Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...
lienka_1
9. júl 2013
@melisska A co nanho funguje? Ci nic? 😃 Bo na mojho dlho nic a potom mu dojde, ze som nejako dlho ticho 😃
amali
9. júl 2013
@melisska super nápad 😃
lienka_1
9. júl 2013
@dafy Ten kociar nie je zly napad. Ja nemam ani sajnu 😃
melisska
9. júl 2013
@lienka_1 asi tak 😃 ale neviem či mu to dôjde
dafy
9. júl 2013
@melisska a aký bude plán dňa? 😃 dojdeš na pol decko???och štvrtok ideme po malu do tábora a potom rovno k babke ....tiez si si mohla vybrať lepší den na navstevu KE...a mohla si ma navštíviť a poriadne opluť s tehu vírus 😃 😃 😃 do kedy sa mienite zdržať v Kosiciach?
lienka_1
9. júl 2013
@dafy Ozaj, cervene pijes? 😃
dafy
9. júl 2013
@lienka_1 aj by som zabudla vcera som si dala 1dc a teraz pojdem si naliať 😃 😃 😃 ale neviem ci to pomoze kedze aj sliznica mala v paži narásť z vína :-p 😃
lienka_1
9. júl 2013
@dafy Mozno uz nenarastie, ale sa prekrvi a si vies predstavit ten naval kyslika pre embruska? Hned sa budu veselie nasobit 😃 😃 😃 😃 a take budu ocapene z toho alkoholu, ze ich hodi o vystelku a uz sa neodlepia 😃 😃 Idem si aj ja naliat a dame si spolu 😃
dafy
9. júl 2013
@lienka_1 ok idem na to 😃 😃 😃 čin čin 😉 na naše kuriatka 😃 😃
lienka_1
9. júl 2013
@dafy Na Vase zdravicko 🙂
amali
9. júl 2013
@lienka_1
@dafy dajte si a nech sa pekne držkajú detičky 😉
melisska
9. júl 2013
@dafy neviem dokedy, bude to závisieť od vzájomnej komunikácie s mm 😃
dafy
9. júl 2013
@melisska aha tak keby ze nekomunikoval tak dojdem za tebou a budeme spolu nakupovať 😃 😃 😃 😃 jeho posadíme do kaviarne :-p 😃
dafy
9. júl 2013
@amali jáááj keby to už vyšlo :-|
amali
9. júl 2013
@dafy určite sa podarí, musíš veriť 😉
lienka_1
9. júl 2013
@amali OZaj, kde si nakoniec nasla saty?
dafy
9. júl 2013
@amali ja uz som taká rozkysnutá ze uz ma moze zachrániť iba tehotenstvo 😃 😃 😃
lienka_1
9. júl 2013
@dafy Aj mna 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
amali
9. júl 2013
@lienka_1 nakoniec u nás na poslednú chvíľu 😃
@dafy ja som riadna bublinka a muž sa mi smeje že na konci tehotenstva budem ako slonica 😃
dafy
9. júl 2013
@lienka_1 ja uz teraz mám brucho jak
@amali a to ona čaká dvojky 😃 😃 😃 nesrandujem uz piaty den mam brucho nafucane velmi a tak tazko mi je a ma strasne naduva =-)
mimika1973
9. júl 2013
@dafy a doktori na to nic nehovoria? budes urcite alergicka na nejaku zlozku v anestezii, kedze sa ti to odvtedy robi pravidelne! :-|
skaredekacatko
9. júl 2013
@dafy ty mas moje priznaky 😢
amali
9. júl 2013
@dafy ja som zduta každý večer a ty bude tak isto 😃
dafy
9. júl 2013
@amali jáj keby som cakala dvojky jak ty tak hrdo by som aj priberala 😃 😃 ale ked neostanem tehula na co sa potom vyhovorím? 😃 😃
amali
9. júl 2013
@dafy ale budeš tehuľa a s dvojkami ...... 😉
dafy
9. júl 2013
@skaredekacatko a preco ten smajlík mám sa báť?? =-)
lienka_1
9. júl 2013
@amali Aj vtedy budes krasna tehulka 😉 To musis ako ja - najskor niekolko-krat pobozkam svoje predlaktie az kym dociahnem a potom si poveim, ze milujem kazdy gram svojho tela 😃 😃 😃 😃
A paci sa mi aj teoria mojej kamosky, ze blahobyt treba ukazat(to stale vravi na margo svojich tukovych zasob) 😃 😃 😃
dafy
9. júl 2013
@amali ani nevies ako by som chcela dvojky fakt 😃 😃 😃 asi by som zošalela od radosti 😃 😃 😃
amali
9. júl 2013
@lienka_1 presne tak, nech všetci vidia ako sa dobre máme nie 😃 😃 😃 😃 😃 😃
skaredekacatko
9. júl 2013
@dafy to omylom kukam nato tento mal byt 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli