• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. mája 2017 
A inak baby v sobotu som si robila test a nic tehotna nie som ja uz neviem co robit...zhanam imunologiu, hematologiu, genetiku...poradte kde ist v Kosiciach za kym?ja som hotova v sobotu som sa len pred mmm pretvarovala, lebo mal narodky.
1. júl 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tancik A kolky den si po vklade? A mali ste PK. Inak ta genetika v Ke by aj mna zaujimala. Na hematologiu chodia baby k Hulikovej, dafy ti na nu da kontakt. A imunologiu by som riesila v Prahe, aj ked dr. Madar velmi chvalil tkanovovu banku v Ke, ze inde na Sk je to nic moc.
1. júl 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 ja som dnes 13 ty..nemala som PK....na tkanivke v ke som bola robili nam spermiogram aj nejake vysetrenia...no neviem ci tito vysetrenia su potrebne este by som sla niekde inde...
1. júl 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy175 držíme silne silne :slight_smile:
0557898451
@tancik
1. júl 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 Mrzi ma to :( U nas okrem milion inych problemov je hlavny problem v mojoch protilatkach. Ked sme zacinali, nemala som ani tusenia, ze aj take nieco moze byt problem.
1. júl 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dakujem Moja uz som na 1.8
1. júl 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 @tancik ahojte baby, ja som bola na genetike v Ke uz 2x bola som v novej nemocnici u dr. Madarovej, bola mila, vsetko vysvetlila, na vysledky som cakala cca mesiac
1. júl 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska nedavno si pisala, ze si alergicka na clexane aj fraxik, ako sa ti to prejavovalo? Co beries namiesto toho?
1. júl 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby embryikam sa darí jedno 4 bunkové durhé 5 dokor dnes volal, že on by dal vklad až na štvrtok tak čakáme do štvrtku, že by vložil toho lepšieho tak čakáme ako sa vyvinie. len sa im tam dari a pekne sa bunky množia :grinning:
1. júl 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@buba08 mas na nu aj nejaky kontakt? Ked je to statna nemocnica, ako samoplatca tam asi neuspejem co?
1. júl 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 055/6403233, genetikaodd.snp@unpl.sk, neviem ako to je ked si samoplatca, skus zavolat. Kedy si idete po mrazacika? Prednison mas brat?
1. júl 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tancik ja item 11.7. :wink: ja ku nej chodím od roku 2008
1. júl 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 fraxik - vysypali sa mi ruky a svrbelo to, clexane take červené fliacky na vnútorných stranách nôh, zrkadlovo, nesvrbia...take vodicku, spolu tvoria fliaciky :slight_smile:
1. júl 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko Drzime palceky dalej :slight_smile:
1. júl 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ahojky kamoška moja najlepšia zo západu :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si mala narodeninky?? juuuj tak všetko najlepšie ti prajem dodatočne k tvojmu sviatku je pravda ze uz si stará koza ale tak čo už :zipper_mouth: možeš aj tak osta medzi nami mladicami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo my východniarky sme dobrosrdečné :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ps: no neviem neviem kto skor čaka na zvezenie padafko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska chodis k hulikovej starsej? dala ti namiesto clexanu a fraxiku nieco ine? robila ti aj syndrom lepivych dosticiek? Do ktoreho tt si mas pichat? Ci az do konca? Dakujem
1. júl 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy175 a zajtra to bude ktorý deň??...ja som uz z toho jelen v papieroch som sa dočítala ze na druhy a na štvrty sa nevkladá :confused: :confused: :confused: :confused: ale mne tiez vlozili ako dvoj dňové ked sa nepočíta den odberu...tak ako to je mi to vysvetlite uz niekto :grinning: :grinning: :grinning: ....držím silno palce :wink:
1. júl 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 Skusim dnes vecer pocitst, co tam pisu. Koncom roka sa stahujeme konecne spat ma Sk tak mozno pockam. Ak budem zdrava do buduceho pondelka, tak si po otuzilca pojdeme. A prednison teraz vobec nemam. Ja som ho aj tak uzovala dlhodobo a po case straca ucinnost, tak mi ho Koudelka nedal. A priplatili sme si intralipidove infuzie, tak snad teraz pomozu.
1. júl 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 ano, ku starsej, robilai vsetko, a teraz picham preventivne, tak uvidim ked skontroluje krv, ako dalej, clexane zatial picham kym pojdem na tyzden ku nej
1. júl 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky:slight_smile:!AKo sa vam dari??Hodte nejake zosumarizovane info, sak tu sa toho pise na 10 stran za den a nestiham:slight_smile:!NAs malicky nam robi obrovsku radost, cas strasne leti, uz zaciname s prikrmamy:slight_smile:, je to fakt sranda ako sa tvari:slight_smile:!
Babenky moje, drzim vam vsetkym prsteky, aby ste boli tehu a tehulkam , aby mali bezproblemove tehu:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:!!Vybrali ste si na 100%vybornu repro-Kliniku:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:!!Drzkajte saa:slight_smile:!!!Matusko posiela aj so mnou obrovske objatia:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
1. júl 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@melisska fakt jej super a ako to tam prebieha...?
1. júl 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska pichas clexane aj napriek tomu, ze mas alergiu? A anopyrin ti tiez dala? Ja som k nej chodila 3 roky, ale bolo to pre mna dost daleko, tak som isla k nas do okresneho mesta, no nie som velmi spokojna, tak uvazujem, ze sa vratim
1. júl 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ty "mrchaňo" jedna aspoň koník má má rád a svieti mi tam to čo tebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: stará ale jará :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tancik pojdes dnu ku dr. Porozpravate sa o tvojich problemoch, ona potom urci na co vsetko to zoberu krv...zoberu a nudes cakat na vysledky, cca tri - styri tyzdne, led budu pojdes tak znovu a ona to povie co dalej :wink:
1. júl 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočule včul nemôžem dneska som nejaká dôležitá hlavná enkonómka odišla na dovču tak ju zastupujem :grinning: :grinning: :grinning: uff od rána mám vrtuľu v riťke :grinning: :grinning: :grinning:, ale čo už hádam si nájdem na vás čas a inak všetkým ďakujem za gratulácie kámošky moje :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba08 ano, clexan je dolezitejsi :wink:
1. júl 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska no super normalne som povzbudena a nebudem sediet a revat musim daco robit a riesit to a nie cakat....a na imunologiu si kde bola?uz hematku mam, genetiku tiez ....
1. júl 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124 ahoj moja mate krasneho synceka, verim, ze sa z meno tesite:slight_smile: posielam pusinku
1. júl 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tancik na imuno som nebola. Bola som tehotná 5 x prirodzene nebolo treba...tam dajú len prednison, raz som hobrala a nic....genetika ano
1. júl 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ano, je velmi dolezity, len som myslela na to, ze alergia vie narobit niekedy riadnu paseku, nejaka nahrada za clexane neexistuje?
1. júl 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok