• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. septembra 2017 
@buba08 u mňa sú tie transféry total že na "p.....u" mám tam myóm a keď sa chcú cezeň dostať, tak nasilu auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
4. júl 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som na pipinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 jasne pochopila som, ja som do transferu zatial nedosla
4. júl 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 žeby pokusný králik :confused: :confused: :confused: tak musia vedieť do akého štádia sa dostanú embryá, aby ste sa mohli pohnúť ďalej prinajhoršom pôjdete do darovaných či nie??????
4. júl 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi som od RF cakala len pozitivne spravy a rozum a realita ostali doma, ale uz som doma, takze su spat pri mne a pekne mi to znovu dochadza
4. júl 2013 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 nestresuj, my sme tu každá ina klasa či kategória, ja som tiež exot, ktorého nevedia zaradiť, ale zázraky sa stále dejú :dizzy_face:
4. júl 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@buba08 tak toho som sa vždy bála to musí byť veľmi ale veľmi ťažké zostať stáť v polovičke, ale vidím že si silná
4. júl 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 počuje a už sa na tom pracuje :wink: :grinning:
4. júl 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 presne ako pises pokusny kralik, aj vcera to tak Stelcl nezval, bohuzial, ale budeme na vas robit pokusy :grinning:
4. júl 2013 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek24 presne tak veď by sa besne nudili, keby nás nemali :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka Dakujeme:slight_smile:
No ja som asi v kategórii kde nic tu nič :grinning:
4. júl 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no ano € su doleszite a hlavne chut bojovat :slight_smile:
4. júl 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska kde nič tu nič a zrazu bááááááááách a tehuľa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vrabcek24 ja viem, ze vsetky to mame tazke, od vcera je to take cerstve, tak som sa rozpisala a Stelcl ma znovu vratil zo snov do tvrdej reality a zistila som, ze je to horsie ako som cakala, ale mohli by nas dat do spolocnej kategorie exotov :grinning:
4. júl 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinkatinulka chuť sa vždy nájde aj keď niekedy to chce čas ale s tými € to je ťažšie :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
4. júl 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 na lupiny, to iste :grinning:
Asi tak :slight_smile:D baaaac
4. júl 2013 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak dobré ráno babulky,
tehuľky sú nááááádherné :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , snažilkám tiež veľa šťastia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , nech nám to tu krásne tehotnie :grinning: , veď aj ja chcem naskočiť na tú vlnu tehuľkovskú
keďze môj gyndoš je skeptik ako aj manžel, tak by som im chcela vytrieť zrak, že aha zázraky sa dejú aj u nás :sweat_smile:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. júl 2013 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska dnes idem na sono, tak som zvedavá čo doki povie. Mala by som byť 9 tt. Ten strach je hrozný, dúfam, že srdiečko bude biť.
4. júl 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vrabcek24 budu, trpezlivosť :wink: :dizzy_face:
4. júl 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 keby si vedela čo som sa ja narevala po každej konzulke (teda ja moc nerevem len predýchavam :grinning: :grinning: :grinning: ), ale je super že Marcelko je taký úprimný teda mne to besne vyhovuje a zatiaľ som mala veľa takých MUDr. čo si nedávali servítku pred ústa a pripravili ma takmer na všetko rovno a otvorene inak by som to už dávno vzdala je lepšie keď človek vie na čom je :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica1979 bude biť :slight_smile:))) tak silne držíme palceky :slight_smile: ono je už potom cele tehu o strachu....stále niečo :wink: ale my to zvládneme :wink:
Jedno srdiečko pre vas :slight_smile:nedá sa mi teraz poslať ze fedor, ja im dám fedor, idem skúšať ďalej
4. júl 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ria191 tak to ano, mas pravdu, manzel zhodnotil, ze sa mu paci jeho pristup a hovori veci na rovinu, aj ja mam dnes revaci den, ale snad to do zajtra prejde
4. júl 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin falinka ty sa určite čvachceš v mori kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii????????
4. júl 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ze fedor :grinning: :grinning: :grinning: error
4. júl 2013 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba08 jafné treba sa vyrevať a ísť ďalej :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 nie falinka je domka :slight_smile:
4. júl 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ďakujeme :slight_smile: veď toho, potom celé tehu ten strach
4. júl 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 jedno srdiečko pre teba moja :slight_smile: :dizzy_face:
4. júl 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ahoj dafy, preco PICSI neodporucaju?
4. júl 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska jeeeeej melisska dakujeeeeeeem, velmi potesilo, moje druhe srdiecko na MK :slight_smile:
4. júl 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok