Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
19. jún 2013

@falin
ahoj, nevies kedy ma elias dovolenku?

falin
19. jún 2013

@lienka_1 - dik 🙂 . aj ja hovorim, ze radsej teplo ako zima. Ale ta vzdusna vlhkost je brutalna 😝

falin
19. jún 2013

@nelly3 - ahojky, neviem veru. Chystas sa k nemu?

nelly3
19. jún 2013

@falin
no najskor musim tu hematologiu, tu mam 1. jula, neviem kolko sa caka na vysledky, potom koncom jula mam ist na krv aj na stitnu co chodim, mal by mi pred softom urobit utz ci ta moja cysta ma do 5cm a dat si lieky predpisat, ale vlastne len ten prednison a pregnyl, aha a utros.

nelly3
19. jún 2013

@falin
asi by som isla v auguste do toho, ked uz budem mat vsetko porobene. jaj ked kukam fotoalbumy tu na konovi, pride mi tak smutno ked vidim tie fotky s babatkami atd. ze budem mat vlastne ja niekedy tiez😢 no nic asi nemozem tolko kukat tie fotky.

lienka_1
19. jún 2013

@nelly3 Nely, raz urcite budes ;)

lienka_1
19. jún 2013

@falin Som sa dnes zobudila uplne mokra a ked som mrkla na vlhkomer, tak mi bolo jasne preco 😀 Aj tak som odvazna a mam v zalohe 3 pracky. Sa stavim, ze to vecer budem zbierat rovnako mokre a nakoniec tak ci tak zapnem odvhcovac 😀

horalka79
19. jún 2013

Tak sa dievcata po case hlasim..vcera nas pustili z porodnice.
Dakujem za gratulacie 🙂 nejak nebol skor cas sa ozvat.
Takze, stvrtok 13.6.13, 11 dni po termine, sa nam narodil syncek s mierami 55cm! a 3650g. Dlhy, chuducky a velmi chutny. Dali sme mu meno Tobias 🙂
Bohuzial po dlhych kontrakciach sme museli nakoniec zvolit cisarsky rez, ale drobcekovi aj mame sa vedie uz dobre a uzivame si kazdu spolocnu chvilku, kazdu prvu grimasu i kazde prebalovaniea a to ich teda je hodne 😀
prajem vam krasny dnik a vela Baby noviniek na fore!!

ria191
19. jún 2013

@horalka79 wow gratulujem krásny je tý bŕďo vyzerá ako dospelák a to háro 😀 😀 😀

lienka_1
19. jún 2013

@horalka79 Nech Vam krasne rastie! Vela zdravicka prajem......a vela prespatych noci 😀 Je nadherny! 🙂

nelly3
19. jún 2013

dakujem za srdiecko 😵
@horalka79 krasny je, pre toto musim bojovat dalej.
@ria191 pocuj a ty co? kedy ides pre mrazacika, je mu tam urcite smutno, sup pre neho 😉

lubica1979
19. jún 2013

Gratulujem, je náááádherný. Prajem Vám obom veľa zdravia. 🙂

ria191
19. jún 2013

@nelly3 na tajnáša nepoviem

ria191
19. jún 2013

@nelly3 ale nie október je u mňa jasný TUTOVKA 😀 😀 😀 . Ešte musíme postaviť plot, vyrovnať terén, spraviť chodníky, vysadiť okolie a potom šup do toho. Mám pocit, že potom už budem kľudná ako andílek. Teraz budem poctivo ležkať, vegetít a ani prstom nepohnem. Doteraz som bola ako besná "krava" a prd z toho. Teraz bude zo mňa

ria191
19. jún 2013

@nelly3 a ešte som zabudla musím zhodiť aspoň 5kg nebudem tam predsa otŕčať Marcelkovi špeky 😀 😀 😀

ria191
19. jún 2013

@melisska jéééééj melča to bude fakt chlapisko ako hora 😀 😀 😀 taký krásny ako horalklin 😀 😀 😀. Musí to byť krásne cítiť pohyby prcka 😀 😀 😀. Užívajte si to tehuľky naše 😀 😀 😀

nelly3
19. jún 2013

@ria191
pocuj ale zmrazenie mas dokedy zaplatene? nie je to na rok len? to si chces platit opat mrazenie? hmmm?

falin
19. jún 2013

@nelly3 - Nelinka, urcite budes mat aj ty. Len niekedy to velmi dlho trva a clovek ma 100 chuti sa vzdat, ale pozri kolko je tu dlhodobych snaziliek, ktore sa napokon uspechu dockali. Uvidis, ze sa napokon aj vy budete vytesovat z babuliatka 😉
Na hemato neviem veru kolko som cakala na vysledky.

@lienka_1 - esteze povymyslali taketo rozne gerety- zvlhcovac, odvlhcovac, kto co potrebuje 😎

@horalka79 - jeee, krasnucke babenko 😵

@ria191 😀 😀 😀 . A dokedy ti to vydrzi? 😀 😀 😀

nelly3
19. jún 2013

@falin
ale ja som sa uz dost nacakala, 8 rokov je uz fakt vela, ale ako povedal moj uzasny manzelik som na rade, takze snad uz tento rok, to uz vydrzim 😵

tinka9075
19. jún 2013

@horalka79 Krásny chlapček užívajte si pekné chvíľky 🙂 🙂 ja idem rodit o dva týždne tak sa už teším na tým malých drobčekov 🙂 🙂

ria191
19. jún 2013

@falin dúfam, že aspoň deň 😀 😀 😀

ria191
19. jún 2013

@nelly3 až do novembra nemaj boja mám to v merku 😝 😝 😝 , ale ja keď si spomeniem na moje úžasné vklady je mi do breku "kua" auuuuuuuuuuuuuu veru hrnúť do toho sa veru nebudem jedine, že si vybavím Koudyho požičiaš??????? pri ňom som toľko netrpela ako pri Marcelkovi 😔 😔 😔

ria191
19. jún 2013

@tinka9075 ja sa tak teším na teba neskutočne 😀 😀 😀 . Neskutočný zázrak dvojičky a párik. To keby sa stalo mne, tak sa zo mňa stane pokorný andílek až do konca života 😀 😀 😀. Asi cisársky, že?

melisska
19. jún 2013

@horalka79 krásny je 🙂 cmucik 😵

tinka9075
19. jún 2013

@ria191 ďakujem áno je to zázrak veď aj Marcelko sa tak vyjadril 🙂 🙂 sa teším aj trošku bojím ale zvládnem musím 😉 😉 čaká ma cisársky aj preto že naši drobci sú otočený hlavičkami hore a nepretáčajú sa veď aj načo pohoďáci po mamine 😀 😀

mimika1973
19. jún 2013

@horalka79 krasne bambulko, gratulka! 🙂

mimika1973
19. jún 2013

@vrabcek24 dakujem, aj tebe! 🙂

karinuska22
19. jún 2013

@nelly3 Ja by som si tu imunologiu dala urobit, nech do seba zbytocne nedavas ten Prednison. Ja som si imunologiu davala robit v Heliose Martin. Gynekolog mi dal ziadanku. Testy dopadli v poriadku a doktor Stelcl povedal, ze je to ok a ze nemusim brat Prednison.

melisska
19. jún 2013

Práve mi doniesli tretiacky čo som ich učila kvietky a darček, malé babo v modrom 🙂 myslia aj na mňa a ja, ze už zabudli 🙂

melisska
19. jún 2013

Mám tri celé balenia estrofem , nepotrebujete niekto ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre