Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
9. júl 2013

@lienka_1 no mna by tiez asi pi...lo! ani nevrav, ja od prirody stresak velky! ☹
Este ze to takto dopadlo ako malo!
Urcite maju toho vela, vsak tam chodia hadam vsetky slovenky aj zahranicni pacienti, a maju velku popularitu, tak su asi fakt dost rozbehani na vsetky svetove strany!
Dufam len, ze sa nam to tiez dako neskomplikuje, Ze nam toto Marcelino neurobi...
A z coho tie infekcie mozu byt???! este ze sa to kontroluje bezne tie ich spermose, lebo fakt sa to meni kazdu chvilu! ja davam na tohto mojho pozor, aby aj neochorel, antibiotika a take veci, lebo vtedy katastrofa! 😒 Strazim ho ako male decko! 😀

ria191
9. júl 2013

@melisska kašli naňho a hlavne na uhorky sranda aj mi sme sa včera chytili kvôli uhorkám, ale hlavne kvôli jeho mamičke ale to je na dlho 😀 😀 😀

speranza1
9. júl 2013

@ria191 paaaa riuska... 🙂

mimika1973
9. júl 2013

vcera som bola dako naladova, mrzuta, ale dnes mi je veselo! plodne dni sa blizia, aj libido! 😀 😀 😀 😀
nie nie, bude to tym slnieckom vonku! 🙂

melisska
9. júl 2013

@speranza1 až teraz cítim pokoj 🙂 a sedem na neho 😝 nech sa neopovazi prísť, ked budem este hore, až ked budeme s bambulkom spat 😀

mimika1973
9. júl 2013

@ria191 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
9. júl 2013

@ria191 aspoň nie sme samy, ja by ho mala na haku, je len preto maličké dom sa nechcela rozculovat

speranza1
9. júl 2013

@melisska presne tak... a aj dnesny den o chvilu pominie a zajtra pride krajsi a lepsi den.... 🙂 ... cmuk aj bambulkovi/lke

melisska
9. júl 2013

@speranza1 ďakujeme 🙂 😵

speranza1
9. júl 2013

@lienka_1 a co vam vkladali?

melisska
9. júl 2013

@ria191 no ked budeš mať cas napises, som zvedavá 😉 za jeho mamičku a uhorky, papapa

melisska
9. júl 2013

@mimika1973 to je super, ze vas nezapisal,asi su už vážne unavení a potrebujú oddych

lienka_1
9. júl 2013

@mimika1973 Vies aky pozor si uz aj moj muz dava? A pozri, aj tak sa furt daco pripletie. Presne pred rokom mal taku velku infekciu a potom pol roka ani jedinku spermijku 😖 A sme velmi radi, ze sa na to prislo, lebo minuly rok kym sa tunajsi lekari rozhybali, tak sa to aj skomplikovalo 🙄 V piatok mame napisat, co vyslo z kultivacie a hned sa nasadia ATB.
A ozaj, vcera sme hned leteli spat do Londyna. Doma nevedia, ze sme boli na vklad. Chcem im ukazat az krasny test 😉

mimika1973
9. júl 2013

no dobre padam z konika teraz, musim ist ku kiné, boli ma rameno, a potom na nakup, packo zatial... 🙂

lienka_1
9. júl 2013

@speranza1 1x HB2, ale nestihali velmi pozorovat, lebo hned ako sa rozmrazila a zistili, ze funguje, isla dnu 😀 Koudy vravel, ze pekna 🙂 ze se krasne nafoukla 🙂

melisska
9. júl 2013

@lienka_1 tak, tak až test im úkaz 🙂
@mimika1973 pa moja 🙂

mimika1973
9. júl 2013

@lienka_1 ano mas pravdu, bude pekne prekvapenie o par dni! 🙂

rachel36a
9. júl 2013

@marverka predpísali mi to na klinike kde sme chodili, ale jeden recept mi napísali aj v Heliose a to mi chodíme na inú kliniku, ale môj doktor tu vtedy nebol, tak som sa opýtala tam a napísali mi, ale povedali mi, že sú to bežné hormony a že mám zmeniť svojho gynekologa, lebo on mi to môže v pohode predpísať, ale odmietol mi to aj ked mi to predtým sľúbil.... tak teraz som dohodnutá na našej pôvodnej klinike že ked budem čokoľvek potrebovať tak mi to napíšu tu aby som nemusela za všetko platiť plnú cenu, a aj sono pred vkladom mi urobia, a po vklade kontrolné a odber krvy tiež aby sme nebehali hore dole do Brna .... ako mi doktor povedal ved som ich pacientka a poisťovňa im to preplatí... koniec koncov už sme u nich nechali nemalé množstvo peniažkov ....

lienka_1
9. júl 2013

@mimika1973 Bude a nie len pre nich, ja sama buem taka prekvapkana 😀

speranza1
9. júl 2013

@lienka_1 veeeeelmi ti prajem aby vam to tentokrat vyslo... velmi prevelmi 😵 😵 😵

speranza1
9. júl 2013

@mimika1973 paaaaaaaaaaaa

lienka_1
9. júl 2013

@speranza1 Jej, speri, dakujem! Ked za nami Koudak prisiel s tym, ze mrazit niet co, tak u nas fakt melieme z posledneho. Ale prcek to vie, prcek je tvrdohlavy ako jeho tato a bojuje a rastie 🙂

dafy
9. júl 2013

@ria191 neboj mám to tu pod palcom 😉 dneska nemám dobrý deň vstala som s takou koprivkou ze brutál po celom tele az som horela vyškriabaná do krvi 😖 uz fakt nechápem z čoho nikto mi nevie pomoc a ako naschval zase sa brutal spustila teraz ked mi to mozno moze uškodit 😢 vysadila som predvčerom lieky na alergiu AERIUS......ale bohužial dnes som si ju dala a budem ich musieť brať 😒 dufam ze neuškodia teda hematologička sa vyjadrila ze ked nemusím nech neberiem ale ze ked to bude nutne tak mozem..na internete polovica ze moze sa brat druha polovica ze nie ......no a este začínam uz mat strach ako dopadnem ....dnes je posledny den na uhniezdenie 😅 teda dr sa tak vyjadril ze HB ked sa neuhniezdi do dvoch dní tak potom uz nie 😕

dafy
9. júl 2013

@lienka_1 no lienočka dobré stresy si musela mať 😕 mna by asi kleplo ale hlavne ze to dobrte dopadlo 😀

dafy
9. júl 2013

@melisska moja manželské hádky má každý doma 😉 teraz máš drobčeka v brušku tak si aj citlivejšia 😎 😎 moja pomsta pri hádke je ze nevarím 😀 😀 😀 😀 😀

lienka_1
9. júl 2013

@dafy Ja som tam isla taka zrelaxovana. Nedela bola uplne skvela. Az ked sme prisli do RF tak ma taka prijemna nervozita z ocakavania chytila. No ked som zistila o co ide az mi do placu bolo 😨 Este stastie, ze moj chlap vie ako na mna a ma upokojil, ze mozem nervacit az ked bude zle. Nastastie nebolo 🙂
Blahozelam k dvojkam a tolkym mrazacikom 🙂

karinuska22
9. júl 2013

@marverka Ahoj, ja som 5 dni uzivala clostilbegyt 2 - 0 - 2 a k tomu som este uzivala Estrimax (Estrofem) na sliznicu. Pred vkladom som zacala uzivat utrogestan a spolu s Estrimaxom som ich uzivala az do 12 tyzdna.

cora41
9. júl 2013

tak baby, NT=1,3 a nosova kosticka na mieste, vsetko v maximalnom poriadku a na 90% cakame chlapceka. Dakujem vsetkym, ktore ste na nas mysleli, boli ste nam oporou 😀 😀 😀

ria191
9. júl 2013

"kua" ale dávam tomu slovenčinovi a tá hrubka, ale tých je asi viac 😕 😕 😕

ria191
9. júl 2013

@cora41 super 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre