• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. mája 2017 
Dobre ranko tehulky a snazilky! :slight_smile:
9. júl 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 aale tak to je jedna z nevyhod domu..ake nemas dost penazi, tak skoro vsetky investujes do domu a potom uz nevyjde na tu dovcu... presne takto zili aj moji rodicia cely zivot..ale to je uz o inom... verim, ze vysi najdete cas aspon zajst k tomu Vahu... a do vody zasadne necikam.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hnusi sa mi to... (preto sa skoro vobec nikde nepojdem kupat) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska to prejde meli, to je bezne v zivote, keby sa clovek nehadal, tak ten manzelsky zivot by bol asi dost nudny potom,! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A ako sa hovori, po burke, zas vyjde slniecko! :slight_smile: :sunglasses:
Setri sa, relax, a netrap sa, urob mu dobre buchty ci palacinky, hned bude spokojny! :grinning: :grinning: :dizzy_face:
9. júl 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska to ho prejde..ved ho uz poznas nejaky ten piatok a vies co nanho zabera, aby sa upokojil.... navar mu jeho oblubene jedlo :slight_smile: a s tebou troska mavaju hormony, tak je to normalne (hoci ti verim, ze neprijemne, lebo sa to neda velmi ovladat)..no aspon u mna :astonished:
9. júl 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 rius, ty si riadna usilovna vcelicka potom! :grinning:
9. júl 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 ahojky ako sa citis? rastieme? :dizzy_face:
9. júl 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj babule, martinusa nam nepovedala, ako dopadla vtedy na tom utz po pozitivnom teste! Viete niekto nieco? :wink:
9. júl 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973
@speranza1 dobre, niečo uvaríme,počkám či príde na obed domov :wink:
9. júl 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 ..vidim, ze zmyslame podobne:grinning:
9. júl 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska ..ked pride, tak chce mier..ak nie..to znamena, ze ta chce nechat vyventilovat a prist domov, ked bude "lepsi" vzduch :wink: :slight_smile: ......ale ja by som mu napisala, ze ho cakam s chutnym obedom:slight_smile: a tak pride urcite :slight_smile:
9. júl 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska veru, napis mu krasnu lakavu smsku, hned doleti s usmevom domov! :wink: :grinning: :dizzy_face:
9. júl 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a lenocka1 je nam kde? dufam, ze jej vsetko dobre dopadlo vcera! :confused:
9. júl 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 no rastieme, dnes idem na ten specialny screening tak uvidime, naposledy to skoncilo katastrofou, tak tentoraz svieti na nebicku slniecko a vsetko bude dobre :slight_smile:
9. júl 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191 ty si ako ja..dneska sme osadzali dalšie obrubniky k chodníkom..uff
9. júl 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka ahooooj tinka... takze doma sa vo velkom pracuje...a ako cvicenie? ako pokracujes??? uz kolko kg mas dole? ja ani deko... cvicim uz kady den hodinu na stacionari+ upravena strava..ale ja som toho vela nemala co napravat, kedze nikdy som to neprehanala s mastnymi, vyprazanymi a inymi jedlami...samoska, ze obcas som si dala... ale teraz vylucne zdrave jedla a papam 5x denne ... :slight_smile: ... no a zatial skoro po mesiaci nist...
9. júl 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 vieš čo nie je to až také zlé už by to bolo všetko hotové a mohli sme si užívať aj dovolenky, keby sme toľko € neinvestovali do IVF, ale taký je život a ja sa väčšinou na nič nesťažujem :grinning: :grinning: :grinning: . Pre mňa je dosť veľký relax na terase mám tam taký gaučík tam sa po celodennej makačke vylebedím s pohárikom vínka a čumím do blba na prírodu. Ale keď toto dokončím tak sa budem venovať iba jednému a to nemusím hovoriť čomu :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 ahoj no ja teraz uz tyzden flakam cvicenie pretože maltujeme stale na dvore a nejde aj to aj to..som unavena ako kon aj tak ale papam stale Dukanovu a mame dole -10,5kg ale zase idem zajtra nato a nabehnem na strojm dnes ešte veterina so psom a praca :slight_smile:
9. júl 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka no veru my dve teraz žijeme podobný život ja si vždy na teba spomeniem :grinning: :grinning: :grinning: ale najhoršie na tom je, že mňa to aj baví, ale už mám aj dosť vybité baterky ale dobijééééééééééééééééééééééééém :confused: :confused: :confused: :confused:
9. júl 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 no pododa na terase je na nezaplatenieeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kooopu buriniek, zeleniny a kvietok.nadhera ale ja to vínko teraz ee pri diete.
9. júl 2013 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka ja som zvyknutá asi hodku večer behať, ale teraz tiež nemám šancu a ráno nedokážem vstať o hodku skôr až tak mi ešte nešibe :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 jasne, ze bude, musiiii !!! drzim palec! :dizzy_face: :wink:
9. júl 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 no ved aj mna to bavi dokoncovat polamy..nasetrime a zas daco podobime ale už to zas po tejto sezone bude insie :grinning:
9. júl 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinkatinulka no tak ty si iná húžva ja by som toho Dukana niekam poslala keby som nemohla vínko :pensive: :pensive: :pensive:
9. júl 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 vies ale najradsej by som uýž definitívne do záhradky osadila tobo bocjana, ale mam pocit že ho musím najskor chytit niekde pri Váhu :slight_smile:
9. júl 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 silno držíme prsty :slight_smile:
9. júl 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 No povolene je ale iba obmedzene tak ja vecer padam ako hručška a to som terach vysadila melatonin po nom som ako v kome 10 hodin.vrr..ale zase ho budem papat hadam pomoze vajuskam
9. júl 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 veľa šťastia na dnes a hlavne nech všetko dobre dopadne tfuj tfuj tfuj
9. júl 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191
@tinkatinulka tak pohodka na teraske je na nezaplatenie.... stoji to za vsetku vasu namahu:slight_smile:
9. júl 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 to som aj ja mala take plany že budem cvicit rano a a aj vecer haha, rano je sice fajn lebo neni upek ako večer ale dvojfazovo je pre maniakov a to nie som :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka po tom všetkom si to veru zaslúžiš aj dvoch chyť aj pre mňa :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok