Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
9. júl 2013

@lienka_1 meliska uz sa udobruje s manzelíkom bo zdrhla 😀 😀 😀

amali
9. júl 2013

@dafy presne si to vystihla......už je udobrujúce ťuťu muťu 😀

dafy
9. júl 2013

@mimika1973 nemožem bo nás udaju za predaj bieleho mäsa 😀 😀 😀 😀

mimika1973
9. júl 2013

@lienka_1 hmmm....vsak uz ani ja neobleciem C-ka pomaly! Som si triedila bielizen a hruza, tooolko islo von, kvoli "malym" kosikom, a to nie som na hormo liecbe ani! cim to je? vekom? 😉 😀

lienka_1
9. júl 2013

@dafy
@amali
@mimika1973 Vy ste cisla, zeny! 😀 😀 😀

dafy
9. júl 2013

@amali vyšiel zo sprchy s čistou hlavou 😀 ..alebo zeby meliska kutil sro isla vypnuť bojler?? 😀 😀 😀

lienka_1
9. júl 2013

@mimika1973 Neviem, ja som mala stale velky hrudnik 😀 😀 😀 no a pravda je, ze som nejaky ten spek rokmi napestovala a ulozila som nieco do rezervy aj tam 😀 😀

amali
9. júl 2013

@lienka_1
@dafy joj muž prišiel z práce..končím baby vidíme sa zajtra ale až poobede lebo doobedu idem do MI 😉

amali
9. júl 2013

@dafy tak na nich treba tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lienka_1
9. júl 2013

@amali Pozdravuj rodnu hrudu 😉

dafy
9. júl 2013

kedze uz som aj tak zakysanka idem si spraviť niečo pod zub 😀 😀 😀 hned som späť

lienka_1
9. júl 2013

@dafy Ty si rychla, ty uz aj chute mas 😀

amali
9. júl 2013

@lienka_1 pozdravím

@dafy ináč mužíček mi priniesol palacinky tak si idem dať do nosa 😀

mimika1973
9. júl 2013

@lienka_1 tak ja asi tiez! 😀 musim spevnit telo, zeby mi mm zaplatil fitness centrum? hmmm....ked mi tvrdi, ze som pribrala vsade! 😝

tinka9075
9. júl 2013

ahojte babulky tak už som maminka 🙂 🙂 takéto deti robí Marcelko tak šup šup na oplodnenie 🙂 🙂

dafy
9. júl 2013

@lienka_1 😀 to ja stále večer 😀 😀

mimika1973
9. júl 2013

@dafy cim sa ides napchavat o tejto neskorej hodine, co? 😀 😝 😀 😀 😀

dafy
9. júl 2013

@tinka9075 krásne detičky 🙂

mimika1973
9. júl 2013

ja mam chladnicku plnu ovocia a nic nejem, pomooooc!!!!! tak zajtra sa robi lekvar a zmrzlina, a este ma caka riadenie a spustanie chladnicky a mraznicky, brrrrr, to mam skoro na cely den roboty!
Este ze zajtra burky hlasia! 😉

lienka_1
9. júl 2013

@tinka9075 Krasne babatka! Nech ste zdravi a nech Vam krasne rastu! 🙂 Ako sa citis?

dafy
9. júl 2013

@mimika1973 rohlík zelená cibulka paprika karička a nejaky meat ci co to je v konzerve 😀 😀

mimika1973
9. júl 2013

@tinka9075 kuaaa, jeho podoba, dobre sa mu to podarilo! 😀 😀 😀 Oplatilo sa veru! 😉
Gratulka ku krasnym babetkam, zlatucki su velmi. Girl and Boy? 😵 Ako sa menuju?
Normalne by so aj ja mala rada dvojky! 🙂

mimika1973
9. júl 2013

@dafy dafka, priprav sa aj ty na taketo dve krasne bambulka, oki? 😉 😵

lienka_1
9. júl 2013

@dafy Rozky- mnam! Nerooob! Take tu nekupim 😠

tinka9075
9. júl 2013

@lienka_1 Ďakujem no ako po sekcii nič moc stratila som vela krvi tak mi dávali transfúziu a potom sa mi priznali že som počas sekcie prestala dýchat ale nakoniec som to zvládla ked sa na ne pozrem na tie deti vytúžené zrazu ma nič nebolí 🙂 🙂

lienka_1
9. júl 2013

@mimika1973
@dafy Presne dafca, kukaj, co ta caka 😀

mimika1973
9. júl 2013

@dafy no to bude na chlapcov toto! uz sa ti zahryzli do bruska! 😉 😀 😵

tinka9075
9. júl 2013

@mimika1973 no možno tam podoba je čo ja viem čo mi vstrekol za spermoše pri iui 😀 😀 😀 volajú sa Marko a Zojka 🙂 🙂

lienka_1
9. júl 2013

@tinka9075 Och! To naozaj? A bola si v celkovej? Chudak tvoj manzel, tomu muselo strasne lepit.....ale deticky su nadherne 🙂

tinka9075
9. júl 2013

@dafy Ďakujem aj pre mňa sú najkrajšie 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre