnou nerobi, nastasite a tiez som sa rozhodla ho nasadit skor, len som dokelu zistila ze mi bude chybat a moj dr. mi predpise lieky az po vysledku z cytosky 😠 😠

falin
18. jún 2013

@ria191 - jaj moja, to by som iba chcela, ale akosi mi to nevychadza 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre