Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
13. júl 2013

@kukulik30 tak aspoň ze tie 2 pokusy budem mať...

vie mi niekto povedať kolko vlastne stojí mrazenie embryí a kolko stoji KET???...neviem otvoriť tu prílohu co mi poslali

dafy
13. júl 2013

@lubica1979 no áno nič iné mi neostáva ale ja uz tomu velku nadej nedávam mne pri Emmke ukázalo uz na 6den slabu ciarku a to este ani nebolo po PK a predsa

lubica1979
13. júl 2013

baby, neboli ste niektorá u doc. MUDr. Tomáša v Martine?

melisska
13. júl 2013

@dafy ja by som si dala vložiť aj po jednom, mne teraz prvý krát vložili jedno, predtým stále 2alebo 3 a nic, teraz jedno a pekne sa zavrtalo 😉 porozmyslaj

tinna13
13. júl 2013

@dafy este vydrz s testovanim a neporovnavaj to stym predoslym, 6-ty den je skoro, drzim palce. Mrazenie aj Ket stoji 5000 Kc cize cca 200 eur.

tinna13
13. júl 2013

@melisska ale ked jej zamrazili 4 tak urcite po 2 v jednej pipete. Kasli na testy su nespolahlive, aj ja som mala pozitivny vysledok.

melisska
13. júl 2013

@tinna13 dakujem moja, veru kašlem na ne, drobcek je zdravy ako ryba 😵
Vidíš to ma nenapadlo, ze su zmrazené po dve...

tinna13
13. júl 2013

@melisska aj ja som si tak povedala, pri druhom uz na testy nepojdem 🙂

ludinka
13. júl 2013

@lubica1979 ahoj ja ku nemu chodim

melisska
13. júl 2013

@tinna13 tak je,asi lepšie 😉

bergalm
13. júl 2013

@dafy neskladaj zbrane si myslis ,ze len tak lahko Ta pustime s tehu vlny?? 😀 😀 😀 😀 ved my sme ju zacali a aj ju dokoncime 🙂

dafy
13. júl 2013

@bergalm všetky tehu naraz nemozme ostať to by bol zázrak 🙂 no a bohužial padlo to zase na mňa 🙄 ....dufam ze ty a Lienočka to dotiahnete do konca 😉 ..cítim ze je to v r..i u mňa

melisska
13. júl 2013

@dafy keby nahodou bolo, co necked, lebo este nevies, Ket je uspesnejsi 😉

lagunasa
13. júl 2013

baby, odpisal mi dr.Stelcl. a presne to iste co som aj cakala. hned v pondelok volam a dohodnem si na recepcii termin!

bergalm
13. júl 2013

@dafy este pockaj ved zazraky sa deju 🙂 a ak nahodou nie tak aj mne vysiel predtym KET 🙂

melisska
13. júl 2013

@dafy nie, kde si ? Sfuklo brusko???F

dafy
13. júl 2013

@melisska čo nie??... no uz to nie je az take ako na zaciatku...a.le stačí ze daco zjem a uz sa cítim ako balon 😝

melisska
13. júl 2013

@dafy no, ja si pockam na test v ten den ,ked mad testovat , tak 😎

skaredekacatko
13. júl 2013

@dafy este to nevzdavaj ja uz iba zajtra a testnem, bojim sa ze nic nebude ☹

majbo
13. júl 2013

ahojte,baby surne potrebujem radu....som v 8tt a včera pozde večer som začala špiniť,hneď som letela na pohotovosť - zbalená,chvalabohu srdiečko nám bilo a vyzeralo to,že je bábo v poriadku,aspoň mi to tvrdil primár,dali mi injekciu na hustnutie krvi a poslali ma domou s tým,že špinenie je bežná vec a že je to v poriadku a mám prísť len keby sa to zhoršilo a začala by som krvácať,zatial mám ležať.Dnes som ešte trochu špinila,no trápia ma čudné pocity v podbrušku,vyjadrila by som to ako keď by vám všetko vybrali a pohádzali spať iba tak akaždu chvilu by to mohlo vypadnuť.Prim. mi nevedel povedať pričinu,hematom nemam no mna napadlo,či som neprechladla na vaječníky posledne 2 dni som cítila chlad od nôh ale riešila som to ponožkami a dekou,nikdy som to nemala tak neviem aký je to pocit.ak ste mala niektora podobny problem,poraďte ,nechcem byť hysterka ale bojim sa aby nebolo neskoro... ☹

dafy
13. júl 2013

@melisska 🤐 🙂 kiežby tak bolo

dafy
13. júl 2013

@skaredekacatko ty to dáš 😉 držím palce

melisska
13. júl 2013

@dafy 🤐 😵

skaredekacatko
13. júl 2013

@dafy uz si ani nemyslim, lebo zeriem jak diva ako pred ms.

amali
13. júl 2013

@dafy ahoj, mne v RF povedali že mi zostalo ešte 7 vajok na zmrazenie, ale potom prišiel lekár a povedal že sa oplatí zmraziť len 2 vajka lebo ostatné majú nejaké anomálie a z tých by nič nebolo.....mne to bolo takto vysvetlené 😉

sanchezova
13. júl 2013

@majbo ahoj, já měla stejný problém a na Reprofitu mi napsali Utrogestan a Ascorutin, Utrogestan jsem brala do 13tt denně, ascorutin jen týden a v případě krvácení nasadit znovu . řekni to svému lékaři a hlavně klid. je to normální 🙂

skaredekacatko
13. júl 2013

@dafy tak uz som mala aj male spinenie, takze sa to nepodarilo, akurat sa snazim si to urovnat ☹

lienka_1
13. júl 2013

@ria191 Toto je specialne pre teba 😉

majbo
13. júl 2013

@sanchezova ďakujem za radu,ja ale beriem utrogestan najvyššie davky a ascorutin nie je práve na riedenie krvi? Písala som ráno Dr Machačovi ale neodpísal mi,kdesi tu som čítala,že má dovolenku....mne robi starosti to pobolievanie v podbruší,mám ho v podstate celý deň,len ja som mávala veľmi silné manst. bolesti a tieto mi neprídu silné,neviem či to nepodceňujem.

tinna13
13. júl 2013

@lienka_1 Mnaaam 🙂
@majbo ano askorutin baby beru ked maju spinenie alebo krvacanie, pokial nekrvacas silno jasno cervenu krv tak by to malo byt v poriadku. A bolesti v podbrusku su normalne a bezne, hlavne v 1 trimestri, vela oddychuj 🙂 Ak pocitujes take krcovite bolesti, tak si daj magne b6,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre