Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...
ria191
8. júl 2013
@dafy inak keby si chcela tak ťa naučím ř 😃 😃 😃 =-) =-) =-) .
amali
8. júl 2013
@ria191 ale može, ja som vedela v deň vkladu koľko budú mraziť 😉
ria191
8. júl 2013
@dafy pačmagy si vyložila hm 😃 😃 😃 ??? . Inak keby si chcela odreagovať, prísť na iné myšlienky, tak mi písni na teba si vždy nájdem čas
ria191
8. júl 2013
@amali to fakt??? to mňa vždy musia naťahovať ako gumu v trenkách kým sa im uráči napísať mail ]-( ]-( ]-(
amali
8. júl 2013
@ria191 mne tiež potom písali mail, vklad som mala v nedeľu a hned v ten deň mi dr. Otevrel povedal koľko budú mraziť :-N
ale v podstate je to jedno len aby bolo čo mraziť
ria191
8. júl 2013
@dafy snaha bola prdíš na mňa čo??? Tak ja padám makať

a srdco pre teba 😃 ono ešte aj bliká, ale tu to nie je vidno
ria191
8. júl 2013
@amali presne tak 😃 😃 😃 to je najdôležitejšie
speranza1
8. júl 2013
@ria191 ahoj draha...sice som tu dlho nebola, ale nemam nic noveho... a co sa tyka mojho cvicenia..ach jaj volajako sa to veobec nehybe sme rom dolu... co ja viem.... neschudla som ani deko😃 a to uz cca mesiac sa stravujem zdravo a cvicim😃... co uz... a ty? ako sa mas?
@amali ahojcek... tak ako? kupila si si pekne saty na svadbu?
speranza1
8. júl 2013
@dafy.... G R A T U L U J E M x-) x-) x-) x-) a zelam vela stastia 🙂
vrabcek24
8. júl 2013
@dafy jééééééj, super, krása, tak len relaxuj a budeš krásna tehuľka, tfuj tfuj x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
dafy
8. júl 2013
@amali 7 mrazia 🙂
dafy
8. júl 2013
@ria191 neviem dneska asi brzdím nechápandel malý a čierny?? =-) =-) 😃 ani ti nehovorím naposledy pri odbere koprivka a teraz zase dnes som sa zobudila celá pupencová uz nemám na to nervy jak naschval ja len dufam ze mi to nejak neuškodí 😞 .....dakujem za krásne srdiečko 😃 ..nastávaju pre mna 2 dlhé týzdne :-p 😎 .....dufam ze sa pekne kazdý večer za mna modlíš drahá 😃 😃 😃
dafy
8. júl 2013
@lienka_1 lienočka držím silno päste 😉
ria191
8. júl 2013
@dafy MUDr. Otevřel aký je??? malý a čierny??? hm minule tam taký behal tak sa pýtam či to náhodou nebol on 😃 😃 😃 možno to bol Kozumplík 😃 😃 😃 bože to sú mená :-p :-p :-p jafné dneska hodím ruženec 😃 😃 😃, ale ma ho musí niekto naučiť. Že sedem nanučikov jééééééééééééééééééj to opakuješ po tých vašich posmuhlých 😃 😃 😃???
ria191
8. júl 2013
@speranza1 tak to sme na tom rovnako ani gram, ale čo sa čudujem nechápem aký pako vymyslel čokoládu inak by som nemala nijaký problém s váhou nebyť tej hnedej drogy 😃 😃 😃 teraz fičím na horkej s chili papričkami mňam mňam mňam. Ja tiež nič nové iba tu občas otravujem kočenám život že dafča @dafy 😃 😃 😃 . A do KETuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sa mi strááááááááááááááááááááááášne nechce =-) =-) =-)
melisska
8. júl 2013
@dafy krása a teraz :-x :-x
Aj nám zamrazili na6 deň 😉
ria191
8. júl 2013
@dafy to ma teší, že ma dneska zastupuješ 😃 😃 😃 nemusím byť len ja vždy za "blondínu" 😃 😃 😃. Nechceš naučím ťa ř 😃 😃 😃 . Dôjdi dáme kááááááááááááááááááááááááááááááááááááávičku 😃 😃 😃
melisska
8. júl 2013
@dafy Wau 7 tak to je krása 🙂 tie injekcie boli plodné 🙂 😃
ria191
8. júl 2013
@melisska psssssssssssssssssssssst ????? aby sme nič nezakríkli ???????????????????????????? :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
melisska
8. júl 2013
@ria191 malý čierny to bude kozumplik či ako sa volá 😃
ria191
8. júl 2013
@melisska ktohovie čo si vlastne dafča pichala 😃 😃 😃 potvora neprezradí |-| |-| |-|
melisska
8. júl 2013
@amali ako bolo na svadbe ? 🙂
My ideme v piatok do ke tak asi pojdememrknut oproti baumaxu 😉
ria191
8. júl 2013
@melisska toľko snívala o Marcelovi, že sa aj vajcá zľakli 7 KETov to je dosť čo povedať chudák Marcel :-p :-p :-p
melisska
8. júl 2013
@ria191 ja pár injekcií poznám čo si pichla 😃 😃 😃 ostatné ??? No neviem :-x
melisska
8. júl 2013
@ria191 to to 😃 pripravila mu prácu, aby si nemyslel,ze sa jej len tak zbaví 😃
bergalm
8. júl 2013
@dafy ahoj bola okolo 10.00hod neviem nahodou ci si nesedela vedla mna moja 😃 😃 😃
dafy
8. júl 2013
@ria191 to bude asi tým že dievčatá ktoré mi tie injekcie poslali mi chceli dopriať vela vajok ,,,DAKUJEM 😉 😉
Otevrel je vysoký svetlé vlasy? =-)
melisska
8. júl 2013
Môžem si sem tam zobrať magne b6 šumivé? Tehulky?
dafy
8. júl 2013
@bergalm čosí veruze o desiatej som tam bola 😃 a to ktorá si bola?? bolo ich tam vela
dafy
8. júl 2013
@melisska ano ja som to brala stale skoro 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli