• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

30. mája 2017 
@nelly3 ďakujem ti za povzbudenie.
25. jún 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inna74 - za malo. Nenechaj zmrzlinku dlho mrznut :sunglasses: Verim ze to vyjde :wink:

@nelly3 - :sunglasses: ; veru ten cas leti. Ja mam merional + clostyl. Ty si uz zohnala lieky? zase sa tam nejake objavili :wink:

@schatje6 :slight_smile: , verim ze bude posledne. :dizzy_face:
25. jún 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 - kde si riuska???? pridi aspon na chvilu nakuknut :wink:
25. jún 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
nie, ale kukam, aj dneska som jednej pisala, zatial neodpisala, ja clostyl nie, minule mi nejako nepomohol, tak budem od zaciatku uz pichat menopur a na konci orgalutran ( 3ks mam doma cez forum ).
25. jún 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin vieš mi poradiť kedy je nejvhodnejší KET.po neuspešnom IVF.
25. jún 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin búrka ale poriadna bola v noci. Áno je chladnejšie :wink:
My sme si pospinkali ešte :slight_smile: ja už nic nezapnem, hruza, boli sme v snv, jeden obchodík pre tehulky. Nic som nakúpila, mali M,S a sem tam L, a k tomu mi ešte nenabehla na účet pn,včera som tam volala :slight_smile:
25. jún 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 - verim ze zozenies :slight_smile:

@inna74 - to je tazka rada. Niektori odporucaju ist cim skor. Ked pojdes bez estrimaxu, tak mozes ist uz tento cyklus, ak budes brat estrimax, tak 1 cyklus pauzu treba.

@melisska - sa ti teraz asi lespie existuje s bruskom ako v tych horucavach. Ozaj a foto bruska nepridas do albumu?
25. jún 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ofrah ja som mala pri ET vysku sliznice 6,2 mm a obe embryjka sa uchytili,mam rocne dvojicky :wink:
25. jún 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@falin áno je nám oveľa lepšie :slight_smile: foto bruska? :slight_smile: pridám ked budem na pc , väčšinou som namobile :slight_smile: stu môžem pridat lenostré fotky, práve nafotene :grinning: neviem, či by sa mi podarila :grinning:
25. jún 2013 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@inna74 no mne KET navrhol doki hned v dalsom cykle...
25. jún 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin Ja fakt nie som dobra kandidatka na spustenie tehu vlny. Aj ked nidy nevies, niekedy aj motyka vystreli :grinning: A snad na nas Pan Bozko naozaj nezabudol. S mojim skore(raz slabo pozit hcg a jeden domysleny duch na TT) si oproti mne sampionka s jednym dietatkom :grinning: :grinning: :grinning:, tak sup-sup do toho :wink:
25. jún 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inna74 Ja menzes dostanem utros-neutros....aj 6 dni po vklade :confounded: Uz sa mi dlho nestalo, aby som sa vobec dockala testovacieho dna a viem, ze aj cakanie na mrchu je na nervy, ale toto je vyslovene frustrujuce :confounded: A doki mi KET navrhol mesiac po IVF, ze cim skor, tym lepsie. Ale ja uz som stara paka, ja uz nemam vela casu :grinning:
25. jún 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ste to dievcatá tento mesiac vzdali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ste ma chceli v tom nechať samu čooo?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@lienka_1 aká stará páka tento rok budes tehula :wink:
@inna74 vraj na KET treba ist hned moja kamoska tak teraz otehotnela ziadna pauza nebola po ET :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 ze vraj stará paka ja sa cítim na 35 :grinning: aj tak vrták vyzerám :grinning: sestrička mi minule hovorila, ja jej nato , ze dakujem, teraz tu mladosť potrebujem :grinning:
25. jún 2013 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Vrták =vraj :grinning: ten mobil
25. jún 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy Mas u mna kavu(alebo pol deci) ak sa toto splni :grinning: A to sa nevyhrazam, to myslim vazne. A co sa tyka tej starej paky este aj slusak Koudeka mi to tak jemne naznacil :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 na Makarsku :slight_smile:
25. jún 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska Ja sa citim na 30 niekedy( dnes iba na 35, este nie som celkom fit) :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 - si zlata, dakujem za povzbudenie. Moja statistika: 1 dietatko, 1 biochemicke a 1 MA
A neboj, urcite nezabudol a ma pre vas pripravene najuzasnejsie dietatko. Ved preto to tak dlho trva :wink: :sunglasses:
25. jún 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčatá myslíte ze na meranie vajíčok je lepsie ísťk dr Anna??..má iný ultrazvuk alebo metodu merania? :fearful: o čo lepsie odmerá on ako bezná gynekologička ved ultrazvuky su v podstate rovnaké a meria to v podstate prístroj nie??dá sa na tom nieco pokaziť??? :fearful:

ja len by som chcela vediet vas nazor čo vy na to :grinning: :grinning: :grinning: l
25. jún 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska - :grinning: :grinning: :grinning: ja romyslam ze co sichcela napisat. Milujem tie "intuitivne" mobily :grinning:
25. jún 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin aj ja :grinning: ze vrták :grinning:
25. jún 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 Ahojcek odbery berie prve a pre vysledky pojdem osobne budeme este kecat o nasom probleme. :slight_smile: cca 5 tyzdnou potrebuje na vysledky.
25. jún 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Pristroj odmera, ale zhodnoti to clovek a obycajna gynekologicka si ja osobne myslim, nie je az taka zbehla. Dr. Anna robil niekedy v CARe, tak si myslim, ze on skor bude vediet zhodnotit v akom stave su folikuly. Ja som prave preto isla na ultrazvuk az do Brna. V januari som mala ovela viac folikulov a iba 4 vajka a 2 embruska a teraz som mala 7 folikulov, a 7 vajicok. Myslim, ze lepsie vedia odhadnut, kolko este treba stimulovat a kedy robit OPU.
25. jún 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota
takze len zoberie krv a ide sa prec. dakujem :wink:
25. jún 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin Uz len tym, ze raz bude, bude tym najuzasnejsim dietatkom :slight_smile: Vcera som natrafila na FB na profil jedneho davneho kamosa, maju uz 6 deti a myslim, ze este neskoncili. Tak som si povzdychla, ze Pane Boze, ved nebud taky lenivy a nehadz tie deti na jedno miesto, trosku rozptylu nezaskodi :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@lienka_1 ja chápem ze oni to vedia lepsie zhodnotit to berem ale v podstate ona ti má len odmerat a ty aj tak musíš zavolat do Brna a on vlastne zhodnoti podla velkosti co a ako či nie??či ten dr ANNa okrem meranie vajok aj povie ci treba dalej stimulovat??....vlastne o toto sa mi jedná neviem ci ma chápes ako to myslím :grinning:
25. jún 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 vypise ziadanku a objedna na pokec a ides na odber k sestrickam do inej miestnosti.
25. jún 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska vyjadri sa prosím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved aj ty si bola u dr. Anna
25. jún 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota
aha takze musim cakat, asi tam bude vela ludi ci? zoberiem si pre istotu cely den volno z prace.
25. jún 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok