Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jahoda333
14. júl 2013

@ludinka no hej ja som mala na vajecniku endometricku cystu a manzel ma spomalene spermie ale ja som brala od bylinkarky rok pred softom bylinky na vyzivu organizmu a 8mesiacov homeopatika a manzel bral tiez homeopatika plus rybi tuk zensen vitamin Esoselenom a vidis vysledok sa dostavil 😉 🙂

jahoda333
14. júl 2013

baby a na krv teda tu co potvrdi ze som tehotna mozem ist aj k mojmu gynekologovi dufam? 😉

tancik
14. júl 2013

@lienka_1 jeeej lienocka chcemmmm recept uzasne vyzera

majbo
14. júl 2013

@tinna13
@sanchezova baby ďakujem za podporu dnes mi je už lepšie,nič ma nebolí aj keď ešte trochu špiním,som kľudnejšia aj Machač sa mi ozval,tak som pokojnejšia ale zajtra aj tak pôjdem za mojim ,,kundologom" či je bublinka v poriadku,lebo ma prestali bolieť aj prsia a do včerajška bolievali ažaž... prajem peknú nedeľu 🙂

tancik
14. júl 2013

@dafy juuj Moja na Ket mozes ist hned i ja som tak bola Otevrel povedal, ze je to tak lepsie.....ale este stale ver, ze je to pozitivne a daj tomu sancu, drzim palce

tancik
14. júl 2013

@skaredekacatko juuj je mi to luto...ja som pisala

nomxxx
14. júl 2013

@ludinka ja začínam so soft tento mesiac a na konzultácii v RF som bola na konci mája...asi by som začala po ďalšej menštruácii, ale mala som naplánovanú hysteroskopiu, a tiež nám nič nezistili, a imunológiu nespomínali vôbec nikde, tak som to zatiaľ neriešila

lenka2013
14. júl 2013

@jahoda333 Aké bylinky a homeopatika si brala ,ja by som zo zufalstva skusila všetko

dafy
14. júl 2013

@tinna13 netestovala manzel mi zobral testy a schoval vraj az na 12den mi ich dá 😅

mimika1973
14. júl 2013

@dafy ahoj dafyk, veru treba este vydrzat par dni, istota je istota! ;)
Dnes je tomu len tyzden po vklade, minimalne taka streda az bude dobra na zacatie testovania! 🙂
Urcite sa najde ten pravy bambulko niekde medzi vytvorenymi blastocystikmi co mate, len ho treba najst v tej spravnej skrupinke! 😵 Je to ako taka loteria veru! 😉 Myslim na teba, silnoooo!!!! 😵

mimika1973
14. júl 2013

@jahoda333 ahoj jahodka, super spravicka, len clostyl stacil, nebolo treba ani pich pich, jooj aka idealna stimulka veru! 😀
Kolko si mala folikov a vajok pri OPU z tejto stimulky? a len jedno embryjko sa vytvorilo?
ziadny mrazacik? Ak ano, tak prave to bol on ten pravy, a to staci veru, pri normalnom spontannom oplodneni, zena ma len jedno resp. dva vajka, tak sa to skor podoba tomu prirodzenemu cyklu takto, a uspesne! 😉

mimika1973
14. júl 2013

@lienka_1 pekna cheese torticka, mnamky! 😉
Aj na teba myslim moja, drz sa!

mimika1973
14. júl 2013

@tancik ahojky, ides do toho opat, s KETikom tentokrat? prajem, aby to uz vyslo, konecne! Ale aj tak nechapem, preco toto embryjko prirodzene nechcelo sa ujat, ancijasa mu tam nahanam! A ja som mu tiez verila velmi! 😉

mimika1973
14. júl 2013

@majbo ahojky, som ani nevedela, ze si uz po IVFku! 😉
Aku si to mala stimulku presne, lieky, davky, kolko vajok a embryjok? aj nanuciky su?
Gratulujem k dobrej spravicke, aj ked takto neskor trosku! 😵

jahoda333
14. júl 2013

@mimika1973 ja som mala 3 foliky a len jedno zrele vajicko a mne povedali ze ja viac ani nevyprodukujem pretoze mam uz len jeden vajecnik a vzdy to jedno vajicko mam takze mi navrhol len clostyl a zadarilo sa na sup tak som bola rada.a velmi sa tesime kedze v Ba ma odsudili a zbytocne pchali do mna vysoke davky hormonov a dr Stelc to riesil takto ,proste v rp maju zlate rucicky a som im vdacna 🙂 😉

jahoda333
14. júl 2013

@lenka2013 ja neviem ake bylinky v Trnave je jedna super bylinkarka a ja som jej len povedala ze chcem na otehotnenie a davala mi aj na cystu aby sa mi nevratila ma to vo forme tabletiek a ma strasne velke uspechy chodia za nou zo zahranicia ludia a homeopatika no to ti musi presne na mieru dat tabletky on sa s tebou najskor porozprava asi tak hodinku dve a stanovi liecbu. Nam robil aj cakre aby sme s muzom suladili ak tam nieje sulad tak je to tazke. Ja osobne som brala natrium muriatikum pulsatillu zensen vitamin E so selenom a este sepiu a samozrejme beriemm uz asi 15 mesiacov femibion800 to velmi pomaha ale najviac psychika my sme zacali stavat dom takze som nemala cas mysliet na nic zle a podarilo sa 🙂

amali
14. júl 2013

dnes mňam obed od manželíka - LASAGNE 😀

buba08
14. júl 2013

@jahoda333 ahoj vola sa ta bylinkarka Viola Zajacova? Dakujem.

buba08
14. júl 2013

@holly74 ahoj, boli ste na tom ELRE v Kezmarku?

lenka2013
14. júl 2013

@jahoda333 Maš na tu bylinkarku kontakt,je veľmi drahá,

jahoda333
14. júl 2013

@lenka2013 nie nemam kontakt ale v trnave ju kazdy pozna vola sa Melania Sprusanska a nachadza sa ako bol stary cukrovar v bytovke na prvom poschodi. 😉

dafy
14. júl 2013

@mimika1973 dakujem.....dneska som si povedala ze este tomu dám taku maličku šancu 😅

karinuska22
14. júl 2013

Ahojte, keby niektora z Vas potrebovala, tak mam k dispozicii CRINONE 8% 13 ks, EXP 01/2014, dalej mam UTROGESTAN 57 toboliek, EXP 04/2015 a ESTROFEM 1mg , 13 tabletiek, EXP 09/2015

lenka2013
14. júl 2013

@jahoda333 a bola veľmi drahá

lenka2013
14. júl 2013

@jahoda333 bola si u nej jedenkrát alebo viackrát --

jahoda333
14. júl 2013

@lenka2013 nieje draha ja som platila na tri mesiace 27eur a chodila som kazde tri mesiace po lieky takze som tam bola asi 4krat ale pomohla velmi vela zenam co nevedeli otehotniet je velmi vzdelana a fakt niekedy som tam cakala aj 4 hodiny kym som prisla na rad najlepsie je tam ist rano ona robi myslim ze od 11.00 ale je dobre ak si tam uz od deviatej byva tam aj v sobotu doobeda 😉

bergalm
14. júl 2013

tak baby,tyzden cakania za mnou este tyzden nejako vydrzat a uvidime na com sme 🙂

melisska
14. júl 2013

Som nahnevaná na svokru, zato, ze ona mala troch chlapcov a nemala dievcata, nemusí kaziť radosť nám, aký sme išli šťastný z martina, nemali sme ísť ku ním....čo uz
Prečítam vas neskôr, dom trošku unavená
Morf.utz dopadol vyborne, čakáme zdravého, krásneho chlapčeka 🙂 ma 384 g 🙂

mimika1973
14. júl 2013

@melisska to je hlavne, aby bolo babo zdrave a pekne! 😵 😉

bergalm
14. júl 2013

@melisska presne tak nebud nahnevana 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre