• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. júla 2017 
@dafy inak keby si chcela tak ťa naučím ř :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: .
8. júl 2013 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ale može, ja som vedela v deň vkladu koľko budú mraziť :wink:
8. júl 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy pačmagy si vyložila hm :grinning: :grinning: :grinning: ??? . Inak keby si chcela odreagovať, prísť na iné myšlienky, tak mi písni na teba si vždy nájdem čas
8. júl 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amali to fakt??? to mňa vždy musia naťahovať ako gumu v trenkách kým sa im uráči napísať mail :angry: :angry: :angry:
8. júl 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 mne tiež potom písali mail, vklad som mala v nedeľu a hned v ten deň mi dr. Otevrel povedal koľko budú mraziť :sweat_smile:
ale v podstate je to jedno len aby bolo čo mraziť
8. júl 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy snaha bola prdíš na mňa čo??? Tak ja padám makať

a srdco pre teba :grinning: ono ešte aj bliká, ale tu to nie je vidno
8. júl 2013 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amali presne tak :grinning: :grinning: :grinning: to je najdôležitejšie
8. júl 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ahoj draha...sice som tu dlho nebola, ale nemam nic noveho... a co sa tyka mojho cvicenia..ach jaj volajako sa to veobec nehybe sme rom dolu... co ja viem.... neschudla som ani deko:grinning: a to uz cca mesiac sa stravujem zdravo a cvicim:grinning:... co uz... a ty? ako sa mas?
@amali ahojcek... tak ako? kupila si si pekne saty na svadbu?
8. júl 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy.... G R A T U L U J E M :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zelam vela stastia :slight_smile:
8. júl 2013 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy jééééééj, super, krása, tak len relaxuj a budeš krásna tehuľka, tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. júl 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amali 7 mrazia :slight_smile:
8. júl 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ria191 neviem dneska asi brzdím nechápandel malý a čierny?? :confused: :confused: :grinning: ani ti nehovorím naposledy pri odbere koprivka a teraz zase dnes som sa zobudila celá pupencová uz nemám na to nervy jak naschval ja len dufam ze mi to nejak neuškodí :frowning2: .....dakujem za krásne srdiečko :grinning: ..nastávaju pre mna 2 dlhé týzdne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: .....dufam ze sa pekne kazdý večer za mna modlíš drahá :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 lienočka držím silno päste :wink:
8. júl 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy MUDr. Otevřel aký je??? malý a čierny??? hm minule tam taký behal tak sa pýtam či to náhodou nebol on :grinning: :grinning: :grinning: možno to bol Kozumplík :grinning: :grinning: :grinning: bože to sú mená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jafné dneska hodím ruženec :grinning: :grinning: :grinning:, ale ma ho musí niekto naučiť. Že sedem nanučikov jééééééééééééééééééj to opakuješ po tých vašich posmuhlých :grinning: :grinning: :grinning:???
8. júl 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 tak to sme na tom rovnako ani gram, ale čo sa čudujem nechápem aký pako vymyslel čokoládu inak by som nemala nijaký problém s váhou nebyť tej hnedej drogy :grinning: :grinning: :grinning: teraz fičím na horkej s chili papričkami mňam mňam mňam. Ja tiež nič nové iba tu občas otravujem kočenám život že dafča @dafy :grinning: :grinning: :grinning: . A do KETuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sa mi strááááááááááááááááááááááášne nechce :confused: :confused: :confused:
8. júl 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy krása a teraz :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Aj nám zamrazili na6 deň :wink:
8. júl 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy to ma teší, že ma dneska zastupuješ :grinning: :grinning: :grinning: nemusím byť len ja vždy za "blondínu" :grinning: :grinning: :grinning:. Nechceš naučím ťa ř :grinning: :grinning: :grinning: . Dôjdi dáme kááááááááááááááááááááááááááááááááááááávičku :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Wau 7 tak to je krása :slight_smile: tie injekcie boli plodné :slight_smile: :grinning:
8. júl 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska psssssssssssssssssssssst ????? aby sme nič nezakríkli ???????????????????????????? :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
8. júl 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 malý čierny to bude kozumplik či ako sa volá :grinning:
8. júl 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ktohovie čo si vlastne dafča pichala :grinning: :grinning: :grinning: potvora neprezradí :pensive: :pensive: :pensive:
8. júl 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali ako bolo na svadbe ? :slight_smile:
My ideme v piatok do ke tak asi pojdememrknut oproti baumaxu :wink:
8. júl 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska toľko snívala o Marcelovi, že sa aj vajcá zľakli 7 KETov to je dosť čo povedať chudák Marcel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 ja pár injekcií poznám čo si pichla :grinning: :grinning: :grinning: ostatné ??? No neviem :zipper_mouth:
8. júl 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 to to :grinning: pripravila mu prácu, aby si nemyslel,ze sa jej len tak zbaví :grinning:
8. júl 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ahoj bola okolo 10.00hod neviem nahodou ci si nesedela vedla mna moja :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2013 o 11:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 to bude asi tým že dievčatá ktoré mi tie injekcie poslali mi chceli dopriať vela vajok ,,,DAKUJEM :wink: :wink:
Otevrel je vysoký svetlé vlasy? :confused:
8. júl 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Môžem si sem tam zobrať magne b6 šumivé? Tehulky?
8. júl 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm čosí veruze o desiatej som tam bola :grinning: a to ktorá si bola?? bolo ich tam vela
8. júl 2013 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ano ja som to brala stale skoro :wink:
8. júl 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok