• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. júla 2017 
@lienka_1 kočky musím Vám povedať to že je lepšie tie // nevidiet ako kukať ako sa strácajú..vlastná skúsenosť :confounded:
2. júl 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
morfologia ma čaká 21.7....už nech to je :wink:
2. júl 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali a kam ides?
2. júl 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 vidno že si bruneta :grinning: :grinning: :grinning: to musíš ako melírovaná blondína ako ja: dúfam, že sa uvidíme pán doktor a on: uvidíme a smajlíka :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka asi máš pravdu, aj keď my tu tie // koľajnice chceme vidieť, a nielen tie aj ten uzlíček radosti
2. júl 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky a viete že @tinka9075 už porodila drobčekov????
2. júl 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinkatinulka ty ťapuša vieš aké je hrozné keď si ani nepískneš totál nula nulová :frowning2: :frowning2: :frowning2: to potom strácaš nádej, ale že totálne jalovica jalová keby aspoň na chvíľočku maličkú viem, že potom je to oveľa ťažšie po psychickej stránke, ale o to viac získaš nádej, že možno nabudúce to už výjde. Mňa tá nula nulovitá totálne ubíja :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
2. júl 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka to fakt??? supeeeeer :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tinuška veľká gratulka k malým pokladíkom :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 mala si už niekedy aspoň ducha? lebo ja si niekedy pripadám ako z inej planéty, že ani po jednom IVF a bolo ich šesť ani ťuk, a ani mimo IVF.
2. júl 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 aj zázraky sa dejú, blahoželám k tým uzlíkom radosti :dizzy_face:
2. júl 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek24 nie ani ducha nič ničové čistá beloba :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. júl 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 tak vitaj v klube :rolling_eyes:
2. júl 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka
presne tak.
2. júl 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ved to som si aj ja myslela..plakala som pri prvom teste a tešila som sa presne 10 dni a potom bac a pad na dno hlbokeee..ja vie ano sanca ale bla bla je to pre mna..naposledy krasna blastocysta prd z toho..nepacilo sa jej u mna :cry:
2. júl 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka Juhamed Košice - Myslava
2. júl 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali aj ja som tam bola na 1. sono a idem tam aj na kombinovaný test :wink:, už si tam bola?
2. júl 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natali225 nie, dúfam že som si dobre vybrala či?
2. júl 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali výborne si si vybrala, mne to poradila kámoška, ona tam chodí, mňa vyšetroval Mudr. Janovský, úžasný doktor, všetko vysvetlil, proste budeš spokojná :grinning:
2. júl 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natali225 dakujem, to som rada lebo som sa nevedela rozhodnúť a už sa teším ako uvidím naše dvojičky....júúúúúúúúúúúúúj ako sa teším.......dr. si na mna rezervoval hodinu :slight_smile:
2. júl 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amali supeeeer, ja som pri ňom bola si 3/4 hodiny :grinning: , ja idem 1.8., držím prsty :wink: :slight_smile:
2. júl 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natali225 dakujem.....aj ja tebe držím prsty
2. júl 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vrabcek24 dík za taký klub :pensive: :pensive: :pensive: my hneď teda bachneme koľajnice ako svet žiaden duch, ale koľajnice čo budú zrak vyrážať :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinkatinulka tak na mňa sa takto vy...li 3 krásne blastocysty jedna dokonca exhibicionistka :grinning: :grinning: :grinning: a prd z toho :frowning2: :frowning2: :frowning2: a o dvoch dvojkových ani nehovorím, ale tie som podcenila už na začiatku keďže boli dvoječky :confused: :pensive:
2. júl 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali aj ja sa teším konečne budeme vedieť čo to bude ??????? ale hlavne aby boli zdravučké (detičky :grinning: :grinning: :grinning: )
2. júl 2013 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 presne tak......uvidíme a necháme sa prekvapiť...len aby sa neotočili zadkami :grinning:
2. júl 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek24 Moja ja som na tom podobne...2x IVF a v zivote ani tuk ani naznak ze som tehotna...a uz mi to ide na nervy, ze komu som co urobila
2. júl 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 To Ti ozaj Koudelka so smajlikmi odpisuje? Musim sa ja poducit vase melirovane triky :grinning: Ale na druhej strane sa nemozem stazovat, vzdy ma zveri do dobrych ruk. Vies akeho mi tu u nas nasiel mladeho trendy doktora!? :grinning: A OPU nechal na taku mladu dokinu, ruky by som jej bozkavala, taka bola sikovna. Na druhy den po OPU som hned absolvovala tour de kupelnove studia a dalsi tour de podlahove studia a nic ma ani trosku nebolelo, co inokedy som sa ani narovnat nedela
A o tej jalosti by sme si teda vedeli pokecat :grinning:
2. júl 2013 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby tak vo Stvrtok mam kontrol.sono pred IUI a uz teraz som nervozna kedze sme to este nepodstupili a to mame za sebou ETa aj KET z 1IVF neviem velka sanca asi nieje :unamused: :unamused: :unamused: .Brucho mam volajako nafuknute je to normalne po uzivani clostilu?
2. júl 2013 o 16:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dievcata. Po dlhom roku som sa ozvla opät Koudymu. Na buduci mesiac by sme chceli zacat stimulku. Pevne verim, ze vsetko dopadne na // :slight_smile:
2. júl 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok