Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
8. júl 2013

@ria191 no pekne ja s farbami robím kazdý deň 😕 😒 aj kavu si dám a este jednu neresť mám ale to ani nepriznám 😝 😝 😝

melisska
8. júl 2013

@dafy ty si kadernicka???

dafy
8. júl 2013

@melisska ano 😀

melisska
8. júl 2013

@dafy no fasa a tak ďaleko 😀

lubica1979
8. júl 2013

baby ako je to s farbením vlasov počas tehu? Potrebovala by som už zafarbiť, kúpila som si farbu bez amoniaku.

dafy
8. júl 2013

@lubica1979 podla mna do 12 týždna by sa nemalo lebo do vtedy je vývoj dietata najdoležitejši teda tie najhlavnejšie orgány ..ale potom uz v pohode ved ku mne tiez chodili tehulky farbit vlasy a maju zdrave babätká 😕 ..ja som tiez zafarbila v tehotenstve ale az v osmom mesiaci lebo dovtedy som bola v nemocnici tak sa nedalo 😅

lucky29
8. júl 2013

@lubica1979
Ja som chcela ísť na melír ale Dr. mi odporučila do 5 mesiaca počkať tak teda čakám do septembra.Vlasi mám už poriadne odrastené ale nevidno to tak lebo som dosť svetla blond.

falin
8. júl 2013

@ria191 - 😝 😝 😝 a ty si hovoris kamoska. Ja cakam podporu a ty takto, ved pockaj

@mimika1973 - aspon sme 2 (komu sa nechce) 😉 , a ty navyse ozaj vsetko organizovat na dialku, uff. Dufam ze ti to vsetko klapne a konecne aj vyjde. Veru aj si hovorim ze im uz nechcem kazit statistiky, tak im to ide pekne a ja takto 😖
Ja budem stimulovat clostilom 3x1 po dobu 5 dni + 1 amp. merionalu, uvidim. Uz som podobnu stimulku mala, vajok som mala od 7-11 (zrelych), takze celkom fajn, aj sa oplodnili, aj sa pekne vyvijali a potom nic 😖

@melisska - ano v Sturove, je to sila.
Mas pravdu, asi sa bojim neuspechu, ja neviem, ale cim viac sa to blizi, tym viac citim vnutorny nepokoj, tak sa musim nejako pozitivne naladit 🙂 a ist pozbierat tie tehu virusiky co si mi poslala na liekoch nalepene 😎

papa dievcence

dafy
8. júl 2013

@lucky29 na melír mozes ist v pohode podla mna 😕 ved ten sa ti nedostane na kozu tak ako farba ...melír sa robí pár mm od koze 😕 akurát ten smrad no 😒

dafy
8. júl 2013

@ria191
@melisska máte na háku písať tak idem ja na kofču v rámci prechadzky 😀 😎 ináč sliznicu som mala 7.4 aj napriek chlastaniu cerveneho vína 😠

melisska
8. júl 2013

@lubica1979 mne správala melir v sobotu 😉 10 cm vyrastene 😀

melisska
8. júl 2013

@dafy asi tak 😀 sliznica stačí 😉

ria191
8. júl 2013

@dafy nedám si foto lebo by ťa "ejblo" od závisti 😀 😀 😀 a to teraz nechcem 😕 😕 😕

vrabcek24
8. júl 2013

nám dnes vypínajú elektrinu v jednom kuse, ledva stihnem dočítať a už to padne 🙄

ria191
8. júl 2013

@dafy už viem prečo nevieš ř 😝 😝 😝 😕 😕 😕

ria191
8. júl 2013

@melisska to už bolo niečo ako ombréééééé no nééééééé 😀 😀 😀

ria191
8. júl 2013

@falin tak ešte mám čas na podporu no nie???? Veď ešte nepicháš keď začneš tak potom 😀 😀 😀

ria191
8. júl 2013

@dafy tuším ťa budem musieť naučiť piť 😀 😀 😀 ja som mala 12 😕 😕 😕 a na "h....o" mi bola

ria191
8. júl 2013

@dafy akú ??? špáraš sa v nose alebo no ty ťapa dúfam, že si sa zase nehrala na maca 😔 😔 😔 hm???

ria191
8. júl 2013

aký krásny monológ idem nakupovať 😀 😀 😀

lubica1979
8. júl 2013

@dafy
@lucky29
@melisska ďakujem Vám baby, tak ešte pár týždňov počkám. Ja mám čierne vlasy a dosť mi už vidieť vyrastené. Ja som si farbila každý mesiac a teraz už nemám od apríla.

mimika1973
8. júl 2013

@falin boze falinka, ja som na tej istej negativnej vlne momentalne! 🙄
Cim sa to krati toto cakanie, tym mi aj viac lepi na toto IVF! Uz len na tie injekcie si pomysliet, brrrr....a ten stres kolko folikov kolko vajok, kde urobit utz?, ci sa nieco oplodni, ci mm dobry spermos doda, ci bude vklad a embryjka a robit aj cestu hore dole, mozno ze to klapne to OPU tesne pred nasim prichodom na Sk a potom zas sup na cestu do Brna, sa ale nacestujeme toto leto asi! 😀
Kebyze to vyjde, tak to stoji aspon za to! ak nie, tak dokakane leto aj dovolenka, co uz, to je vsetko riziko veru, dopredu nik nic nevie, osud ako zariadi... 🤐

mimika1973
8. júl 2013

@dafy a pila si dake to kvalitne aspon? 😀

marverka
8. júl 2013

dievcata, môzem vas znovu poprosit o radu 🙂 🙂 🙂 , nerozumiem uplne tej softke a cene. s MM a dr. z RF sme sa rozhodli pre IVF SOFT. PROSIM VAS kolko vas to cele stalo penazi. mne napisal dr. ze leky cca 6000 Kč, cyklus včetně prodloužené kultivace 13000, ICSI za každý zralý oocyt 1000 + event. PICSI 3000 + event. kryo. 5000, Celkem cca 25- 30tis CZK, ........ale dako mi to nesedi nakolko mi maju pichnut injekciu Elonva 150 a len ta stoji skoro 600 eur, ste tu niektora kt. aplikovali takúto inj.???alebo moze vam ju predpisat aj gynekolog na slovensku? potom by som mala uzivat lieky - tablety Clostilbegyt , ale tie stoja do 5eur.
vsetkym mooooc dakujem, kt. mi to lepsie vysvetlite. este raz vdaka 🙂

bergalm
8. júl 2013

@dafy ano blondina s melirom no my sme zo Zahoria preto tak rozpravame ako cesi mame to kusok do Brna ano videla som,ze si tam cakala chvilku na mm no som zavahala fakt som si nebola ista 😀 hej a vedla rakusania

bergalm
8. júl 2013

@ria191 sak to veru mohla ,ze heeej pipina len som sa musela krotit moj manzelik by sa hanbil za mna 😀 😀 😀

bergalm
8. júl 2013

@dafy Dr.Vitouskova mila panicka snad mala aj dobre rucicky ked uz ten Marcelko tam nebol Tebe robil ten blondavy doktor?

skaredekacatko
8. júl 2013

Baby skusili ste sa niektora testnut skor ako ste mali ja to uz teraz neviem vydrzat. 😀

bergalm
8. júl 2013

inac aj ja mam otazku trosicka som spinila po IUI a este aj dnes je to normalne?ma niektora taku skusenost?druhy den po?cudne 😝 😝 😝

amali
8. júl 2013

@dafy ja som chodila do práce ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre