Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jahoda333
15. júl 2013

@melisska krasny drobcek jej nadhera to musi byt uzasny pocit 🙂

tinna13
15. júl 2013

@melisska uzasny je 🙂 , sila co uz dnesne ultrazvuky dokazu

jahoda333
15. júl 2013

@melisska melisska dakujem pekne 😉

melisska
15. júl 2013

@jahoda333 neopisatelný pocit s tisnucimi slzyckami v ociach mna aj manzela 😵

buba08
15. júl 2013

@melisska jej, krasny chlapcek 🙂

jahoda333
15. júl 2013

@melisska to vam verim ved je to najkrajsi pocit nosit dietatko pod srdieckom 🙂

ludinka
15. júl 2013

@nomxxx dakujem -tiez rozmylsam ze na to imuno nepojdeme....respektive si posuniem termin ak nam ten soft nevide....teda na november a v oktobri by sme to skusili, a ktoreho lekara odporucujes?

melisska
15. júl 2013

@tinna13 je to sila 🙂 a este ten popis k tomu od hlavicky-mozocek...proste vsetko....brusko, srdiecko rozobrane do nitky, oblicky, zlcnik....no prste vsetkooooooo 😕 pozerali sme nato ako puci 😀
@buba08 Dakujeme 🙂

cora41
15. júl 2013

@melisska je proste nadherny 😀 😀 😀 😀

melisska
15. júl 2013

@cora41 ďakujeme 😵

mimika1973
15. júl 2013

@melisska kraaasny po maminke a aky uz velky, wau! 🙂 😵
Inac, sranda, mala som tusaka, ze to bude chlapcek! vtedy uz ked som ta videla na foto s bruskom a v modrom tricku...neviem daka intuicia asi? 😉 🙂
Musel to byt super neopisatelny pocit na tom sone, to bolo 3D ?
Vidim, ze sa oplati bojovat aj nadalej s nadejou, ked clovek vidi takyto krasny vysledok!
Meli, Ty si nas prvy" konikovy" vzor! 😵

falin
15. júl 2013

@melisska -krasnucky je drobcek 😵 😵 😵

falin
15. júl 2013

@jahoda333 @andy175 -blahozelam k tehu 🙂 🙂 🙂 , nech sa babuliatka dalej pekne vyvijaju a nech je vsetko ok 😉

falin
15. júl 2013

@skaredekacatko - je mi luto ze to nevyslo ☹ . Ale hlavku hore, sup do KET-u po algidku 😉

mimika1973
15. júl 2013

@tancik ahoj moja, veru treba si vyvetrat hlavu, uzit si slniecka, prejst na ine myslienky, a hlavne zrelaxovat po neuspechu a napredovat dalej, v pozitivnom naladeni! 😉
A ktovie, mozno ze na tom severnom pole je praveze ten pravy drobcek co na vas pekne caka a nevie sa dockat mamickinho tepleho bruska! 😵 Neviem uz, mate tam jedneho ci dvoch? 🙂
No ja, cakammmmm.....uz sa to vsetko blizi, teraz som akurat v tej peknej plodnej periode a za 2 tyzdne sup do toho! Tak pomaly uz organizujem co a ako, a hlavne zoskupujem lieky na stimulku... 😀
A velmi by som chcela tomu uz verit, aj RF! 😉 Dufam, ze ma babenky co cakaju na tehu test, naladia na tu spravnu vlnu! 😝

mimika1973
15. júl 2013

@falin ahoj falinka, ako sa mas moja? este nic? 😉

mimika1973
15. júl 2013

@jahoda333 este raz gratulka moja, je to nadherny pocit takyto vysledok! 🙂

mimika1973
15. júl 2013

Inac babenky, od piatku som uz novou clenkou 4.koveho klubu! tie roky ale letia, waouh! Stravila som krasny vikendik, slnecny a croisière na lodi po velikanskom jazere, fajne jedlo a aj kupanie! (vecerom skusim hodit foto! ;)
Este to babo vsak chyba ku stastiu, tak nech sa pekne poponahla, aby ho maminka mohla donosit ako sa patri 😉 😀 😵

kukulik30
15. júl 2013

@melisska to je ale nadherne dietatko 😵 😵 😵

amali
15. júl 2013

@melisska je nádherný a už sa teším na svoje.........už nech je nedeľa 😉

melisska
15. júl 2013

@mimika1973 bolo aj 3D,aj 4D aj vyšetrenie v 2D s farbou 🙂 to sa nedá opísať, to treba zažiť 🙂
@falin ďakujem moja 🙂
@kukulik30 ďakujeme 😵
@amali ďakujeme,veru tes sa 😵

vrabcek24
15. júl 2013

@melisska jéééj, ďakujeme za foto, toto je ešte len motivačné, veľmi krásne bábo 😵
ps: niektorí ľudia majú talent od prírody druhým kaziť radosť viď moja svokra 🤐

melisska
15. júl 2013

@vrabcek24 😉 o 😵

andy175
15. júl 2013

Dakujem Vám za gratulácie... 🙂

skaredekacatko
15. júl 2013

@falin ďdakujem za podporu, tent cyklus mi to nevydá , pretože som dva týžde v nemecku tak pôjdem až na ten ďalší. 😀

pufa
15. júl 2013

@melisska ten grochal je iný fotograf 😀 super, blahozelam! Chlapci sú naj 🙂 keď budeme čakať dievčatka, tie budú naj 🙂

melisska
15. júl 2013

@pufa ďakujeme a presne di to napísala 🙂 😀

skaredekacatko
15. júl 2013

@melisska pekné fotky gratulujem. Už aby sme tak ďaleko boli všetky 😀

izzie27
15. júl 2013

@melisska gratuliujem, krasne fotecky 🙂 🙂 🙂
@andy175 @jahoda333 dievcata gratulujem 🙂 🙂 🙂
Chcela by som sa spytat,ci vklada sa embryo aj ked je cysta? Chystame sa na KETko. Bola som dnes na UTZ, sliznica je 10mm ale aj velka cysta. Mam zavolat do Brna?Neviem co mam robit. Dakujem za kazdu radu.

buba08
15. júl 2013

@izzie27 ja by som urcite volala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre