• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. júna 2017 
@vrabcek24 aj ja toho môjho musím ešte presvedcit.
11. júl 2013 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koceny mne sa tak nechce ist zajtra do roboty jaaj nemozem ani na PN ist :pensive:
11. júl 2013 o 22:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali no veď to. Ale kde. Asi v tých vajíčkach...
11. júl 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 no neviem......musíš sa hladať ale všetko bude ok a určite sa podarí :wink:
11. júl 2013 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku, zienky...
11. júl 2013 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali musí sa :wink:
11. júl 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 krasa, gratulka tehulka! :slight_smile: :dizzy_face:
Vkladali ti len jedno bambulko?
Aku si mala liecbu, clostyl, aj injekcie? jednu ci dve?
Joj, velmi povzbudive tieto pekne kolajnicky! :wink:
11. júl 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 lienka, dumas ako ja, s tym triedenim a upratovanim! :grinning:
aj ja si hovorim, aj zajtra je den, a potom znovu, aj pozajtra je dalsi den....a nic! robota stoji stale! :wink: :confused:
11. júl 2013 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hello, ja dnes tu nebola, ja dnes kocikovala s jednou kamoskou! :dizzy_face: :slight_smile:
Pripravujem sa pomaly na ulohu mamicky! :grinning: :grinning: :grinning:
Malinka ma 3 a pol mesiaca, taky maly smejo, kludnucka, tiez z posledneho IVFka vytvorena, vlozena na 1.den po OPU uz, a co uz nedufali! Takze nikdy netreba stracat nadej! :slight_smile: :dizzy_face: :wink:
11. júl 2013 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mimika1973 ahoj mala som jedno embryjko jednotkovej kvality a vkladali mi dvojdnove 5bunkove brala som len clostyl od 2do4dna2-0-2 a potom jeden pregnyl a utros si davam 2-0-2
12. júl 2013 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy175 clearblue compact
12. júl 2013 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali po OPU som si na riedenie krvi pichala Clexane, no a samozrejme Utroš
12. júl 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno
12. júl 2013 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

@nelly3 - wow, na Rhodos by som aj ja isla, mm zase chce ist na Kretu, uvidim kde skoncime :sunglasses: . Inak si velka kocka, a tie faldiky mas kde :grinning: ? Inac si krasne opalena, ja vzdy pridem z dovolenky biela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ale super si si odychla, nacerpala sil a mozes ist do dalsieho boja :wink: Ja uz zacinam coskoro, uz sa rozbieha ms

@lagunasa - to je sila ten gin-fiv, nechodila som tam, ale na to centrum som tusim najviac staznosti citala. Uvidis v rf budes spokojna a verim ze aj vysledky sa dostavia :wink:
12. júl 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jahoda333 -kraaasny testik, blahozelam :slight_smile:
12. júl 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm aha. cize tak. to tiež nemáte dobre.
12. júl 2013 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin Jej, Falinka, tak silno drzim palce, nech dozreju krasne foliky, dobry zaklad na embruska a nakoniec z toho krasne deticky :wink:
12. júl 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
nam bolo jedno kam pojdeme, chceli sme skor turecko, tam sme uz boli a bolo fajn, sice aj v grecku sme uz boli, ale toto sme kupovali den pred odletom, tak sme vyuzili last minute a teraz sup do boja, cez vikend si idem pre menopur 18 ks som zohnala, ozaj 8 ks z nich konci zaruka 8/2013, sice idem stimulovat v auguste, ale keby nieco mozu sa aj po zaruke ci? mne raz v gyn-five dali diphereline po zaruke sestricky:slight_smile:
12. júl 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievčatá začínam mať zlého tušáka :rolling_eyes: ....ešte sa mi aj prisnilo ze som si robila test a čiarky obe hrubé jak hrom :grinning: no a to isté sa mi prisnilo aj predtým ..uz mi švitorí kus....žiaden náznak nič všetko je tak ako minule ked to bolo neg
12. júl 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy to bude tým stresom, mne sa zatiaľ nič také pekné ako moje dve koľajnice neprisnilo, ale zato sa mi snívalo, že kamoška je tehotná a po pár mesiacoch som zistila, že je fakt tehotná :dizzy_face:
12. júl 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Plakat budeme az po negativnom teste, zatial stale VERIME! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2013 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lienka_1 @dafy ÁNO, VERÍME :sunglasses:
12. júl 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Skrining pozitívny...1:70, v mojom veku riziko 1:65, napísané v poznámke...neriešime Bobco aj mamka su vporiadku, to je dôležité :slight_smile: volala som aj dr. Grochalovi, sme21 tt, od zajtra ma dovolenku, ale mám mu ráno zavolať, ak prehovorí sestricku zoberie ma aj cez dovolenku, niektorí víkend, tak uvidíme zajtra,držte palceky :slight_smile:

A.....je to chlapček :grinning:
12. júl 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@natali225 ahoj - boli si u Kozumplika? aky je? mozes nieco o nom povedat? podarilo sa ti to? Prepac ze ti takto pisme - nechce sa mi to vsetko citat:slight_smile:
12. júl 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska Ako pozitivny? Ja tomu nerozumiem. Niekedy mam pocit, ze tie vysledky viac stresuju ako pomahaju :angry: A vravela som, ze to bude chlapisko ako hora :wink: Uz som tu na teba cakala :grinning: Dnes je tu ticho, vsetky makaju alebo dovolenkuju :grinning:
12. júl 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 no ze je riziko vývoj. Vad 1zo 70 deti ich ma, a v mojom veku je to riziko 1 zo 65 deti, tak mi to vyšlo dobre :slight_smile:
12. júl 2013 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska Ved preto :slight_smile:
12. júl 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin dakujem :wink:
12. júl 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska držíme, držíme všetky palčeky, a neboj malý je a bude určite zdravý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2013 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 no podľa výpočtov to nieje dobre, ale ja viem,ze je drobcek zdravý :wink:
12. júl 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok