• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. septembra 2017 
@buba08 No dnes sa citim ako na dovolenke :slight_smile: Boli sme pozriet na Brnenskej priehrade a zaklincovali sme to vecerou o 9 vcer s dezertom, za ktorym sa oplatilo prist do Brna. Zdravotne sa to upravilo, kasel ustal a hlava "nevystraja". Zajtra sa nase embrusko krasne rozmrazi, krasne sa uhniezdi a my budeme o 9 mesiacov stastni rodicia. Toto je nas plan :slight_smile: a neviem, ci je to tym sladkym tak neskoro vecer, ale som uplne kludna :slight_smile:....a dakujem :slight_smile:
7. júl 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@lienka_1 jej tak to je super, ze sa takto dobre citis :slight_smile:, ja verim, ze plan ktory mate sa vyplni do bodky :slight_smile: drz sa zajtra a daj potom vediet
7. júl 2013 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 držím dnes palce!!! :slight_smile:
8. júl 2013 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence :slight_smile:
ako sa mate, chybali ste mi. Co mame nove? Kto mi zreferuje, lebo ste tu popisali kopec novych stran, nemam sancu docitat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@ria191 - ahoj riusiiiik moj, boli sme sa cvachtat akurat tak v Sturove :grinning: , ale uz sme doma, teda v praci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Nelca uz odcestovala?
8. júl 2013 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 - lienocka, drzim silno palce, aj na nonach , nech vam plan vyjde a nech ti zostane to pozitivne naladenie :slight_smile:
8. júl 2013 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievčatá.
Dlho som tu nebol ale nedá mi vás nepovzbudit. Presne pred rokom sme boli na prvej konzultacii v Reprofite. Zlatý Stelcl nas vysetril a dôkladne nám všetko vysvetlil. Odchádzali sme s nadejou ale aj obavou zároveň.
V septembri sme začali "s pichanim", s celej našej úroky sa podarilo oplodnit 6 vajicok, do finále to dotiahli 3.
1.10. sme mali vklad. Vkladali sme 2 emryjka. Na 9 deň som nevydrzala a testovala som, boli tam.
A ako to nakoniec dopadlo? Krásne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Dnes je to presne mesiac čo sa nám narodila naša láska, nas milovaný chlapček :slight_smile:
Takze určite to nevzdavajte, my ženy predsa vydrzime veľa, dokonca aj nemožné :wink:
8. júl 2013 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@dafy - nech sa im u teba paci a vydrzia pekne 9m. :sunglasses:
@bergalm - takztiez drzim palceky

baby pekne to rozbehnite :sunglasses:
8. júl 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea284 nádherný :slight_smile: blahoželáme a posielame pusinku :slight_smile:
8. júl 2013 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vsetkym krasne ranko:slight_smile:
@tea284 ...prenadherne babatko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. júl 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ahoj falinka :grinning: :grinning: :grinning: tak ty si si užívala štúrovo??? tu sa na nás valí tehu vlna z východu, ale inak nič nové všetko po starom a nelča @nelly3 tu už dávno nebola tak asi našla nejaký last minute :grinning: :grinning: :grinning: a čvachce sa v mori :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 tfuj tfuj tfuj na dnes veľa šťastia :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy sex? a to je čo??? :confused: :confused: :confused: máš šťastie, že si potenciálna tehuľa dvojičiek tak ti dám dnes pokoj :grinning: :grinning: :grinning: , ale si ma potešila že dve exhibicionistky v brušku :grinning: :grinning: :grinning: tfuj tfuj tfuj a hlavne nepapuľuj vylož pačmagy a oddychuj :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 ahoj speri :grinning: :grinning: :grinning: napíš nám niečo o sebe toľko si tu nebola, že musíš mať veľmi veľa noviniek :grinning: :grinning: :grinning: hm?????
8. júl 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska žiadna písnička dneska nebude???
8. júl 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea284 pre toto sa fakt oplatí bojovať chutnučký je veľmi :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2013 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tea284 - zlatunky je, drobček malý. Dakujeme za povzbudenie :slight_smile:
8. júl 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 - hej, hej uzivala. Az na ukradnuty mobil, bolo fantasticky. A najmä mala si to strasne uzivala, miluje vodu tak ako aj mm. Ved na tu vychodnarsku tehu vlnu nedockavo vyckavame a supneme sa na nu aj my :grinning: :grinning: :grinning:
Inac mas krasny monolog :sunglasses: . Ako si travla predlzeny vikend?
8. júl 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som dnes ist na gastroskopiu, pravdepodobne uz by som to mala za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:, no v sobotu sa mi urobili 2 herpesy a v nedelu este jeden, tak mam dalsi termin az o 2 tyzdne, zas sa musim psychicky pripravovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin veru monológ a riadny, ale mám toľko robotky, že neviem či sa tu tento týždeň objavím :frowning2: :frowning2: :frowning2: . A inak ja by som tým zlodejom tuším odtínala ruky, lebo aj ja mám jednu hrôzostrašnú skúsenosť s nimi a odvtedy by som zlodejov doslova vraždila. Veľmi ale veľmi perný víkend a hlavne pracovný ako vždy ja veru o vode môžem iba snívať, ale pre bábo spravím všetko no hádam sa aspoň k Váhu dostanem :grinning: :grinning: :grinning:. Prajem ti krásny pracovný dník ja idem makať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 Dr Otevrel :slight_smile: a dakujem
8. júl 2013 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm ty si tiez včera bola??? o ktorej?? vcera nás tam bolo strašne vela
8. júl 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ostavas doma, alebo budes chodit do prace?
8. júl 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ahoj, pekne tehulkuj bambulkov! :grinning:
Nech sa rychlo na teba napojime, a urobime pekny pozitivny tehulkovsky vlacikkkk!!! :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
8. júl 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ozki, preco mrazia az dnes a nie uz vcera ? lebo bola nedela ci? :grinning:
8. júl 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 vieš co dva dni ostavam tak to navrhol aj Dr..ja by som robila ale manzel zakazal :grinning: Doktor povedal do troch dni ked sa neuchytí embryo tak potom uz asi nie..takze vraj 2-3 dni sa mám šetriť a po tých troch dnoch uz v pohode fungovať :slight_smile:
8. júl 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimika1973 vieš co neviem preco az na ten 6ty deň budu mraziť :fearful: ale vcera nam dr povedal ze nase embrya z dnešneho dna ako včera myslel.... boli najkrajšie a najvyššej kvality zo všetkých tak nám dal balzam na dušu.....tie dve co mi vkladali napredovali o jeden deň ...vlastne dnes by mali tak vyzerat ako vyzerali vcera.....tak dufam ze sa pekne zavrtaju ked uz boli take šikulky :grinning:
8. júl 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy a koľko ti mrazia?
8. júl 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy inak keby si chcela tak ťa naučím ř :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused:
8. júl 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amali to ešte nemôže vedieť :grinning:
8. júl 2013 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy malý a čierny :grinning: :grinning: :grinning: čo hovoril na koprivku hm???
8. júl 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok