• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
@dafy no len aby
4. júl 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 Co by si zavidela, budes hladkat poklad v brusku :wink:
@dafy My aj kocikovat budeme moct spolu chodit. Dufam, ze koncom roka sme uz v KE :wink:
4. júl 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 no po vcerajsku neviem, neviem ....
4. júl 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ja už črevo mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. júl 2013 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy no ešte si mi neprezradila kde všade máš tú koprivku hm???? :confused: :confused: :confused:
4. júl 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba08 To je prvotny sok. Ked to predychas , ziskas rovnovahu a aj vieru. Ja som v januari preliala potoky slz. Ale Koudelka povedal, ze zo mna spravi tehulka a ja mu verim :slight_smile:
4. júl 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 skoda, ze mne to Stelcl nepovedal
4. júl 2013 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 Ja som asi bola viac zufala :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 na moje velke pocudovanie som sa tam po vsetkom dost dobre drzala, ale v aute uz tiekli potoky slz :frowning2:
4. júl 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 Ja som isla domov metrom. Nastastie si tu ludia nikoho nevsimaju, tak som mohla nerusene rumazgat :unamused: Manzelovi som akurat stihla povedat, ze je to zle a stratila som pod zemou signal. Chudak nevedel o co ide a kym sme vysli z podzemia volal mi asi 100x
4. júl 2013 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 ak ta koudelka urobi tehulkou, tak idem k nemu aj ja! :wink: :grinning:
4. júl 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy dafy mojka, nastartuj nam pekne tehulkovu vlnu, lebo my sme hned tesne za tebou, vies, ako rusen a vlaciky za nim... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2013 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska preco si smutna meli? co sa deje mojka? je ti dlho domka, to je asi tym, ci? :wink:
4. júl 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy dafy, tebe odsaval vajka sam Marcelino? :wink:
4. júl 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 no jafné čo si nečítala, že po styku sním sa vždy vyhádže??? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: ale ešte mi nenapísala kde konkrétne či aj na pipine
4. júl 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba08 ani mne nič také nepovedal :confused: :confused: :confused:, ale ja mám šťastie lebo plávam medzi ním a Kouďákom tak na striedačku :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočeny majte sa tu krásne pekne si to tu užite a aj predĺžený víkendík a v pondelok opäť spolu na koni :grinning: :grinning: :grinning: budeme jazdiť :confused: :grinning:
4. júl 2013 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ja z Vas kapem ked to tu citam tolko srandy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no my sme dnes boli v Brne a uz mame termin na IUI tak hadam to vide urcila mi ho Pospisilova chodite niektora k nej?
4. júl 2013 o 16:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm Mne dr. Pospisilova robila OPU. Ma zlate ruky. Zvycajne mam ukrutanske bolesti po OPU ale po tom, co robila ona som bola uplne fit, ani naznak bolesti. Sikovna je :wink:
4. júl 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy gratulujem a drzim silno palceky....tesim sa na dalsiu tehulku v Kosiciach...ja snad pribudnem v septembri
4. júl 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, v Brne to funguje ako? Ked raz zacnem chodit k niektoremu lekarovi, tak mi nerobi on aj odber aj vklad?
4. júl 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stella25 robí iba ak je odcestovany robí zaňho iny:slight_smile: to je vpohode, všetci su odborníci :wink:
4. júl 2013 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica1979 ako ????? Sme zvedaví
4. júl 2013 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska drobček má 23 mm a je vitálny, trošku sa nám aj pretáčal. Som veľmi rada. Ďakujeme za srdiečko.
4. júl 2013 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@ria191 počuj teba velmi zaujíma moja pipina :confused: :confused: som niečo nepostrehla či? :zipper_mouth: :fearful: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: doma všetko ok??? sex máte v akom intervale? :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 to by bolo aké super keby sme spolu este aj kočíkovali :sunglasses: :sunglasses: to by sme mohli aj poohovárať v sukromí totu šlepku blondavu
@ria191 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2013 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubica1979 krásne :slight_smile:)) tesime sa :slight_smile:
4. júl 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak embryiko vlozene uz len dufat, ze sa uchyti :grinning:
4. júl 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lienka_1 dakujem tak teda sikula je to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uvidime kto spravi IUI ked Stelclik je fuc :wink: :wink:
4. júl 2013 o 20:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby dafy ma pravdu aj ja som sa po opu vyhadzala a nechapala som ze z coho moze to byt z tej narkozy asi nie :unamused: a od vkladu ma v podbrusku take ako keby mam dostat menstruaciu ale tu mam dostat za 9 dni az dufam ze ju nedostanem 9mesiacov :wink:
4. júl 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok