Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
15. júl 2013

@izzie27 napíš mail, ale @nelly3 má už dlho cystu aj s ňou stimuluje aj podstupuje KET, ale záleží hlavne od rozhodnutia MUDr. a hlavne o akú cystu sa jedná takže ja radím napíš mu mail 😀

melisska
15. júl 2013

@skaredekacatko
@izzie27 dakujeme 🙂

melisska
15. júl 2013

@ria191 vitaj 😉

nelly3
15. júl 2013

@izzie27
ano, ja mam cystu cca 5-6 cm, teda dost velku, nejako ju neriesia ked nerastie nadalej moc, jasne, ze to nie je dobre, ale riesime aby som otehotnela, takze ja aj stimulujem s cystou aj KET mavam s cystou, je to moja kamoska 😀 zartujem. ale ved napis gyn. a uvidis.

nelly3
15. júl 2013

@melisska
krasne fotecky, pomaly aj rodit budes a to nedavno si ukazovala pozitivne testiky, ale moc ti to prajem 😵

nelly3
15. júl 2013

@falin a ty ako moja? stimulujes? ja uz mam doma 18 ks menopuru, bola som si vcera osobne od jednej kocky kupit, takze o mesiac mozem aj ja pichackovat 🙂

nelly3
15. júl 2013

@ria191 ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

ria191
15. júl 2013

@melisska
@nelly3 dneska som totálne KO mne sa chce strááááááááááááááááááááááááááááááááášne spinkať

nelly3
15. júl 2013

@ria191
inac aj mne, som cela dolamana, vcera sme boli v tarzanii akoze mam dost - lanove centrum.

ria191
15. júl 2013

kurňa aký veľký smajlík 😕 😕 😕 😔 😔 😔 pardón 😀 😀 😀 až takého veľkého som nečakala

melisska
15. júl 2013

@ria191 aj ja som zaspata, len lezim,sedím,občas niečo spapame 🙂
@nelly3 ďakujeme 🙂

ria191
15. júl 2013

@nelly3 to niekedy vyskúšam aj ja 😀

ria191
15. júl 2013

@melisska ale vy môžte len ja by som si musela ustlať na klávesnici 😔 😔 😕 😕 a kde sú naše bojovníčky hm??? chýbajú tu @dafy @lienka_1 ???

izzie27
15. júl 2013

@nelly3
@ria191 dakujem vam velmmi pekne , tak som zavolala a zajtra sa mam prist ukazat. A dohodneme sa co dalej.

ria191
15. júl 2013

@izzie27 Marcelkovi ??? (ukázať) 😀 v tvojom prípade to bude asi endometriózna cysta, že?

lienka_1
15. júl 2013

@ria191 tu som.....cakam, cista schyzofrenia 🙄 od piatku spinim, uz som myslela, ze sa menzes rozbehne, ale to asi lieky brzdia, lebo ich uzivam v nadeji, ze sa udeje zazrak.....na test nemam gule....testnem az ked sa rozbehne menzes, iba tak pre istotu.... 🙄

melisska
15. júl 2013

@ria191 kašľu na nas

melisska
15. júl 2013

@ria191 asi marcelkovi nie, ma ešte dovolenku 😀

melisska
15. júl 2013

@lienka_1 😒 ☹ a to nemôžete spinit z tehu ????

ria191
15. júl 2013

@melisska tiež ma to napadlo
@lienka_1 je to také isté ako predošlé pokusy, alebo trošku iné žeby tam bola ako taká nádej a bolo by to z tehu?

lienka_1
15. júl 2013

@melisska Ved v sebe zivim taku iskierku nadeje, ale iba sa tym trapim ☹ Toto iste som prezila uz tolko-krat, ze sa vlastne iba klamem....a este aj ukrutanska bolest hlavy dnes k tomu vsetkemu

ria191
15. júl 2013

@melisska pasujem ťa za našu informačnú tehuľku 😀 😀 😀 ty vieš "skoro" všetko 😀 😀 😀

lienka_1
15. júl 2013

@ria191 Tak ako po ine razy...spinim, nespinim...verim, neverim.....ale vsetky ostatne priznaky ukazuju na mrchanu....bolia ma klby, revem(ale to asi aj z vypatia) no a ukazkovy bolehlav

ria191
15. júl 2013

@lienka_1 to poznám 😔 😔 😔 , ale aj mňa ukrutánsky bolí dneska hlava, ale som si myslela, že kvôli tomu, že som nevychrápaná ☹ ☹ ☹

lienka_1
15. júl 2013

@ria191 Mna uz vcera zacala boliet....no a kedze nevezmem nic od bolesti este tak jeden-dva dbi aj bude 😖 ...esteze som doma, lebo dnes by som v praci asi skolabovala

izzie27
15. júl 2013

@ria191 a co ja viem aka, raz je tam polyp, teraz zase cysta. Ako hovori @melisska ten by mal mat dovolenku. neviem kto tam bude.

melisska
15. júl 2013

@ria191 mam nato roky 😀 😀 😀

melisska
15. júl 2013

@lienka_1 😔
@ria191 co si robila celu noc? 😎 😀 😅

falin
15. júl 2013

@mimika1973 - ahojky, ja som taka tajnostkarka 😎, uz mam 3 vcielky za sebou 🙂
Prajem ti k narodkam vsetko naj,naj,naj, nech sa ti splnia tvoje snicky 🙂 Mala si krasny vikend 😉

@skaredekacatko - to uz bude ten uspesny pokus 😎

falin
15. júl 2013

@nelly3 - ano uz som zacala 😎 . Super ze mas lieky, uuz len na mrsku pockat a sup-sup ide sa do boja 🙂

@ria191 - riuska, ty to v tej robote neprehanaj 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre