Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
11. júl 2013

Baby aj vy ste mali take divne tlaky v bruchu oni nie su velke ale su tam take daco som este nemala dufam ze to neni z toho utrosu. Ja testujem az v utorok 😔

jahoda333
11. júl 2013

@skaredekacatko aj ja som to mala hned od zaciatku a mam kolajnice 😉 neviem ja som to nejak citila ze to bude ok

skaredekacatko
11. júl 2013

@jahoda333 dakujem tipekne si ma potesila ja uz mam hroznu chut testnut sa zajtra, ale pockam do pondelja 😀

dafy
11. júl 2013

@skaredekacatko ja byť 7den uz testujem o dušu 😀 😝

skaredekacatko
11. júl 2013

@dafy a co to sklamanie po tom

dafy
11. júl 2013

@skaredekacatko ja tlaky ani nie iba ked niečo robím skor mám take ako keby pichnutie v lavom vaječniku..... 😒 a asi 2krat som mala pocit na mrchu

jahoda333
11. júl 2013

😉 ja mam testovat az v pondelok a vidis aj skor ti ukaze kolajnice sup do toho uvidis budes stastna a verim ze to budu pekne kolajnicky 🙂 😉

dafy
11. júl 2013

@skaredekacatko tak ja to berem tak ze ci sklamanie bude skor o pár dni či neskor to uz je asi potom jedno 😒

jahoda333
11. júl 2013

@dafy tak by to malo aj byt pocit menstruacie uvidis vsetko bude v pohode tak ako ma a budes tehuuuuuuuu 😉 😉 😉

dafy
11. júl 2013

@jahoda333 no to som mala aj minule a nič z toho nebolo 😝

dafy
11. júl 2013

@skaredekacatko ja testnem uz v nedelu 😝 😝 aj ked teda som si povedala este pred vkladom ze netestnem 😀 😀 😀

melisska
11. júl 2013

@dafy som si myslela, ze nevydrzis 😀 😝

lienka_1
11. júl 2013

@dafy Ja na to nemam gule 😀 ale pravda je, ze ja som sa k testovaciemu dnu malokedy co i len priblizila 🙄

vrabcek24
11. júl 2013

@buba08 áno v RF už 3x dokopy so Slovenskom to bol už 6 pokus

holly74
11. júl 2013

@vrabcek24 ahoj, to mas ako ja... v čom je u vás problém? Zistilo sa to?

vrabcek24
11. júl 2013

@holly74 no u mňa nepriechodné vajcovody, zvýšená zrážanlivosť krvi (genetika) a to je asi tak všetko, ani lekári nevedia
čo s nami majú robiť 🙄

andy175
11. júl 2013

@jahoda333 Ahoj! prosím ťa akej značky si si kupovala tehotenský test?

bergalm
11. júl 2013

@lagunasa moj manzel ma cysticku fibrozu od narodenia takze ak chceme dieta a zdrave tak jedine s darcom 😒 😒

amali
11. júl 2013

@vrabcek24 ja mám presne to isté 😉

bergalm
11. júl 2013

@lienka_1 jaj bodaj by 🙂 🙂 🙂 sak ty si k nam naskocila pockaj ked sa tu vsetky budeme gulat a smiat ako krasne vyzerame 🙂

vrabcek24
11. júl 2013

@amali ale ja som doteraz žiadne koľajnice nemala, ani len také akože 😖 🙄

bergalm
11. júl 2013

@dafy minule sa uz nerata hlavu hore ty testujes uz teraz v Nedelu?

amali
11. júl 2013

@vrabcek24 a čo ti vlastne dali v RF myslím liečbu

holly74
11. júl 2013

@vrabcek24 u mna tiez nepriechodne ☹☹ ale preco sa nezahniezdia krpci, ked su uz tam sa nevie...14 som uz mala vložených ☹ Asi skoncime pri darcovskych vajkach ...

amali
11. júl 2013

@holly74
@vrabcek24 baby a po vklade ste mali akú liečbu ?

vrabcek24
11. júl 2013

@amali soft 3xa to - clostyl+inkjekcie , clostyl+injekcie, iba clostil do tretice

vrabcek24
11. júl 2013

@holly74 ja som mala vložených 12 a tiež rozmýšľam nad darcovskými, ale mm je zatiaľ proti 😖

holly74
11. júl 2013

@amali utros, prednison, raz aj fraxik...a estrimax

amali
11. júl 2013

@vrabcek24 a po vklade ste brali nejaké lieky? lebo ja som pred vkladom brala Aspirin a po vklade som si začala pichať na riedenie krvi plus utrogestan a podarilo sa v brne na 1 krát 😉

amali
11. júl 2013

@holly74 zaujímavé tak potom musí byť ešte niekde nejaký zádrhel

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre