Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

buba08
4. júl 2013

@dafy @lienka_1 @ria191 ja dnes pri vas nic neuvarim, asi ostanem hladna, do kelu 14.00 a moj zaludok prazdny a to som si dala zavazok, ze za leto priberiem aspon 2 kila 😉

dafy
4. júl 2013

no napapkaná som ,pokecali sme ,štastná z bubliniek mala by som ís pratať nie??
@ria191 pod mi popratať radsej anie tu vykecávať spravím ti aj kávičku 😉 😝 🤐

dafy
4. júl 2013

@buba08 pribrať?? ja rozmyšlam ako schudnut joooj jak závidím takým čo jedia kolko chcu a su chudunke mám také kamošky dve co nevedia pribrat ani gram 🙂

lienka_1
4. júl 2013

@buba08 Ja mam dopranu pracku, rozrobene scons a obed nastastie v chladnicke.....ale ked tu je dnes zase raz sranda 😀

dafy
4. júl 2013

@lienka_1 riuška sklopila uši haha 😀 😀 😀 už jej nieto 😝 😝

lienka_1
4. júl 2013

@dafy No ved, ked zbadala tu koprivku 😀 😀 😀

ria191
4. júl 2013

@dafy už som mala štyri chceš aby ma piclo 😕 😕 😕 a ja nie som stavaná na manuálnu prácu ja teraz namáham niečo iné 😀 😀 😀

buba08
4. júl 2013

@lienka_1 dnes tu fakt sranda, no neda sa odist😉
@dafy no v maji som absolvovala kolonoskopiu -musela som a vtedy som mala mojich akuratnych 52 kg, no po 2 dnovej priprave saraticou ☹ ☹ ☹ som schudla 4 kg a nevie to dostat spat, ale to pitie saratice a ten nasledny beh po nej, to bolo priserneeeeee
a poupratuj poriadne, lebo ked budes tehula, tak uz budes mat len hore vylozene nohy a budes davat instrukcie co ma mm upratat

ria191
4. júl 2013

@dafy ty máš šťastie, že ti Marcelko odlieta neviem ako by si sa mu páčila pupáčiková to máš aj tam 😕 😕 😕 dole????????

buba08
4. júl 2013

@ria191 ria ty si cislo, ja vas s @dafy zboznujem a inak neviem ci Marcelko odlieta, lebo mi vcera vravel, ze buduci stvrtok a piatok bude v praci

ria191
4. júl 2013

@buba08 no vidíš to zase ta "ťapa" "odrbkávala" aby ho mala sama pre seba, že koprivka ??? 😕 😕 😕

ria191
4. júl 2013

chudák ten kon to nevydržal a na chvíľku mi zdochol 😝 😝 😝

melisska
4. júl 2013

Som smutná a nechcem byť, rozveselte ma 🙂

melisska
4. júl 2013

Moje nové tričko 🙂

buba08
4. júl 2013

@melisska nebud smutna, ved to najvzacnejsie mas v brusku 🙂
Ked sa chces naozaj rozveselit, tak si precitaj stranu dozadu ria -dafy, ani mne sa uz nechce plakat a to som rano vstavala so slzami v ociach, staci ze pride ria a dafy a hned je veselo 😉
Inak krasne tricko 🙂

lienka_1
4. júl 2013

@melisska Meli, to co na Slovensku zuri tehotenska minidepka, ci co? Pozri si svoj KET album aspon 3x a hned Ti bude lepsie.....a este vypuc brusko a kukni do zrkadla 🙂 😉

lienka_1
4. júl 2013

@melisska Ozaj, to kde si take supis tricko zohnala? Mne asi bude treba zimnu bundu s niecim takym 😀

ria191
4. júl 2013

@lienka_1 načo by ho pučila 😀 😀 😀 😕 😕 😕 ???

buba08
4. júl 2013

@lienka_1 nie asi ale URCITE 🙂

melisska
4. júl 2013

Idem sa vonku prejsť, papapa🙂

lienka_1
4. júl 2013

@ria191
@buba08 Pravda, pravduca 🙂

dafy
4. júl 2013

@melisska jéééj pekné tričko 😎 😎 chod sa pekne poprechádzať s malou žabkou 😉

dafy
4. júl 2013

@lienka_1 uz si počítala kedy budeme rodiť?? 😀 😀 😀 😀

dafy
4. júl 2013

@ria191 však ten koň už je z teba na nervičky sa čuduješ????? 😕 😕 😕 😕 😝

lienka_1
4. júl 2013

@dafy Este nie 🙂 Ty?

buba08
4. júl 2013

@lienka_1 ja som vam to uz vyratala a bude to v marci, takze babo bude ako ja rybicka alebo barancek 🙂

dafy
4. júl 2013

@buba08 super marec vyhovuje 😎 😎 😎

lienka_1
4. júl 2013

@buba08 Ja som nikdy nemala odvahu pocitat, kedy by som rodila. Zbytocne by som potom stresovala abolo mi smutno pri datume porodu. No ale kedze teraz to uz viem, tak to uz musim aj dotiahnut do konca 😉

buba08
4. júl 2013

@lienka_1 to je jasne, ze to potiahnes aj s @dafy do konca a v marci sa budeme kochat krasnymi fotkami este krajsich babatiek a budeme tisko zavidiet 😉

dafy
4. júl 2013

@buba08 aké závidiet ved ty uz budeš taký čas s bruchom pobehovat aj s
@ria191 riuškou 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre