Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bakosko
10. nov 2009

baby pozeram ako pekne vam rastu bruska,od od decembra asi zacinam aj ja s pichačkamy poradte my co ste robili ake vytaminy ste papali pred IVF aby sa my zadarilo

kanhwa
11. nov 2009

Ahojte babule, dobre ranko.

Tomka,
tak ideme na to spolu, ja som vcera nakoniec tu mrchu dostala, uz doobeda tam bola jasna krv, ale normalne sa spustilo az poobede okolo stvrtej, tak som ratala uz vcera ako prvy DC, snad som neurobila chybu. Takze som dnes zacala rano so stimulkou, az potom mi napadlo, ze som mozno mala az vecer pichat. Ale aj minule to bolo takto, tak snad to bude OK. Uz sa na to ivf zas normalne tesim 🙂 Na kontrolu do repraku som objednana bud. tyzden v stredu.
A kto ide este s nami teraz? Olympia?
Babule, tak aj niekto iny konzumuje tvarohove rezance so slaninkou? a ja som si myslela, ze som nejaky exot, lebo sa mi vsetci doteraz cudovali.
Pozdravujem vas vsetky a prajem krasny den 🙂

tomka12
11. nov 2009

Ahojte 😉
Kanhwa, tak sa tesim, ze si zacala aj ty stimulkovat, bude nam veselsie 🙂 Olympia ide tiez s nami, ale ona az od druhej polovice mesiaca, potom sa k nam prida...A preco si objednana az na stredu? Ja idem v pondelok na kontrolu.

lenka20
11. nov 2009

caute babulky 😵
kanhwa, tomka - thuj thuj thuj popluvam vas pre stastie, nech vam tie stimulky vyjdu a nech ste tehulky 😵 😵
baby baby, vy si myslite, ze ste ma odradili 😀 😀 😀 no, ale iba na chvilku 😉 rozhodla som sa ze este dam tej vraske jednu sancu a skusim to s nejakou kozmetikou 😉 ale po porode mame rande tanicka 😉 ak so mnou tehu nespravi nejaky zazrak tak mily moj botox tes sa na mna 😉 😎
babulky tak vam drzim palce na tie srdiecka, aj ked ani netreba, urcite budu krasne silno bit o 106 😵 😵 😵
mirindik - babika sa o teba stara, aby si sa nebala tak sa ti ozyva, bude to zlate milucke dievcatko, budete mat krasny vztah, uvidis 😉
pozdravujem vsetkyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵

kanhwa
11. nov 2009

Tomka, no ja neviem, 7. den je tusim utorok a objednali ma na stredu,ze utorok nie je termin. Asi tam idem zavolat, ci to nie je neskoro...

tomka12
11. nov 2009

Kanhwa, mne kazali 7, alebo 8. den...no a 7 den vychadza na pondelok a v utorok je sviatok...Mas to tak isto ako ja, ze dnes mas 2DC?

tanitta
11. nov 2009

ahojky...
tak stimulantky 😵 .. do toho 😉 ...budeme povzbudzovat aby ciel bol vitazny 😉
tvarohove rezance so slaninou nepoznam 😅 ja len cukrove 😝 to mi ostalo z tehu....ved ja som sladke skoro vobec nemusela a teraz figaro tras sa 😀
Bakosko...zaruceny recept neexistuje aby to vyslo;)... ale dolezity je prisun vit C ... dobry pitny rezim folikuli su voda a voda je zivot....acidum folicum(kys. listova)... dol. ked uz budes tehulka .. ale dobre je aj pred tehu....prip. chilli, anopyrin ale to nie je vit. zabezbecuje prisun zivin k embrijku a dobre posobi na pripadnu alergiu voci mangelovim spermiam....alebo nieco z klasickych tehu vit. ako calibrum baby plan....ja som nebrala z tych reklamovanych tehu tytu calibrum .. len to acidum folicum,anopyrin a chilli.... potom v tehu femibion..
baby ahojte zdravim VIP club 😉

tanitta
11. nov 2009

Leni.. pocuj spravime potom vylet do R vezmeme malych raubirov na recepcii nam ich postrazia 😀 ..a tam sidli v tej budove aj nejaka kozmetika tusim my si odbehneme 😉 😵

kanhwa
11. nov 2009

Tomka,
tak ja som preobjednana na pondelok, mozno sa tam aj uvidime 😉 ty ides ku komu? ja chodim ku Koudelkovi.
Bakosko,
ja neustale konzumujem Femibion 800 a prirodne kvapky na cinnost vajecnikov od Valovica - no ale zatial sa nemozem pochvalit ziadnym uspechom ☹
Tanittka, vdaka za drzanie palcov, pokusime sa splnit ciel 😉

tomka12
11. nov 2009

Kanhwa, ja tiez chodim ku Koudelkovi, objednana som na 11.15 😉 Ale neviem, ci nam bude robit UTZ Koudelka...

kanhwa
11. nov 2009

Tomka, ja som objednana na 9:15, takze sa minieme. Ale to nevadi, hlavne aby sme spolu tehulkovali 😉

tomka12
11. nov 2009

No jasne, hlavne aby to dobre dopadlo 😉

zuzla80
11. nov 2009

Ahojte 🙂
Ako vidím, stimulantky zahájili svoje úspešné stimulky, tak ešte raz thuj thuj thuj veľa šťastíčka vám prajem s krásnym pozitívnym výsledkom 😉

Taky to s tými vlasmi bolo super 😀 - ale pozri, radšej nech je dutinka väčšia akoby by mala zaostávať. Inak aj ja som včera fičala na paradajkovej polievke a aj dnes budem 😉
Už by som chcela mať pondelok za sebou - som rada baby, že tým mojím bublinkám veríte, tak verím aj ja. A môžem sa váš ešte niečo opýtať, mali ste stále taký pocit návalu hladu, z ničoho nič, a sa stalo, že niektoré dni ste nemali?

Bakosko ja odporúčam byť v psychickej pohode - viem, že veľmi ľahko sa to nedá, ale snažiť sa byť v pohodičke 😉

mirinda10
11. nov 2009

baby volala som do HK mojmu zlatemu dr a amnio mam ok jaj aka som rada uz som sa nevedela dockat na vysledok tak mu idem poslat email s adresou nech mi to posle

idem si vas precitat

takyna
11. nov 2009

Ahojte kočky, konečne som sa dovliekla s alergologie 😝
Veľmi držím palce všetkym nasim stimulantkam 🙂
Zuzík tie návaly hladu mam aj ja, aj niektore dni nic,
ale skor tie návaly 😉

idem trochu natiahut kosti, potom kuknem pozdravujem 😵

kanhwa
11. nov 2009

Zuzli,
berieme si s vysledkom priklad 🙂 drzim palce na pondelok.
Miri,
ani som nevedela, ze si bola na amnio, tak gratulujem, to je skvele 🙂
Takyna, dik za palce 🙂
Baby, ja sa tiez mozem pochvalit navalmi hladu a to este ani nie som tehotna 😎

mirinda10
11. nov 2009

avaka no ja v tvojom tt budem mat viac ako 7 kg ale dnes som sa vazila a mam +3kg to nechapem tu moju vahu za 2 dni som schudla 1kga to je stale rovnako no co uz nejak mi to skace a to som si vcera urobila mnam salatik ovocny jablcko, pomaranc a mandarinka nakrajat na drobno a zaliala som to velkym jogurtom no zjedla som tu velku misku asi do minutky ako keby som sa bala, ze mi to niekto zezerie 🙂 som hrozna, mlsna ale ovocie papkam poctivo kazdy den

kanhwa ja som nesla na amnio ale pocas mojej operacie ked mi odpustali 0,5 litra plodovky, tak poslali aj vzorku na amniocentezu inak by som to asi odmietla ist iba na to ale takto to robili jednym razom ale mala som strach ako to dopadne ked vsade pisu ze zena nad 35 rokov a ja mam 40 rokov aj na tej genetickej poradni mi povedali, ze mala by som ist aj ked moje prenatalne utz boli vsetky ok, takto viem, ze aj geneticky je ok nie len podla utz
takze od dneska si v plnom nasadeni tak pekne pichanie prajem a nech je to uz posledne

bakosko mne sa to podarilo ked som bola kludna a ziaden stres som nemala asi ta pohoda je velmi dolezite ale asi to iste by som odporucila co pisala tanitka a hlavne verit

tomka tak dne vecer zaciname 🙂 , tak baby drzkame palce a cakame, ze budete podavat infosky ako sme na tom cakame na to vsetky 🙂

tanitta
11. nov 2009

Miri... gratulujem to je fajn ze to takto poriesili hned pri zakroku....urcite teraz odipadol kus balvanu so srdiecka tesim sa s vami 😉 ... no ja idem s amalemu venovat prave sa zobudil...
k zravosti 😀 ... ta zostala navali hladu som mavala len zozaciatku od hladu mi byvalo zle... potom prestali...pa

tomka12
11. nov 2009

Dakujeme vam vsetkym za drzanie palcov 😉
Miri, ako sa hovori, ze vsetko zle je na nieco dobre, aj ked clovek sa casto pyta, ze PRECO??? Ale vsetko to dobre dopadlo, teraz si uz len uzivaj tehotenstvo 😉 Veru Miri, vecer zacinam pichat...Normalne sa na to tesim, asi nie som celkom normalna 😀 No ale ako sa poznam, ked pride vecer, tak sa mi budu ruky triast...

lenka20
11. nov 2009

mirindik no supeeer, ved ale sme si ani nic ine nemysleli, jasne ze je babulka ok, inak to ani nemohlo dopadnut, tesim sa s tebou 😵 😵 😵
tomka no uz sme v stadiu ze sa tesime na injekcie, to sme dopadli, co? 😀 😀 😀
tanicka plati, ty vazne, ved tam je ta klinika riva - ved to mame rovno pod jednou strechou, nooo, ved budeme mozno rodit skoro naraz 😉 tak sa potom dame do poriadku, aby sme boli krasne maminky 😎

olympia
11. nov 2009

Mirindik, iste si si vydychla, gratulujem k dobremu vysledku. Iste ho oslavis dalsim ovocnym salatikom! 🙂

Tomka a Kanhwa, drzim palce, zienky, nech je vsetko ako ma byt a nech je na konci tejto cesty pekne zdrave babatko. Ja sa k vam pridam buduci tyzden. 😉

Zdravim vsetky babule, pekny den.

zuzla80
11. nov 2009

Miri tak to je perfektné, výsledky sú super, aj dušička, tvoja, bude pokojnejšia a aspoň vieš, že malinká je v úplnom poriadku 😉 Aj keď ako píše Lenka, my sme o tom vôbec nepochybovali 😉

Kanhwi vidíš, to máš takú predtehuľkovskú prípravu 🙂 Stískam palce 😉

Leni, čo vy aké pikle s Táničkou kujete, niečo nám s tým "pôrodom skoro naraz" tajíte 😕

Juliček si už asi vychutnala sladké potešenie, tak snáď sa nám večer ozve ako dopadla

Zdravím baby

mirinda10
11. nov 2009

zuzik aj ja som verila ale vies ako to je stale cakas na vysledok tak si dnes pekne uzivam

no juli mala dnes tazky den, najskor sladke opojenie a potom hematologiu tak asi je unavena ale urcite nam pride zvestovak ako sa jej to podarilo prezit 😉

lenka20
11. nov 2009

zuzlik nic netajime, ja mam len taky pocit ze tanickina tanicka a moje ,, nieco ,, pridu nejak v podobnom case 😉 😵 a chystame sa na skraslovanie, niezeby nam to bolo treba 😎
no snad julinku ten cukor nezmohol... a poreferuje... ja precitam az zajtra, tusim uz na dnes koncim s netom.. stacilo...
tanicka a co veduci je teraz taky aktivista? pred par dnami este len sa plazil a teraz lozi a stvera sa, co 😉 😵

julietka
11. nov 2009

no babule vy ste sa akosi rozbehli s tym pisanim, ani nestiham vsetko docitat 🙂

kanhwi a tomka moc vam drzim palce aby to konecne vyslo a bola to vasa posledna stimulka 😉

tanitka ty si posielala aj fotecku veduceho ked sa narodil - do repraciku?, lebo ja sa chystam poslat ak vsetko dobre dopadne 😵 nech vidia co sposobili 😅

mirindik dnes som si bola kupit kel v BA v tescu a zajtra si robim tiez kelovy privarok a vidim ze mame rovnake chute, moje najoblubenejsie jedlo na svete je dobra kapustnica, mnam mnam, a taktiez este leco, to su jedla co mozem jest dookola 🙂

lenik o tom botoxe maju baby pravdu, ja som tiez citala o vedlajsich ucinkoch botoxu a tie su napr. lokalne ochrnutie v mieste vpichu..takze tak.. 😝

zuzlik ja som mavala tie navaly hladu ale brutalne, napr. som sa najedla normalne hlavne jedlo a za 30 min mi skvrkalo v zaludku, zo zaciatku som mala neskutocny metabolizmus, a potom som mala dni ked mi bolo stale na tycku a nemala som chut jest nic a tak sa to striedalo asi do cca 10 tt

babulky na srdiecka tiez drzim palciska, budu krasne bit o 106 😉

julietka
11. nov 2009

..aha..este som zabudla, z tej dnesnej glukozy sa mi taj nejako udelalo nedobre...brrr..chytila ma z toho cukroveho soku sr..cka, ale vydrzala som domov...a taku som mala vcera vecer chut na tu horalku co mam v sufliku, ale asi ten suflik so sladkostami veeeelmi dlho neotvorim...a to som mala aj citron vytlaceny, brrr a hned ako som to vypila sa mi zacala z toho tocit hlava a bola som rada ze som muzika nahovorila nech ide so mnou asi by som nezvladla odsoferovat...taka koncentracia sladkeho aka v tom bola tak to ani za rok nepojem sladkeho...to som fakt zvedava ake budem mat vysledky...

rebeka33
11. nov 2009

Ahojte. Ja síce chodím do splnu v Ke. Ale keďže mám za 1rok dve stimulky jeden potrat a ket, začínam toho mať dosť. RozmýšĽam, že dalej by som pokračovali v Brne. čítala som o nich len samé chváli. Hlavne by ma zaujmali nativ alebo soft. Mám pocit, že by to bolo lepšie hlavne pre moje do...telo. Hlavne, by ma zaujímal názor takyny, lebo myslím ,že je z tade a otehotnela v Brne. Ako je to z cestovaním? koľko krát tam treba ísť, je lepšie tam zavolať alebo napísaťmail. Ako zabezpečiť prvý kontakt. Rada by som sa pridala. ďakujem

julietka
11. nov 2009

avusik tak to ma tvoj doki naozaj pekne vybavenu ambulanciu, u takeho by som si asi aj ja pockala v cakarni
..ty si pribrala tie iba 7 kg? to je nahoda aj ja 😅 ale ja akosi zvlastne priberam, cca 1kg za mesiac..

jej mirindik az teraz docitavam ze testy z plodovky dopadli na vybornu 😵 tak ako lenik hovori nic ine sme ani necakali, to je svele ze princeznicka je v poriadku 🙂
miri a ak sa mozem spytat, tebe robili tu operaciu laserom? to mas alebo nemas reznu ranu, alebo ako to je?lebo si neviem predstavit ako ti odpustali tu plodovku...moja zvedavost je niekedy strasna, takze ak nechces mi neodpisuj, pochopim to ze si to nechces pripominat..

julietka
11. nov 2009

ahojki rebeka, vsetky co sme v tejto teme tehule sme otehulkovali v Brne a tanitka ma uz aj svoj pokladik uz takmer rocny doma. Boli sme vsetky nadmieru spokojne a vsetky sme podstupili iba IVF soft. Kazda z nas cestovala autom...niekomu staci ist 2krat, to je na OPU a potom ET, alebo max 4krat 2krat UTZ, OPU, ET..je jedno ci napises mail,alebo zavolas, oni su strasne mili a odpovedia najneskor do 24hod na mail. ked mozem povedat za seba, objednavala som sa na prvu konzultaciu v nedelu vecer mailom a do hodiny som mala odpoved aj s terminom stretnutia 🙂
...mozno sa mylim ale zda sa mi ze do SPLNU chodievala zuzlik, a tiez cestovala z KE, tak skus sa zuzlika popytat, ale viem ze obcas prespali na polceste, vsak zuzlik 😉

rebeka33
11. nov 2009

Julietka ďakujem za odpoveď. Znie to až neuveriteľne. Ozvú sa ti aj v nedeľu. 😵 😵 😵 Ja mám rodinu na morave tak tam môžme prespať. Mám ešte ket v Ke. Ale vermi tomu neverím, tak začínam zisťovať. prajem vam pekný večer a pekné tehulkovanie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre