Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

inna74
25. jún 2013

@nelly3 ďakujem ti za povzbudenie.

falin
25. jún 2013

@inna74 - za malo. Nenechaj zmrzlinku dlho mrznut 😎 Verim ze to vyjde 😉

@nelly3 - 😎 ; veru ten cas leti. Ja mam merional + clostyl. Ty si uz zohnala lieky? zase sa tam nejake objavili 😉

@schatje6 🙂 , verim ze bude posledne. 😵

falin
25. jún 2013

@ria191 - kde si riuska???? pridi aspon na chvilu nakuknut 😉

nelly3
25. jún 2013

@falin
nie, ale kukam, aj dneska som jednej pisala, zatial neodpisala, ja clostyl nie, minule mi nejako nepomohol, tak budem od zaciatku uz pichat menopur a na konci orgalutran ( 3ks mam doma cez forum ).

inna74
25. jún 2013

@falin vieš mi poradiť kedy je nejvhodnejší KET.po neuspešnom IVF.

melisska
25. jún 2013

@falin búrka ale poriadna bola v noci. Áno je chladnejšie 😉
My sme si pospinkali ešte 🙂 ja už nic nezapnem, hruza, boli sme v snv, jeden obchodík pre tehulky. Nic som nakúpila, mali M,S a sem tam L, a k tomu mi ešte nenabehla na účet pn,včera som tam volala 🙂

falin
25. jún 2013

@nelly3 - verim ze zozenies 🙂

@inna74 - to je tazka rada. Niektori odporucaju ist cim skor. Ked pojdes bez estrimaxu, tak mozes ist uz tento cyklus, ak budes brat estrimax, tak 1 cyklus pauzu treba.

@melisska - sa ti teraz asi lespie existuje s bruskom ako v tych horucavach. Ozaj a foto bruska nepridas do albumu?

silvinnka
25. jún 2013

@ofrah ja som mala pri ET vysku sliznice 6,2 mm a obe embryjka sa uchytili,mam rocne dvojicky 😉

melisska
25. jún 2013

@falin áno je nám oveľa lepšie 🙂 foto bruska? 🙂 pridám ked budem na pc , väčšinou som namobile 🙂 stu môžem pridat lenostré fotky, práve nafotene 😀 neviem, či by sa mi podarila 😀

tancik
25. jún 2013

@inna74 no mne KET navrhol doki hned v dalsom cykle...

lienka_1
25. jún 2013

@falin Ja fakt nie som dobra kandidatka na spustenie tehu vlny. Aj ked nidy nevies, niekedy aj motyka vystreli 😀 A snad na nas Pan Bozko naozaj nezabudol. S mojim skore(raz slabo pozit hcg a jeden domysleny duch na TT) si oproti mne sampionka s jednym dietatkom 😀 😀 😀, tak sup-sup do toho 😉

lienka_1
25. jún 2013

@inna74 Ja menzes dostanem utros-neutros....aj 6 dni po vklade 😖 Uz sa mi dlho nestalo, aby som sa vobec dockala testovacieho dna a viem, ze aj cakanie na mrchu je na nervy, ale toto je vyslovene frustrujuce 😖 A doki mi KET navrhol mesiac po IVF, ze cim skor, tym lepsie. Ale ja uz som stara paka, ja uz nemam vela casu 😀

dafy
25. jún 2013

pekne ste to dievcatá tento mesiac vzdali 😝 😠 ste ma chceli v tom nechať samu čooo?? 😀 😀 😀 😀 😀

@lienka_1 aká stará páka tento rok budes tehula 😉
@inna74 vraj na KET treba ist hned moja kamoska tak teraz otehotnela ziadna pauza nebola po ET 😝

melisska
25. jún 2013

@lienka_1 ze vraj stará paka ja sa cítim na 35 😀 aj tak vrták vyzerám 😀 sestrička mi minule hovorila, ja jej nato , ze dakujem, teraz tu mladosť potrebujem 😀

melisska
25. jún 2013

Vrták =vraj 😀 ten mobil

lienka_1
25. jún 2013

@dafy Mas u mna kavu(alebo pol deci) ak sa toto splni 😀 A to sa nevyhrazam, to myslim vazne. A co sa tyka tej starej paky este aj slusak Koudeka mi to tak jemne naznacil 😀 😀 😀

sarasota
25. jún 2013

@mimika1973 na Makarsku 🙂

lienka_1
25. jún 2013

@melisska Ja sa citim na 30 niekedy( dnes iba na 35, este nie som celkom fit) 😀 😀 😀

falin
25. jún 2013

@lienka_1 - si zlata, dakujem za povzbudenie. Moja statistika: 1 dietatko, 1 biochemicke a 1 MA
A neboj, urcite nezabudol a ma pre vas pripravene najuzasnejsie dietatko. Ved preto to tak dlho trva 😉 😎

dafy
25. jún 2013

dievčatá myslíte ze na meranie vajíčok je lepsie ísťk dr Anna??..má iný ultrazvuk alebo metodu merania? 😨 o čo lepsie odmerá on ako bezná gynekologička ved ultrazvuky su v podstate rovnaké a meria to v podstate prístroj nie??dá sa na tom nieco pokaziť??? 😨

ja len by som chcela vediet vas nazor čo vy na to 😀 😀 😀 l

falin
25. jún 2013

@melisska - 😀 😀 😀 ja romyslam ze co sichcela napisat. Milujem tie "intuitivne" mobily 😀

melisska
25. jún 2013

@falin aj ja 😀 ze vrták 😀

sarasota
25. jún 2013

@nelly3 Ahojcek odbery berie prve a pre vysledky pojdem osobne budeme este kecat o nasom probleme. 🙂 cca 5 tyzdnou potrebuje na vysledky.

lienka_1
25. jún 2013

@dafy Pristroj odmera, ale zhodnoti to clovek a obycajna gynekologicka si ja osobne myslim, nie je az taka zbehla. Dr. Anna robil niekedy v CARe, tak si myslim, ze on skor bude vediet zhodnotit v akom stave su folikuly. Ja som prave preto isla na ultrazvuk az do Brna. V januari som mala ovela viac folikulov a iba 4 vajka a 2 embruska a teraz som mala 7 folikulov, a 7 vajicok. Myslim, ze lepsie vedia odhadnut, kolko este treba stimulovat a kedy robit OPU.

nelly3
25. jún 2013

@sarasota
takze len zoberie krv a ide sa prec. dakujem 😉

lienka_1
25. jún 2013

@falin Uz len tym, ze raz bude, bude tym najuzasnejsim dietatkom 🙂 Vcera som natrafila na FB na profil jedneho davneho kamosa, maju uz 6 deti a myslim, ze este neskoncili. Tak som si povzdychla, ze Pane Boze, ved nebud taky lenivy a nehadz tie deti na jedno miesto, trosku rozptylu nezaskodi 😀 😀 😀

dafy
25. jún 2013

@lienka_1 ja chápem ze oni to vedia lepsie zhodnotit to berem ale v podstate ona ti má len odmerat a ty aj tak musíš zavolat do Brna a on vlastne zhodnoti podla velkosti co a ako či nie??či ten dr ANNa okrem meranie vajok aj povie ci treba dalej stimulovat??....vlastne o toto sa mi jedná neviem ci ma chápes ako to myslím 😀

sarasota
25. jún 2013

@nelly3 vypise ziadanku a objedna na pokec a ides na odber k sestrickam do inej miestnosti.

dafy
25. jún 2013

@melisska vyjadri sa prosím 😀 😀 😀 😀 ved aj ty si bola u dr. Anna

nelly3
25. jún 2013

@sarasota
aha takze musim cakat, asi tam bude vela ludi ci? zoberiem si pre istotu cely den volno z prace.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre