• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. mája 2017 
Slniečko :slight_smile:jupiiiii
28. jún 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska nie je nič krajšie ako veselá tehuľka :grinning: :grinning: :grinning: dúfam, že sa máš dobre malinký tiež a že si to veľmi ale veľmi užívate spolu :grinning: .
28. jún 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota počúvaj to tvoje telo na telo dafče nejak uškodilo hm??? Kurňa kde je?????????? Už začínam mať o ňu strach :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. jún 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy dúfam, že žiješ :grinning: :grinning: :grinning: . Nejak ťa to telo na telo zmohlo. Uff nesnažila si sa príliš hm???
28. jún 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočule neserte ma ja som tu samáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
28. jún 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 užívame :slight_smile: už som aj ja tu:slight_smile: ostatné asi dostali vysvedčenia a niekde oslavujú :wink: :grinning:

Je to možné....svokra mi teraz pomáha a aj tak mi ide na nervy asi jej výrokmi ...ach jaj
28. jún 2013 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dafy asi odpadla a teraz spí :grinning: asi boli aj iné polohy ako na macka , ked tak dlho vyspava :grinning:
28. jún 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska veru aj ja pôjdem oslavovať, ale nie vysvedčenie :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: . Tak ani sa nečudujem, že tu nikto nie je veď vonku je tak krásne. Ty nechodíš von?
28. jún 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no teraz som dovarila a uvidím o tretej, ma prísť teraz svokra umyť mi aspoň vpredu okná , uvidím,najhoršie , ze tu nemám moc ku komu chodiť, jedna kamoska chorá , druhé robia do štvrtej....svokru vidím stále, asi pôjdem ku nim...ja pochádzam zo stred. Sk tak tu nemám moc ľudí, čo nezavidia, aj ked kamarátov akože milión :wink: :grinning:
Mm ma berie von v sobotu a nedeľu
28. jún 2013 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska to poznám ja mám síce dobrú svokru, ale s jej názormi sa ani trochu nestotožňujem. Pri mojich rodičoch som mala neskutočnú slobodu a pri nej som ju stratila. Šmíruje, kontroluje, ohovára fuj ako to ja neznášam. Ale inak je to dobrá osôbka len keby nežila s nami. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. jún 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no moja nežije s nami , ale chodí teraz ku mne ,pomôcť....a už včera ze budeme ho kúpať....budeme ? Čo chce u nad spať? V žiadnom prípade
28. jún 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby takze mam len jedno vajicko som zvedava ci sa aj oplodni :frowning2:
28. jún 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ono v tých bytoch to máte o niečo ťažšie takto v domčekoch je to super, pretože človek je permanentne vonku :grinning: :grinning: :grinning: a robotky vyše hlavy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
28. jún 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jahoda333 ver mu:slight_smile: aj my mu veríme :slight_smile:
@ria191 toto, a dedina.....
28. jún 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska toto sú aj moje slová kam sa trepe a strká hm??? Veď aj ona to už musela zabudnúť. Mne raz pán farár povedal, že si mám hneď na začiatku stanoviť pravidlá a aj keď budú tvrdé mám si za nimi stáť a tak som ho počúvla inak by som sa asi zbláznila veď ona vždy vie všetko najlepšie brrrrr.
28. jún 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska áno a dedina :grinning: :grinning: :grinning: to má svoje veľké čaro :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jahoda333 presne ako píše melli treba veriť do poslednej chvíľky :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 dafca to asi v noci poriadne roztocila a teraz sa nevie z toho spamätat je dezorientovana a hlada pocitac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jahoda333 verime mu vsetky :slight_smile:
28. jún 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota počítam, že má svalovicu v trieslach a určite necvičila jillian Michaels :grinning: :grinning: :grinning: musí to byť riadne sexuálne dynamo :grinning: :grinning: :grinning: (to u nás sa tak hovorí :grinning: :grinning: :grinning: )
28. jún 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mačičky aj tie východzniarske šelmičky prajem vám krásny slnečný víkendík a ja letím oslavovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: majte sa tu krásne a zase v pondelok. @dafy dúfam, že sa cez víkendík vyliečiš, lebo mi tu veľmi ale veľmi chýbaš a verím, že aj ostatným kočkám. Zostaň radšej pri tom zázvorovom čajíčku cmuk :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jahoda333 drzim palce nech sa pekne oplodni. soft je prave o tom, ze ich je malo. ja som mala dve a vyslo to. :slight_smile:
28. jún 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 Rius, tak vsetko najlepsie k narodeninam! A hlavne aby dalsie narodky si uz nestihala oslavovat, lebo budes mat doma take male ruzove, co Ti nedovoli spat :slight_smile:
28. jún 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 Ja som mala 7 a nic, baba vedla jedno a je tehulka :slight_smile: V rf sa zazraky deju :slight_smile: Drzim palce!
28. jún 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 veru jedno a to nie ani takej kvality ako boli predtým a nakoniec sa ujalo:slight_smile:)a som uz v 9 týždni
28. jún 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ria191 aj ja tak robím, pomaly už,od teraz, aj cíti....zatiaľ je to ok
28. jún 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinusa22 Super! A aj pracujes? Ja sa uz pomalicky chystam ja KET.
28. jún 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatká dnes som nestíhala mala som toho vela na vybavovanie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a vcera telo na telo nebolo uplne som na to zabudla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ako sa nato dá zabudnúť ? :grinning: my nic od vkladu....do neviem kedy
28. jún 2013 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babenky ste strasne zlate ved ine mi nezostava len verit kedze ja viac vajok nevyprodukujem ale snad sa zadari velmi by som sa potesila :slight_smile:
28. jún 2013 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok