Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

buba08
4. júl 2013

@dafy no len aby

lienka_1
4. júl 2013

@buba08 Co by si zavidela, budes hladkat poklad v brusku 😉
@dafy My aj kocikovat budeme moct spolu chodit. Dufam, ze koncom roka sme uz v KE 😉

buba08
4. júl 2013

@lienka_1 no po vcerajsku neviem, neviem ....

ria191
4. júl 2013

@dafy ja už črevo mám 😝 😝 😝 😀

ria191
4. júl 2013

@dafy no ešte si mi neprezradila kde všade máš tú koprivku hm???? 😕 😕 😕

lienka_1
4. júl 2013

@buba08 To je prvotny sok. Ked to predychas , ziskas rovnovahu a aj vieru. Ja som v januari preliala potoky slz. Ale Koudelka povedal, ze zo mna spravi tehulka a ja mu verim 🙂

buba08
4. júl 2013

@lienka_1 skoda, ze mne to Stelcl nepovedal

lienka_1
4. júl 2013

@buba08 Ja som asi bola viac zufala 😀 😀 😀

buba08
4. júl 2013

@lienka_1 na moje velke pocudovanie som sa tam po vsetkom dost dobre drzala, ale v aute uz tiekli potoky slz ☹

lienka_1
4. júl 2013

@buba08 Ja som isla domov metrom. Nastastie si tu ludia nikoho nevsimaju, tak som mohla nerusene rumazgat 😒 Manzelovi som akurat stihla povedat, ze je to zle a stratila som pod zemou signal. Chudak nevedel o co ide a kym sme vysli z podzemia volal mi asi 100x

mimika1973
4. júl 2013

@lienka_1 ak ta koudelka urobi tehulkou, tak idem k nemu aj ja! 😉 😀

mimika1973
4. júl 2013

@dafy dafy mojka, nastartuj nam pekne tehulkovu vlnu, lebo my sme hned tesne za tebou, vies, ako rusen a vlaciky za nim... 😀 😀 😀 😀 😀

mimika1973
4. júl 2013

@melisska preco si smutna meli? co sa deje mojka? je ti dlho domka, to je asi tym, ci? 😉

mimika1973
4. júl 2013

@dafy dafy, tebe odsaval vajka sam Marcelino? 😉

ria191
4. júl 2013

@mimika1973 no jafné čo si nečítala, že po styku sním sa vždy vyhádže??? 😕 😕 😕 😀 😀 😀 ale ešte mi nenapísala kde konkrétne či aj na pipine

ria191
4. júl 2013

@buba08 ani mne nič také nepovedal 😕 😕 😕, ale ja mám šťastie lebo plávam medzi ním a Kouďákom tak na striedačku 😀 😀 😀

ria191
4. júl 2013

kočeny majte sa tu krásne pekne si to tu užite a aj predĺžený víkendík a v pondelok opäť spolu na koni 😀 😀 😀 budeme jazdiť 😕 😀

bergalm
4. júl 2013

babenky ja z Vas kapem ked to tu citam tolko srandy 😀 😀 😀 😀 no my sme dnes boli v Brne a uz mame termin na IUI tak hadam to vide urcila mi ho Pospisilova chodite niektora k nej?

lienka_1
4. júl 2013

@bergalm Mne dr. Pospisilova robila OPU. Ma zlate ruky. Zvycajne mam ukrutanske bolesti po OPU ale po tom, co robila ona som bola uplne fit, ani naznak bolesti. Sikovna je 😉

tancik
4. júl 2013

@dafy gratulujem a drzim silno palceky....tesim sa na dalsiu tehulku v Kosiciach...ja snad pribudnem v septembri

stella25
4. júl 2013

baby, v Brne to funguje ako? Ked raz zacnem chodit k niektoremu lekarovi, tak mi nerobi on aj odber aj vklad?

melisska
4. júl 2013

@stella25 robí iba ak je odcestovany robí zaňho iny🙂 to je vpohode, všetci su odborníci 😉

melisska
4. júl 2013

@lubica1979 ako ????? Sme zvedaví

lubica1979
4. júl 2013

@melisska drobček má 23 mm a je vitálny, trošku sa nám aj pretáčal. Som veľmi rada. Ďakujeme za srdiečko.

dafy
4. júl 2013

@ria191 počuj teba velmi zaujíma moja pipina 😕 😕 som niečo nepostrehla či? 🤐 😨 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀 doma všetko ok??? sex máte v akom intervale? 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dafy
4. júl 2013

@lienka_1 to by bolo aké super keby sme spolu este aj kočíkovali 😎 😎 to by sme mohli aj poohovárať v sukromí totu šlepku blondavu
@ria191 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
4. júl 2013

@lubica1979 krásne 🙂)) tesime sa 🙂

skaredekacatko
4. júl 2013

Tak embryiko vlozene uz len dufat, ze sa uchyti 😀

bergalm
4. júl 2013

@lienka_1 dakujem tak teda sikula je to 😀 😀 😀 😀 uvidime kto spravi IUI ked Stelclik je fuc 😉 😉

jahoda333
4. júl 2013

Inak baby dafy ma pravdu aj ja som sa po opu vyhadzala a nechapala som ze z coho moze to byt z tej narkozy asi nie 😒 a od vkladu ma v podbrusku take ako keby mam dostat menstruaciu ale tu mam dostat za 9 dni az dufam ze ju nedostanem 9mesiacov 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre