• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

8. decembra 2016 
@speranza1
nie som v obraze, kto je teraz po vklade?
11. júl 2013 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nelly3 hej. takže mám tu hodnotu ok. a tie T3 a T4 ich nezaujimali?
11. júl 2013 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. júl 2013 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nelly3 myslim ze dafy,lienka .. a este asi niekto...
11. júl 2013 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nelly3 aj ja som po vklade
11. júl 2013 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@skaredekacatko ty si uz ktory den po ET alebo po KET?
11. júl 2013 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nelly3 aj @bergalm je po IUI.....boli spoli s @dafy v nedelu a ja som sa na ne zavesila v pondelok :slight_smile:
Inak super figura a na tie faldiky som si az lupu vzala a nic :grinning:
11. júl 2013 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@lienka_1 tak ako sa mas lienocka?
11. júl 2013 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1 ja som dnes už 8 deň
11. júl 2013 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@skaredekacatko
dufam, ze nebudes testovat, pekne az ako je pisane v papieroch :wink: si po ET ci KET? kolko si si dala vlozit?
11. júl 2013 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nelly3 wow aká kočka :grinning: :grinning: :grinning: a musím sa priznať, že aj ja som hľadala tie faldíky lupou a ništ :confused: :confused: :confused:
11. júl 2013 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ria191 cau draha...mas toho vela v praci?
11. júl 2013 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nelly3 ja som po et a mne mohli dať len jedno mám malú maternicu. Ale príznaky nemám žiadne zatial, Ešte som aj nasratá na seba, lebo včera som zalahla a zabudla dať utroš :frowning2:
11. júl 2013 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1 "kua" taká som nasratá asi videli, že mám pomenej robotky tak mi "naj....li" toľko práce, že som v neskutočnom strese a môžem zabudnúť na koňa a aaaaa na KET pokiaľ si nenájdem nejaký systém do "pipiny" "kua" ja by som tak nadávala, že až :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. júl 2013 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1 daj foto nech my ostatné posúdime či si malé pivo :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2013 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčatá ,ked to nevyšlo krvácali ste intenzívnejšie ako pri menzes,koľko dní ,aj napriek Utrogestanu?Ja už som z toho mojho tela na nervy.
11. júl 2013 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka_1 ako lienočka hm ??? ty si taká naša pohodičková kočula teba tuším nič a nikto nerozhádže ako sa nám dneska máš??? Uff vcelku vám to rýchlo ubieha a ani sa nenazdáme a bude tu kuca paca :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2013 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1 Ahoj Speri. Musim sa priznat, ze tak nervozne :grinning: Nejako to cakanie musim prezit.
11. júl 2013 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@melisska šťastnú cestu :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2013 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka_1 lienočka a kde máš sparing-partnerku určite robí nejaké ombréééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2013 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ria191 a na dovolenku sa nechystas..viem, ze nejdes k moru a ani nikde..ale len tak doma byt a nie v prac :wink: i
@lenka2013 no ja som stale krvacala o nieco viac a po niektorych neg. IVF som mala aj strasne krce....ale ja som mala casto biochem. teh. tak mozno preto... neviem
@lienka_1 no... veru nezavidim ti to cakanie... akurat, ked som vcera tak v pohodke lezala na posteli, tak som si pomyslela..ach ako mi je dobre...nemam sa kvoli comu a komu stresovat.... :wink: :wink: :slight_smile: ...
11. júl 2013 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ria191 @dafy asi maka. To nie ako ja, ze sa necham manzelom vydrziavat :grinning: :grinning: :grinning: A mala by si vidiet tu pohodacku ako to v nej vrie :confounded: Ddnes tu mam este kamosku, ale poobede odlieta. Ach jo, potom uz budem vas :grinning: otravovat
11. júl 2013 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka_1 a kde sa "kupuje" taký manažér hm??? Môj len vyciciať, vyžmýkať, využiť a potom možno odkopnúť ak budem riadne ale riadne opotrebovaná :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2013 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1 Mna vcera zacali lamat kosti. To mam iba tesne pred menzesom a ked som tak lezala a citila tie moje state hnaty, tak mi veru nebolo vsetko jedno. Ale furt som si nadavala, ze 2 dni po transfere som veru riadna tapa, ked uz myslim na kramy.
11. júl 2013 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka_1 netreba na to myslieť treba byť optimista :grinning:
11. júl 2013 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1 vieš čo bodlo by mi zopár dní doma, ale keď si predstavím, že keď sa vrátim a ten stres z toho všetkého tak radšej nie a propo sú zvyknutí, že "zajebkávam" celé leto v robotke a oni si trajdajú aj na tri, ach aká som ja sprostá presprostá môžem si len hlavu búchať a ešte mám zlú náladu kvôli susedovi čo sa s mm žerie kvôli plotu, ale našťastie sa do toho nemiešam, ale trápi ma to kua život niekedy :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2013 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@speranza1 Pichávala si si aj Agolutín,aj tak to intenzívne krvácalo alebo sa to zmiernilo,ja beriem ešte do toho Utrogestan,Estrofem.
11. júl 2013 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ria191 Zohnala som ho na nete :grinning: , dokonca z druhej ruky, takze ani zaruku som nanho memala :grinning: :grinning: On sa furt smeje, ze ho ani vratit nemozem :grinning:
11. júl 2013 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lienka_1 úďo to je naprosto normálni bez toho to asi ani nejde :frowning2: :angry: :frowning2: :angry: :frowning2: :angry:
11. júl 2013 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lienka_1 aha už si spomínam na tú tvoju neuveriteľnú internetovú love story :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2013 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok