Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
30. jún 2013

@jahoda333 aj robis preto nieco aby sa zavrtalo? Myslim ci beries vitaminy alebo mas dovolenku

sarasota
30. jún 2013

@jahoda333 nech su krasne kolajnicky o dva tyzdne 🙂

dafy
30. jún 2013

@jahoda333 super takže začínaš tehu vlnu uz sme sa zlakli ze nikto sa na to nedá 😀 😀 😀 ..ja sa tiez chcem uz len zviesť po dráhe 🙂 😅 😀 😀 😀

jahoda333
30. jún 2013

@skaredekacatko mam dovolenku a beriem len femibion a selen s vitaminom e

jahoda333
30. jún 2013

dakujem babenky tak hadam sa to tu rozbehne a budeme vsetky tehu 😉

jania023
30. jún 2013

kocky kde parkujete ked idete na RF..odomna dnes chceli 7 eur za 2 hodky..inak aj vam dali hned utrogestan 2x denne op OPU

dafy
30. jún 2013

@jania023 čosí fakt?? my sme parkovali hned oproti na tom dlhom parkovisku

nelly3
30. jún 2013

@jania023
my parkujeme oproti na tom dlhom parkovisku ako pise aj dafy a nikdy sme este neplatili, jedine ked je tam nieco tak to parkovisko je platene. od opu hned utros v davkovani 4-0-4 😉

melisska
1. júl 2013

@karkana ďakujem 🙂

melisska
1. júl 2013

@jahoda333 držíme palceky 🙂

melisska
1. júl 2013

Dobré ranko slniečka 🙂 papapapapapa pápapapapapa 😀

vrabcek24
1. júl 2013

ahojky 😀

ria191
1. júl 2013

@lienka_1
@sarasota ďakujem kočule veru oslávili sme a poriadne 😀 😀 😀 juj už musím začať sekať dobrotu 😕 😕 😕 a pripravovať sa na den D 😀 😀 😀 .

ria191
1. júl 2013

@melisska dobré ránko a hneď ráno tak z vesela?????? a pri otvorenom okienku ???

ria191
1. júl 2013

@dafy ahoj "pijavička" začínať to nie, ale stále sa po niekom voziť to áno čo?????????

ria191
1. júl 2013

@jahoda333 veľa šťastia a ako vždy aj pevná nerva tfuj tfuj tfuj 😀

ria191
1. júl 2013

@nelly3 ahoj "Jillian" ako pokračuješ??? aj si dala niečo dole??? Ja ani ťuk, ale od dnes do toho udriem 😀 😀 😀

ria191
1. júl 2013

pomoooooooooooc kde ste ??????????????????????????????????????????????????????????????????? zase monológ kurňa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

melisska
1. júl 2013

@ria191 áno, pri otvorenom okienku 😀
Moja dodatočne všetko najlepšie a už sa ti pomaly začína plniť tvoj sen :-* 🙂

ria191
1. júl 2013

@melisska ďakujem melli a teraz to veru musí byť tutovka 😀 😀 😀 ale neviem prečo mi tu stále svieti 34r. ale poteší no nie 😀 😀 😀

melisska
1. júl 2013

@ria191 asi sa to zaseklo, vedelo kde 😀

falin
1. júl 2013

dobre ranko vsetkym

@melisska @sarasota @ria191 - dakujem dievcence, mali sme super dnik, este som zavolala k nam nocovat aj jej najlepsiu kamosku, mala o tomn evedela, tak mala supis prekvapko 🙂 , zlate boli, stale chodili rovnako oblecene, boli ako dvojicky, v meste sa ich aj jeden pan pytal ci su dvojcata 😀 😀 😀 . A vysvedcko bolo super 🙂

falin
1. júl 2013

@jahoda333 - drzim palce, nech si najdes krasne //. A verim ze spustis letnu tehu vlnu, je nas tu kopu cakateliek co sa radi zvezieme 😀 😎

@andy175 @skaredekacatko - dievcence aj vam drzim palceky, aby boli vklady uspesne 🙂

falin
1. júl 2013

@ria191 - oslavovala si narodky, racica? Ak ano, tak vsetko naj, naj, naj, nech sa ti splnia snicky. Kolkeho si?

tinkatinulka
1. júl 2013

@ria191 ahoj tak dodatočne všetko najjjlepsie a to jedno tajné želanie 🙂

jania023
1. júl 2013

@dafy
@nelly3 no ved; aj my sme tam parkovali vcera a pytali od nas 7 eur asi tam nieco bolo

melisska
1. júl 2013

Tak pôjdem na hematologiu ku hulikovej, len mi nedvihaju telefón, ordinuju, poslala som jej aj email, nech ma skontroluje, či vôbec treba pichať ten clexane, verím, ze sa mi ozve

andy175
1. júl 2013

ahojte! tak sa Vám aj dnes hlásim, volala som do Brna a doktor mi povedal, že dnes by sa transfer mohol konať ak teda chcem. Ale povedal mi, že sa sám pýtal embryologa, či môžeme dnes robiť transfer a ten mu povedal, či nechce radšej počkať do zajtra. že uvidí, či sa ďalej vyvíja. že je to na mne. ak chcem tak mi ho vložia dnes, keď som doteraz nemala transfer resp. som sa k nemu nikdy nedopracovala, ale že on by tiež počkal do zajtra. tak zajtra volám...

tancik
1. júl 2013

@melisska ahoj Meli ake mas cislo na nu ani mne nebere?

tancik
1. júl 2013

@ria191 jej i ja prajem vsetko najlepsie ty si narodena 29.6?tak ako moj manzel...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre