Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

strapula27
26. jún 2013

@melisska ahoj melli🙂 ako sa mate??? mne dnes prisli vysledky zo screeningu a nastastie negativne,ale som uz objednana k dr. do martina, na 9.7., ked ma pozrie on,budem kludnejsia..tito moji drobci kopu ako o dusu🙂 raj jeden a ked prestane ten,tak potom druhy🙂 proste mam to stereo😀

melisska
26. jún 2013

@strapula27 ahoj 🙂 supeeer, ja este nie som objednana, pošle ma tam dr. A poradňu máme 12.7. Tak potom...drobcek je zdravucky a tiez kopka o sto šesť, milujem to 🙂

melisska
26. jún 2013

@lienka_1 super, tak si to dnes uzi doma, uvidíme čo bude zajtrav práci 😉

strapula27
26. jún 2013

@melisska aj ja to zboznujem a strasne sa im paci,ked si pospevujem🙂 musim ich naucit na jednu pesnicku a ked sa narodia a nebudu chciet spat,tak im ju zaspievam a hadam zaberie🙂

melisska
26. jún 2013

@strapula27 poslala som ti žiadosť o priatelstvo, dávno?

sarasota
26. jún 2013

babenky pozeravate na WAU Babätka je to krasny program aj teraz je tam jedna mamicka po IVF 🙂

sarasota
26. jún 2013

@lienka_1 zelam skore uzdravenie 🙂

sarasota
26. jún 2013

@strapula27 tesim sa spolu s vami ze su drobcekovia v poriadku 🙂

melisska
26. jún 2013

@sarasota už som prepla 🙂

lienka_1
26. jún 2013

@melisska
@sarasota Dakujem dievcata! 🙂 Uz je to lepsie, iba hlas stale strajkuje. Ja uz ak pravidelne mesiac po neuspesnom IVF ochoriem. Asi to patri k tomu. 🙄

amali
26. jún 2013

tak a testy screaningové sú negatívne....všetci sme happpy 😀

sarasota
26. jún 2013

@amali dalsia krasna sprava dnes tesim sa s vami 🙂

ikuska
26. jún 2013

@sarasota Ahoj, mozes aj mna dopisat do tabulky, v septembri chceme ist na nase 1.IVF do Brna, celkovo to bude 4.IVF.
Dakujem. Ivka

sarasota
26. jún 2013

@ikuska Vitaj medzi nami sem- tam šalenimi 😀 Brno je dobra volba. 🙂

sarasota
26. jún 2013

Stimulky 2013
andy175 jún 2013
dafy jun 2013
lienka_1 KET jul2013
falin jul 2013
mimika1973 jul 2013
nomxxx júl 2013
sarasota august 2013 Ket
nelly3 august 2013
tinna13 august 2013 Ket
ikuska september 2013
tinkatinulka september 2013
ria191 október 2013 chcem malého račika
vrabcek24 ešte tento rok

martinusa22
26. jún 2013

Tak baby bola som u mojho gynosa a všetko je v poriadku len mi chyba ten hormón co som vysadila ze ma sa to brat az do 14 týždňa tak mi dal duphaston ze je lepší ako utrogestan a uz aj matersku knižku som schytala😊takze všetko bude ok

melisska
26. jún 2013

@amali supeeer 🙂

sarasota
26. jún 2013

@martinusa22 dalsia super spravicka a gratulujem ku knizocke 🙂

melisska
26. jún 2013

@martinusa22 pekne 🙂 ja som brala utros do 14 tt kym som ho vysadila

skaredekacatko
26. jún 2013

@sarasota @melisska dakujem pekne, prave lezim v posteli a pijem caj, dufam, ze toodide. 😠

kika017
26. jún 2013

Ahojte dievčence, tak aj ja hlásim, že som bola včera na poradni po mesiaci. Všetko vyzerá byť v poriadku, zobrali mi krv na screening o týždeň mám výsledky. Len som trošku nahnevaná, že ledva som čakala ten mesiac kým uvidím bábo a Dr. mi nechcel ani sono spraviť, že načo... Nakoniec som ho uprosila, tak mi drobca ukázal. A teraz ma objednal až o 5 týždňov ( na 21 tt ). Zdá sa vám to byť v poriadku, ja som z toho taká sklamaná, že malé nebudem tak dlho vidieť.

lienka_1
26. jún 2013

@kika017 Kiki, uz ho pravdepodobne budes citit 😉 Ono sa Ti pripomenie, neboj sa. A super, ze ste OK 🙂

schatje6
26. jún 2013

@sarasota pridavam sa September2013 🙂 dakujem

bergalm
26. jún 2013

@tinka9075 mas pravdu len nech to dobre spravia a hotovo baby tu pisu,ze vsetci tam su fajn tak to necham na nich 😅 😅 😅

skaredekacatko
26. jún 2013

Chcem sa opytat fostimon si picham vzdy vecer o 7 doky o tom vie ale vo stvrtok si mam pichnut posledny fostimon a o 9 pregnyl, teraz som z toho pako, ze ci to nevadi, lebo v martine mi kazali ze mam teda o 12 pichnut posledny, ked picham vecer. Mali ste to niektora tak. Vdaka

bergalm
26. jún 2013

caute babule neviete niektora kolko trva cca cesta elektrickou zo zeleznicnej stanice do Reprofitu?musim tam ist v sobotu a idem vlacikom dakujem

skaredekacatko
26. jún 2013

@bergalm aj mi tam ideme v sobotu, o ktorej tam mas byt? My na 8 😉

lienka_1
26. jún 2013

@bergalm Tusim to bolo okolo 20 minut.

lienka_1
26. jún 2013

@skaredekacatko Mne sa tak zda, ze pri 2. IVF som vecer o 19.00 pichala gonal a cetrotide a o 21.00 pregnyl. Drzim palce! 🙂

bergalm
26. jún 2013

nam je to jedno len to musi byt do 9.30ale radsej skor kedze mne zoberu len krv na TSH a Prolaktin kedze tu na SK mi nedokazu dat do tyzdna vysledok kvoli dovolenke co ma dnes fakt nahnevalo tak sestricka v RF mi povedala,ze mam prist radsej skor nemam presny termin ten mam az na kontrol.sono aj s tym ma moj gyndos nahneval najprv slubi a teraz nic z toho co Ti idu robit skaredekacatko?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre