• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. januára 2017 
Ahojte baby, chcem sa vas opytat co ste boli na softe, kolko od prvej konzultacie trvalo kym ste zacali so stimulkou? Ja by som chela ist tento rok ale v oktobri sme este objednani na imunologiu do prahy, tak neviem ci mam na to cakat alebo to risknut bez toho....na ivf sme este neboli vobec, ale chcem aj tak vyskustat najskor reprofit.
dakujem za odpovede
13. júl 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. Dnes som si robila test a vysiel pozitivny :slight_smile:)))
13. júl 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@ludinka no musis pockat na menstruaciu ja som bola na konzultacii a o tyzden som zacala s clostylom ja som injekcie nemala a zadarilo sa som tehotna :wink:
13. júl 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy175 gratulujeeeem tak sme dve tesim sa a na kolky pokus si tehu :slight_smile:
13. júl 2013 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 moje 4. Ivf a prvy krat som sa dostala k ET. Ale este sa nechcem moc tesit, aby sa nahodou nieco zle neprihodilo.
13. júl 2013 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy175 tak mozes byt stastna ja som bola v Ba prvy krat a tam to bolo len o peniazoch ziadny zaujem ved gynfiv co od nich cakat a tu sa mi to podarilo takze ja na druhy pokus som tehu ja som tiez len na zaciatku ale to ze sme tehu je velky uspech :slight_smile: :wink:
13. júl 2013 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 no ved u nas to je tiez velky uspech. Ja som si robila test uz vo stvrtok, ale cakala som, ze sa vysledok ukaze hned. A bola iba jedna ciarka. Tak som najskor zacala plakat... A potom hovorim manzelovi nech to este pozrie a bola tam aj druha, ale taka slaba. Mozno preto, ze to bolo vecer...
13. júl 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andy175 supeeer :dizzy_face: :zipper_mouth:
13. júl 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andy175 jej tak to je super, tesim sa s tebou :slight_smile: a gratulujeeeeeeem :slight_smile:
14. júl 2013 o 04:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska meliss kde si? :wink: :wink: :wink: dobre ranko :o) :o) :o) cakam ta tu a teba nikde :grinning:
14. júl 2013 o 04:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba08 dobre ranko :slight_smile: :grinning: ty si doma či v práci ?
14. júl 2013 o 05:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 dakujem za odpoved a gratulujem :slight_smile:
14. júl 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majbo v prvních týdnech je pobolívání břicha normální, mě nepřestalo bolet doteď. ascorutin pomáhá zastavit krvácení. samozřejmě je to jiné pokud krvácíš hodně a máš křeče, v tom případě bych byla znepokojená. já to řešila taky takže vím o co jde
14. júl 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko male spinenie je bezne. Pockaj na test.
14. júl 2013 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pufa uz sa spustil aj menzes a vcera som jedla ako diva plus to spinenie, tak som hned vedela.
14. júl 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dalsi pokus zanami neuspesne, este mame mrazaka a moj muz to uz vzdava. :unamused:
14. júl 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. júl 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak dnes som 10dpt, test negativny. mala som jedno embryo vysetrene PGD, je to moje prve ivf. Nemam mrazacika. Rozmyslam nad zmenou centra, nerobit PGD a mozno skusit v Reprofite ivf soft. Mate niekto nejaky nazor, alebo skusenost, ze pgd nevyslo a ivf soft vyslo?
14. júl 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko :frowning2: Je mi to luto.....ja od piatka spinim, rovnaky scenar ako pri IVF, test som este nerobila, spravim az ked sa mrcha rozbehne, aby bola istota, ze nic :frowning2:
14. júl 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 no dufam, ze sa nam to raz podari, len moj muz uz straca nadej on uz chce ist, len po mrazaka a nic ine dufam, ze ho este presfedcim :unamused:
14. júl 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko Ja som v podobnej situácii,muži by mali byť oporou,´´uplne viem ako sa cítiš
14. júl 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko :frowning2: :frowning2: som myslela ze nakoniec napíšes poz ..spravičku....no asi si budeme musiet íst po mrazacikov mozno to tak má byt aby tam neostali napospas :slight_smile: ...nevies nahodou ze po ET kedy sa dá ist u nich na KET??? lebo kamoska isla hned jak dostala po et menstruaciu hned zacala brat tie tabletky a aj ostala tehula vraj kym je nahormovane telo ze je to lepsie ja by som tiez tak sla :unamused:
14. júl 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Mne Koudelka povedal, ze minimalne mesiac pauza. A urcite este tesni zajtra alebo v utorok. Kym nemas menzes, mas sancu.
14. júl 2013 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy ja idem od piatka na dva tyzdne prec tak by to aj tak nevyslo. Baby mam pisat, ze to nevysli do brna, alebo staci ked sa potom objednam.
14. júl 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy na Ket je dobre ist hned tak ako tvoja kamoska. Mesiac by musela byt pauza iba keby si sla na dalsiu stimulku.aj dnes si testovala?
14. júl 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko ja vzdy Marcelkovi napisem vysledok :unamused: . Je mi luto ze to nevyslo, aj si si robila test? Niekedy mozes byt tehotna aj ked krvacas.
14. júl 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Da sa ísť hned další mesiac na KET,ja som tiež tak išla.Držím palce
14. júl 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinna13 hej robila a nic, ja viem zivi priklad mame v rodine 7 rocne dievcatko co do piateho mesiaca ani nevedela ze pride. :grinning:
14. júl 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. júl 2013 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 a prosim ta vy ste mali aj nejaky problem ze sa nedarilo?, nam dokopy nic nezistili, bola som aj na laparke a tiez ok
14. júl 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok