• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

2. decembra 2016 
@mimika1973 ani môj nemá rád vitamíny a aj keď síce budem za "blondínu" tak sa musím priznať, že raz som mu kúpila žuvačky, aby sa odnaučil fajčiť, ale samozrejme ich nechcel tak mi bolo ľúto tých € a vyžúvala som ich ja a to vám poviem, že pre nefajčiara je to iná bomba odporúčam vyskúšať grrrrrrrrrrrrrrrrrc normálne mi bolo z toho špatne :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2013 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
aha a este ma napadla otazka pre zahranicne kocky :slight_smile: po vklade sa moze hned letiet ci lepsie zostat v brne na hoteli par dni?
9. júl 2013 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bimba8 neboj, oni praveze nedavaju velke davky hormonov! :wink:
Za to sa to vola soft! tabletky clostylbegyt 5 dni, alebo k tomu jednu ci dve ampulky pich pich, podla toho ako vajecniky reaguju. A neberu vraj ani krv na kontrolu, len utz na vajka, potom OPU, vklad a cakanie!!! :wink:
Ja tiez idem na toto 1x a aj k nim, tak uvidime, co to spravi, ale sa tiez bojim bojim, musim sa dako naladit na pozitivnu vlnu, lebo cim sa cas krati, tak uz mam riadne lepky! :confounded:
9. júl 2013 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ria191 rius, kolko mas nanukov este? ;)
9. júl 2013 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimika1973 citala som niekde,ze su uspesnejsie IVF pri neurcitych pricinach ako pri presnych diagnozach.Teda zalezi pravdaze aj na diagnoze potom :slight_smile: tak dufam,ze je to pravda a skoro sa vam zadari :slight_smile: uz mate toho vela za sebou?
9. júl 2013 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ria191 no sme asi pazrave potom! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako sa dava smiley s vencom nad hlavou? :grinning:
9. júl 2013 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ria191 možno aj to, ale vsak ruky ma zdravé :angry:
9. júl 2013 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@ria191 asi chcel, aby si tie zuvacky otestovala najprv na sebe! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: huncut jeden! :wink:
9. júl 2013 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sarasota

ahoj , prepac trosku od veci ale zabral ti nakoniec ten macmiror na tu bakteriu?
9. júl 2013 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1 ved aj ja, lebo chcel kúpiť uhorky na zaváranie a ja som mu pripomenula, nech nekúpi veľa, nechce sa mi dnes zavarat
dievcata a mate niekto skusenosti s dr. Otevrelom, kedze je v rf novy? viem, ze vsetci su tam experti, ale zaujima ma to :slight_smile: diky :wink:
@bimba8 fuuuha, ano dost veru! a rozne, IIU, IVF, ISCi, IMSI, vklady na vsetky dni, a raz aj KET! od 2009 sa trapime takto, a dufam, ze uz nie dlho! :confounded:
9. júl 2013 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimika1973 ja sa bojim,ale aj tesim :slight_smile: tesim sa,ze sa to konecne niekde pohne a ze uz nebudem pocuvat len,to bude ok,este pockajte,to chce klud..z toho sa mi uz jezia vlasy :grinning:
9. júl 2013 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@melisska aha, pochopila som! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
9. júl 2013 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@karinuska22 ahoj,
ake lieky si uzivala ty pri soft?
9. júl 2013 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimika1973 nijako musí ti stačiť ten výber čo tu máš a ten je dosť chabý :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2013 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@melisska povedz mm, ze buduca mamicka ma aj oddychovat trosku! :wink:
Ze to aj bambulkovi dobre urobi, ked mama nie je unavena! :wink:
9. júl 2013 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ria191 je to ťažké....akoby do neho udrela bomba a teraz ma ignoruje, vraj najlepšie je prísť v noci domov ked chrapem....otočil sa o 360° ja ho v takých dňoch nespoznavam...a,stáva samu to občas, len teraz je to pre mňa horšie
9. júl 2013 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimika1973 ved on to vie
9. júl 2013 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ria191 aky vyber myslis? :wink:

No narobim ti teraz chute, zachvilu idem na nakup kupit marhulke, a urobim dobruuu zmrzlinku!!!! aj sorbet! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@mimika1973 tak to naozaj nie je malo.IMSI ani neviem co je,to si mysim nastudovat
@mimika1973 ja ťa tuším dneska zabijem :grinning: :grinning: :grinning: tvoje príspevky mi dávajú riadne zabrať zase sa cítim ako "blondína" teraz neviem na čo sa mám vyhovoriť ale nestíham ani čítať a potom mi uniká pointa. Do akej skupiny patríš hm spolu so mnou a speri??? ty budeš mať 40-sať alebo sa jedná o kg lebo ja mám ešte len 35 hm ešte mi netikajú ešte niéééééééééééééééééééééééééééééé
9. júl 2013 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Dafca spi???? :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
9. júl 2013 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimika1973 smajlíkov ale tuším sme na tom rovnako každá na inej vlnovej dĺžke :grinning: :grinning: :grinning: nie som sama bloncka :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2013 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimika1973 dafča tehotnie :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2013 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1
@ria191
@mimika1973 No veru na nas zabudol!!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: V ten den mal toho chudak pravdepodobne vela, lebo, ze ani nemal byt v RF, ze rano bol niekde v radiu. Ale ked sme prisli do RF, akurat aj on prisiel, uz vtedy vyzeral, ze bezi dlhu trat. Potom tam mal nejakych ludi z anglickej poistovne a este sa stihol aj odoktorit a spravit mi vklad :grinning: :grinning: :grinning: Mne uz bolo divne, ze o nas nevedeli pri mrazeni spg. Bolo mi to divne, no a ked sestricka zahlasila, ze na transfer nie sme nahlaseni, tak ma skoro piclo.
@mimika1973 Mm mal pri IVF v maji celkom "dobre" vysledky, v pohode na ICSI no a teraz ze skoro nicovate nic a leukocyty a bakterie vo vzorke. Uz je to cudne s tymi infekciami stale :rolling_eyes: . Nebral teraz nic, ze az ked ako pripravu na dalsie ivf. Dali spravit kultivaciu a nemrazilo sa nic.
@ria191 ha ha ani ja dako nestiham asi citat, tiez som stratila pointu! :grinning:
No myslim, do skupiny zufalych prezufalych snaziliek reprofitacok! bez presnej diagnozy a s moznostou darcovstva!
Capisco teraz? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
@melisska tak to vy ste ako my ..pohadame sa d krvi pre debility!!! my sa nevieme pohadat pre vazne veci.... na vaznych sa dohodneme velmi rychlo...ale pre somariny..ach jaj....
a na tie uhorky by som sa vyprdla.... a uz by som sa neozyvala pre zmenu ja! tak :astonished: :grinning:
9. júl 2013 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimika1973 ty ťapa mňa zmiatla tá štvorečka a já diagnózu mám a keby len jednu :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2013 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
"kua" ja musím ísť pracovať a je mi s vami tááááák dobre ale pri vás nič nespravím a potrebujem € a nie padáka. Tak sa tu majte krásne kočule moje :grinning: :grinning: :grinning: pozdravujte dafču keď sa tu zjaví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2013 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok