Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
25. jún 2013

@nelly3 - ja podobne, podla recenzi a potom si niekedy hlavu bucham ze to nie je ono 😀 , ten Lanvin aj DG su suprove. Podla toho ake vone si pisala tak by sa ti armani pacil, je super na leto, sviezi a velmi pekna vona

nelly3
25. jún 2013

@lienka_1
nemaju cas citavat fora a to je dobre 😀

ria191
25. jún 2013

@melisska to fakt??? chcem byť bohatá mladá krásna múdra a tehotnááááááááááááááááááááááááááááááááá 😕 😕 😕

melisska
25. jún 2013

@lienka_1 nemajú cas to čítať 😀

ria191
25. jún 2013

@falin ďalšia DG 😀 😀 😀

ria191
25. jún 2013

@lienka_1 nám je to jedno, ale vám čo ste si vycapili fotky hm?????

melisska
25. jún 2013

@ria191 niekde si to napíš a čítaj každý deň, každý deň sa na to pozri, trpezlivosť ruže prináša 🙂 fakt, ale musíš to chcieť v hĺbke srdca a veriť tomu 🙂

melisska
25. jún 2013

Idem variť dnes meškám, dom lenivá 😀

falin
25. jún 2013

@sarasota - jasnacka. Baby uz aby sme mali bruska a dame to stretko 😵

@ria191 - ja nie som rybka a mam studene nohy 90% z roka , teraz bud mudra 😀

@lienka_1 - presne toto si hovorim aj ja. Sa tu terz smejem na tom prispevku, no baby si tu musia bysliet ze mi trosku svihlo 😀

lienka_1
25. jún 2013

@melisska
@nelly3 nastastie 😀 😀 😀 Ale inak v jednom nemenovanom sk care-fore som normalne mala pocit, ze bud tam je nasadena nejaka baba, co vypisuje chvaly na jedno centrum a ponosy na druhe, alebo aj sam pan doktor to mozno robil.....normalne mi z toho bolo do smiechu, lebo to bolo take ocividne.....vsetky oslavne prispevky boli od nickov, co akurat vznikli a nemali ziadnu inu aktivitu 😀 😀 😀

ria191
25. jún 2013

@melisska budem sa o to veľmi ale veľmi snažiť aj keď viem, že veľa z toho čo som spomenula už nedosiahnem, ale to posledné hádam ešte áno 😀

falin
25. jún 2013

@ria191 - prve 4 mas a tehotna budes, takze necakaj na oktober a sup pod teraz v july. Barancek ti nestaci?

dafy
25. jún 2013

@ria191 východniarky sa neskrývaju 😀 😀 😀 😀 nie ako západniarky ha 😀 😀 padafky 😝 😀 😀 😀 😀

lienka_1
25. jún 2013

@ria191 ja mam novy image 😀 😀 😀

ria191
25. jún 2013

@falin čo si pipi tvrdohlavného barana??? už jedného "so...a" doma mám a to mi bohato stačí 😀

ria191
25. jún 2013

@lienka_1 bloncka ???

falin
25. jún 2013

kočky ja by som mala ist aj robit, ale tak mi je tu dobre s vami. Ozaj Rius @ria191, kde mas sefstvo?

lienka_1
25. jún 2013

@dafy Tak-tak....naloz im! 😀 😀

ria191
25. jún 2013

@dafy máš šťastie, že musím končiť 😀 😀 😀, ale nemaj bója nájdem si na vás čas častejšie 😀 😀 😀

lienka_1
25. jún 2013

@ria191 Este nie....ale aj to jeneho dna moze byt 🙂

nelly3
25. jún 2013

my zapadniarky sme take krasne, ze keby dame foto, tak odpadnete, radsej to neriskujeme 😀 😀 😀

sarasota
25. jún 2013

@ria191@falin a ak by to nahodou nevyslo tak si dam kotlik na gulas pod tricko nech mozem ist na stretko 😀

falin
25. jún 2013

@ria191 -no dovol, ja mam doma 2 rakov, ktori su (kazdy sam za seba) daleko tvrdohlavejsi ako baran 😎

lienka_1
25. jún 2013

@dafy
@ria191 Aha, zdrha! 😀

ria191
25. jún 2013

@falin už sa ozvalo takže aj ja padám makať

dafy
25. jún 2013

@lienka_1 novy image to kvoli dr?? 😀 😀 😀 hadam ta ne on tak nakopol ked ti tak jemne naznacil vek? 😀 😀 😀

falin
25. jún 2013

@nelly3 - si to vystihla 😀 😎

falin
25. jún 2013

@sarasota - ty brdo, aby som kotlik zacala zhanat 😎

ria191
25. jún 2013

@nelly3 a nielen to ale aj vysoké a múdre a ako bonus blondíny (niektoré melírované 😀 😀 😀 )

falin
25. jún 2013

@ria191 - zas sa chvilu budes tvarit ako anjel 😎 , skoda ze tu nie je taky smajlik, hned by som ho sem capla

dafy
25. jún 2013

@falin nakoniec bude polovica z nás s kotlíkom pod tričkom len aby sa dostali na stretko 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre