• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@kukulik30 tak aspoň ze tie 2 pokusy budem mať...

vie mi niekto povedať kolko vlastne stojí mrazenie embryí a kolko stoji KET???...neviem otvoriť tu prílohu co mi poslali
13. júl 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica1979 no áno nič iné mi neostáva ale ja uz tomu velku nadej nedávam mne pri Emmke ukázalo uz na 6den slabu ciarku a to este ani nebolo po PK a predsa
13. júl 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, neboli ste niektorá u doc. MUDr. Tomáša v Martine?
13. júl 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ja by som si dala vložiť aj po jednom, mne teraz prvý krát vložili jedno, predtým stále 2alebo 3 a nic, teraz jedno a pekne sa zavrtalo :wink: porozmyslaj
13. júl 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy este vydrz s testovanim a neporovnavaj to stym predoslym, 6-ty den je skoro, drzim palce. Mrazenie aj Ket stoji 5000 Kc cize cca 200 eur.
13. júl 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ale ked jej zamrazili 4 tak urcite po 2 v jednej pipete. Kasli na testy su nespolahlive, aj ja som mala pozitivny vysledok.
13. júl 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinna13 dakujem moja, veru kašlem na ne, drobcek je zdravy ako ryba :dizzy_face:
Vidíš to ma nenapadlo, ze su zmrazené po dve...
13. júl 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska aj ja som si tak povedala, pri druhom uz na testy nepojdem :slight_smile:
13. júl 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubica1979 ahoj ja ku nemu chodim
13. júl 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 tak je,asi lepšie :wink:
13. júl 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy neskladaj zbrane si myslis ,ze len tak lahko Ta pustime s tehu vlny?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved my sme ju zacali a aj ju dokoncime :slight_smile:
13. júl 2013 o 14:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm všetky tehu naraz nemozme ostať to by bol zázrak :slight_smile: no a bohužial padlo to zase na mňa :rolling_eyes: ....dufam ze ty a Lienočka to dotiahnete do konca :wink: ..cítim ze je to v r..i u mňa
13. júl 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy keby nahodou bolo, co necked, lebo este nevies, Ket je uspesnejsi :wink:
13. júl 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, odpisal mi dr.Stelcl. a presne to iste co som aj cakala. hned v pondelok volam a dohodnem si na recepcii termin!
13. júl 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy este pockaj ved zazraky sa deju :slight_smile: a ak nahodou nie tak aj mne vysiel predtym KET :slight_smile:
13. júl 2013 o 17:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy nie, kde si ? Sfuklo brusko???F
13. júl 2013 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska čo nie??... no uz to nie je az take ako na zaciatku...a.le stačí ze daco zjem a uz sa cítim ako balon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2013 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy no, ja si pockam na test v ten den ,ked mad testovat , tak :sunglasses:
13. júl 2013 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy este to nevzdavaj ja uz iba zajtra a testnem, bojim sa ze nic nebude :frowning2:
13. júl 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,baby surne potrebujem radu....som v 8tt a včera pozde večer som začala špiniť,hneď som letela na pohotovosť - zbalená,chvalabohu srdiečko nám bilo a vyzeralo to,že je bábo v poriadku,aspoň mi to tvrdil primár,dali mi injekciu na hustnutie krvi a poslali ma domou s tým,že špinenie je bežná vec a že je to v poriadku a mám prísť len keby sa to zhoršilo a začala by som krvácať,zatial mám ležať.Dnes som ešte trochu špinila,no trápia ma čudné pocity v podbrušku,vyjadrila by som to ako keď by vám všetko vybrali a pohádzali spať iba tak akaždu chvilu by to mohlo vypadnuť.Prim. mi nevedel povedať pričinu,hematom nemam no mna napadlo,či som neprechladla na vaječníky posledne 2 dni som cítila chlad od nôh ale riešila som to ponožkami a dekou,nikdy som to nemala tak neviem aký je to pocit.ak ste mala niektora podobny problem,poraďte ,nechcem byť hysterka ale bojim sa aby nebolo neskoro... :frowning2:
13. júl 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska :zipper_mouth: :slight_smile: kiežby tak bolo
13. júl 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko ty to dáš :wink: držím palce
13. júl 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
13. júl 2013 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy uz si ani nemyslim, lebo zeriem jak diva ako pred ms.
13. júl 2013 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ahoj, mne v RF povedali že mi zostalo ešte 7 vajok na zmrazenie, ale potom prišiel lekár a povedal že sa oplatí zmraziť len 2 vajka lebo ostatné majú nejaké anomálie a z tých by nič nebolo.....mne to bolo takto vysvetlené :wink:
13. júl 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majbo ahoj, já měla stejný problém a na Reprofitu mi napsali Utrogestan a Ascorutin, Utrogestan jsem brala do 13tt denně, ascorutin jen týden a v případě krvácení nasadit znovu . řekni to svému lékaři a hlavně klid. je to normální :slight_smile:
13. júl 2013 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy tak uz som mala aj male spinenie, takze sa to nepodarilo, akurat sa snazim si to urovnat :frowning2:
13. júl 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Toto je specialne pre teba :wink:
13. júl 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@sanchezova ďakujem za radu,ja ale beriem utrogestan najvyššie davky a ascorutin nie je práve na riedenie krvi? Písala som ráno Dr Machačovi ale neodpísal mi,kdesi tu som čítala,že má dovolenku....mne robi starosti to pobolievanie v podbruší,mám ho v podstate celý deň,len ja som mávala veľmi silné manst. bolesti a tieto mi neprídu silné,neviem či to nepodceňujem.
13. júl 2013 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 Mnaaam :slight_smile:
@majbo ano askorutin baby beru ked maju spinenie alebo krvacanie, pokial nekrvacas silno jasno cervenu krv tak by to malo byt v poriadku. A bolesti v podbrusku su normalne a bezne, hlavne v 1 trimestri, vela oddychuj :slight_smile: Ak pocitujes take krcovite bolesti, tak si daj magne b6,
13. júl 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok